BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 kwie 2007, 12:15

kurcze dziewczyny, ale mam dzisiaj twrdy brzuch...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 kwie 2007, 12:32

hm ..... jak wrócisz z pracy połóz sie Basiu i polez

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 kwie 2007, 12:35

Witam po świętach ciężaróweczki! Ale natrzaskałyście stronek! Przeczytałam wszystko, ale chyba nie wszystko już pamiętam hihi :ico_oczko:
Basiu, jak masz twardy brzuszek to koniecznie się połóż, to pomaga, bo rozluźnia mięśnie.
Asiula, ty też odpoczywaj jak najwięcej i wszystko będzie dobrze.
A tak w ogóle, to piękne brzuchole powklejałyście. Jak znajdę kilka wolniejszych chwil to zajmę się swoimi zdjęciami, tylko nie mam za bardzo pojęcia jak je wklejać, bo nie widzę opcji "dołącz obrazek" czy coś w tym stylu :ico_wstydzioch:
Święta minęły nam bardzo rozrywkowo i szybiutko. Wróciliśmy wczoraj wieczorem, a dziś rano miałam wizytę u gin. Słyszałam bicie serduszka Maleństwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Poza tym zaniosłam wyniki morfologii i moczu i wszystko jest ok. No może prawie wszystko, bo rano zbudził mnie potworny ból gardła :ico_zly: no i gin przepisała mi antybiotyk w areozolu. Troszkę sie waham czy brać, ale skoro lekarz twierdzi że to bezpieczne dla dzidzi, to chyba się zdecyduję, bo jeszcze trochę i głos stracę. Najgorsze jest to, że dziś mam aż 3 godziny korków :ico_szoking: , więc na pewno gardełka nie oszczędzę.
A z lepszych wiadomości - dostaliśmy od szwagra fotelik chicco dla dzidzi (oczywiście używany pzez jego synka). Super, zawsze to oszczędność :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Poza tym przywiozłam całą reklamówkę ciuszków dla maleństwa, też od bratowej mojego męża. Oni mają co prawda synka, ale powybierałam takie rzeczy które i dla dziewczynki będą pasować (m.in. kurteczka zimowa, jeansowe ogrodniczki i polarki - ale to na większe bobo, takie ok, pół roczne, więc na zimę będzie jak znalazł). Oglądałam też dziś kosmetyki i pomyślałam że nie będę się wyłamywać :ico_oczko: i też bambino kupię :-D Ale zakupy kosmetykowe zostawiam sobie na maj. W tym miesiącu robimy te najgrubsze zakupy (łóżeczko, wózek, materacyk, itd).
Uciekam rozwiesić pranko. Miłego dnia kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 kwie 2007, 12:38

Aniu ciesze sie ze swieta sie udały i przyjechałas obdarowana rzeczami :-D zawsze to jakies odciazenie finansowe :ico_brawa_01:
Dbaj o gardełko :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 kwie 2007, 12:52

czesc dziewczynki hihi

dzis obudzil mnie telefon z przychodni, ze mam sie zglosci po recepte na talbetki... na poczatku w ogole nie wiedzialam o co tej babie chodzi... wciaz gadala o talbetkach i recepcie.. a ja mowie, ze ja zandych tabletek nie potrzebuje itd przeciez bylam u poloznej we wtorek i nic nie wspominala...
ale dopiero po chwili wspomniala o anemii wiec sie zrorientowalam... ze pewnie wyniki badan krwi juz sa i ponoc u mnie anemie wykryto... brrrr
nie przejelam sie tym bardzo, bo slyszalam ze to normalne w ciazy...
ale wtedy jeszcze bylam polspiaca i zla ze ktos moj blogi sen zakloca...
a teraz tak sobie mysle....
nie odczuwam zadnych objawow typu zmeczenie, omdlenia i bladosc itd wiec mam nadzieje ze to jakas lekka niedokrwistosc....
i jeszcze musze przed wyjazdem na lotnisko tam wstapic... oj bedzie trezba sie spieszyc bo adas z pracy w ostatniej chwili wraca. ...
a ja oczywiscie jesczze nie zaczelam pakowania... a za 3 godizny ruszamy...
jeszcze prysznic obiad itd
brak mi weny................. hihi

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 kwie 2007, 13:42

Aniu właśnie się zastanawiałyśmy gdzie zniknęłaś. Dobrze, że jesteś. Myślę, ze to lekarstwo jak w aerozolu to miejscowo działa. Skoro lekarz przepisał to wie co robi.

Madziorka to ty sie streszczaj, bo na samolot się spóźnisz. A z tą anemią to faktycznie często bywa ale nie zaniedbaj.

Beatko dzięki za wyjaśnienie. Fakt taki kraj, że u prywaciarza to oszczędzają i na umowach najniżej jak można piszą. I co nie podskoczysz...

Basiu a może maluszek tylko tak się wypina co? Bo mój często się wypina, że czuję całe plecki i wtedy brzuch twardy jak skała. Ale faktycznie poleż sobie i zobacz czy na leżąco z podkurczonymi nogami też napiety. Jeśli nie będzie to znaczy że wszystko ok.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 kwie 2007, 13:42

kamilko najgorsze to ,ze ta pralka nie ma tego filtra,w ogole nie ma tej klapki :ico_olaboga: ja nie wiem jakie oni pralki tutaj robia,w polce kazda ma klapke :ico_puknij: basiu ja tez mam czesto twardy brzuch ...musisz polezec ,koniecznie....nawet w szpitalu bylam z tego powodu,ale na szczescie ok....madziorka dbaj o siebie i odpoczywaj w polsce,ale znajac ciebie ,pewnie bedziesz latac ...he he :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 kwie 2007, 14:05

no juz spakowana jestem... jeszcze prysznic i 2 godzinki przede mna.... wiec lece sie szykowac.... moze jeszcze zagladne przed wyjazdem hihi

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 kwie 2007, 14:43

A ja jeszczze 20 minutek i do domku.... :ico_brawa_01:

Ciekawe jak Frydza, czy juz po lekarzu?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 kwie 2007, 15:21

zegnam was ciezaroweczki...
odezwe sie z polski papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość