Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 lip 2007, 23:05

No pewnie ze mam Was!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

07 lip 2007, 10:16

witajcie :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: ale sie naczytałam :ico_brawa_01:
ja do szpitala biore 2 koszule do karmienia ,a do porodu dadzą mi szpitalną,taki wymóg,u nas po 3 dobach wychodzi się do domu jak jest wszystko ok.
ja też zaczynam -wić gniazdo-mam taką wene do sprzatania i układania ze :ico_szoking:
wisienko chyba fajnie tak wiedziec ze tego konkretnego dnia bedziesz rodziła napewno juz wszystko sobie rozplanowałaś do 29lip ,ja do końca 37 tc mam brać fenoterol,a naczytałam się ze dziewczyny po odstawieniu go rodziły na nastepny dzień, ciekawe jak to będzie?
martuunia1 Nelcia i twoja mama beda przy tobie to te 3 msc szybciutko zlecą :ico_pocieszyciel:

niewiem co z tym suwaczkiem ,bo do 14 sierpn. jest 38 dni :558:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

07 lip 2007, 13:51

oj ale nas wzielo ... ja tez jakies mam ostatnio humory chyba to przez to ze zaczynam myslec o porodzie i boje sie cholernie budzie sie w nocy i nasluchuje czy to pobudka to tylko potrzeba sieku :ico_szoking: co do znajomych i rodziny to ja wczoraj mialam dzien urodzinki zaczelam nawet sumpatycznie bo Rys rano wpadl do sypialni z kwiatami i tortem a potem dzien jak co dzien i kino moze ostatni raz sami :ico_oczko: nie robilam impreski bo co to za przyjemnosc potrzec jak inni pija i jeszcze sie jedzienia narobic oprocz przyjaciuolki ktora przyslala zyczenia i znajomych ktorzu przyjechali wieczorkiem na ciacho to nitk wiecej nie pamietal... bylo mi troche przykro
zwlaszcza ze rodzice sie nie pokwapili dodam maja jakies 15 kilometrow dzisiaj im sie przypomnialo i zadzwonili :ico_szoking: ale wiecie co mam to w d...
przynajmiej dzisiaj :ico_oczko:
koniec tego użalania spadam kupic sobie jeszcze jedna koszule bo oprócz staroci do porodu to mam tylko jedna :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 lip 2007, 14:07

Anita no to wszytskiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Przepraszam za spoznione zyczenia!!!!

Agasco moje kolezanki w dniu odstawienia albo dzien pozniej mialy dzidzie przy sobie, wiec juz niedlugo. Ja biore cordafen, tak samo dziala, ale ma mniejsze skutki uboczne, tzn tez sie zle czujesz po nim ale tylko ze 3 pierwsze dni. Spytam sie mojego lekarza o fenoterol bo mam wrazenie ze cordafen za slaby dla mnie jest bo dalej brzunio czesto twardnieje. A Ty jak masz po tym fenotrolu?? Noi juz wiem co z tym Twoim sowaczkiem, bo powinien paokzywac 34 tydz i 5 dzien, bo ja mam termin na 21 sierpnia a Ty na 14ego :-D i wtedy sie zgadza ja 33 i 5 dni i 45 do porodu, a Ty 24 i 5 dni i 38 dni do porodu :ico_brawa_01:

Buziolki

[ Dodano: 2007-07-07, 14:09 ]
oczywiscie agasco 34 tydz i 5 dni a nie 24 tydz i 5 dni:)
Przepraszam za pomylke :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 lip 2007, 14:18

Anita to wszystkiego naj z okazji urodzin :ico_tort: :ico_tort: , spóxnione ale szczere.
Co do rodziny , no cóż, pozostaje tylko zaakceptować, ja jak miałam urodziny w maju to moja szał chrzestna, raz dzwoniła , ale byłam poza zasięgiem i nie spróbowała ponownie tylko porozpowiadała po rodzinie, że jestem złosliwa krową bo nie chce od niej telefonów odbierać, no i zamiast zyczeń dostał mi się ochrzan :-D ale walic to.... że tak nieladnie powiem.

martuunia 3 miesiące zlecą szybciukto , zwłaszcza, że będziesz miała mała słodką Nelcie przy sobie :) :ico_brawa_01:

Z jednej strony fajnie tak wiedziec kiedy sie dokładnie urodzi, jak się ma wyznaczona CC, a ja sie najbardziej boje, że mi np. wody odejdą na tych głupich praktykach na chirurgii i będzie wstyd :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 lip 2007, 15:31

Dzieki dziewczyny za wsparcie!zaczynam na prawde wierzyc ze te 3 miesiace zleca szybciutko :ico_brawa_01:

Pruedence ja mysle ze to zaden wstyd jak Ci wody odejda gdziekolwiek.Zawsze mozna sie z tego posmiac :-D !Zreszta mysle ze bedziesz w takim szoku, ze bedziesz miala gdzies czy ktos to widzi czy nie :-D Ciekawe jak to bedzie ze mna... :-D
Dziewczyny juz za kilka tygodni bedziemy sobie zdawaly relacje z porodu i bedziemy sie zachwycaly naszymi dzidziami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

07 lip 2007, 16:32

Anita wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzinek :ico_prezent:

martuunia biore najpierw isoptin a po 20 minutach pół fenoterolu ,
różnie na mnie działa raz silniej odczuwam jego skutki :552: raz słabiej, niemam pojęcia od czego to zależy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 lip 2007, 17:38

uff ale mnie zmogło, połozylam się na chwilke i wyszła z tego dwugodzinna drzemka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój mąż zadał mi dzisiaj frapujące pytanie, ile musi mieć niemowlak, zeby móc go zabrać na basen typu aqua park? :ico_szoking: a ja nie mam pojęcia, może wy wiecie?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

07 lip 2007, 18:01

Anita wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin. Oby dzidzia wyszła szybko i bezboleśnie i była tak urocza jak Mamusia!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Spóźnione, ale szczere!!! :ico_wstydzioch:
Aha, Twój mąż pamietał. Mój zapomniał... To dopiero było mi przykro, jak mu sie przypomniało w połowie dnia... :ico_szoking:

Wiecie, z jednej strony fajnie jest wiedziec kiedy dokładnie będzie Mały. Wszystko sobie zaplanowalam, moi znajomi juz przygotowani, rodzina w Polsce tez. :-D Ale z drugiej strony tak dziwnie... bez żadnych skurczy, bez odejscia wód płodowych... Taki zaplanowany, sztuczny poród. Troche sie czuje tak, jakbym nie do konca miała sie "spełnic" jako rodzicielka. :ico_noniewiem: Na razie mam takie wrazenie. Wiem, ze to nie moja wina i nie powinnam miec takich mysli, ale jakos tak same mnie nachodzą. :ico_olaboga:

izuleczeek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 lip 2007, 11:04

07 lip 2007, 18:22

Cześć dziewczyny.....
Nie wiem za bardzo co mam napisać...
Napewno to że mam również termin na sierpnień...
Dokładnie na 1 :)
Więc czasu coraz mniej g:D g:D g:D g:D g:D g:D

Chciałam się tylko dowiedzieć czy wszystkie nadal jesteście w dwupaczku....
Ja osobiście korzystam z innego forum...
No i tam jeszcze wszystkie nóżki trzymamy razem...
Choć niejedna chciałaby mieć już to za sobę....

Gorąco pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość