BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

25 lis 2008, 15:14

juli nie wiem dlaczego ale jak patrzę na zdjęcie twojego Misia to jakoś tak strsznie mnie rozczula, jakoś tak najbardziej przypojmina mi moją Kalinke, chociaż wiem że w rzeczywistości nie są do siebie podobni, ale z jakiegos powodu miałabym go ochote przytulić i wycałowac tak jak Kali :-D

frydza mojego smoka pożarła wielka czarna suka o wdzięcznym imieniu Diana hehe, oczywiście namówił mnie do tego mój dowcipny tatus, ale potem chyba tego żałował, bo historia skonczyła się podobnie jak w przypadku Juli hehe

aniu będe trzymać kciuki żeby Weroniczka nie zwlekała z przyjściem na świat :ico_oczko: ale dziewczynki podobno lubia urodzić sie przed planowanym terminem więc nie powinno byc problemu, w przypadku kali było to 10 dni przed:)

[ Dodano: 2008-11-25, 14:20 ]
a co do allegro to ja tez ostatnio zakupiłam parę fajnych rzeczy, m. in. dresik dla mojego chrześniaka ze spidermenem :ico_brawa_01: , i bluzę dla bratanka też ze spidermanem, to ich idol ostatnio więc niech sie chłopcy cieszą, ale powiem wam że byłam mile zaskoczona jakością tych ubrań, myślałam, że to będą takie marne szmatki z naprasowanymi postaciami, a tu spoko, nawet pożadne ciuchy, nie przyniosą wstydu Mkołajowi hehe i fatty dla szwagierki, bo mnie prosiła dla swoich córeczek, atk że tez nie próznuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 lis 2008, 15:25

HIHI niezle opowiesci smoczkowe :-D :-D ale przeboje :ico_oczko:


ANIU napewno weronisia szybko sie zdecyduje :ico_sorki: :ico_sorki:


BEWU to fajnie ze zakupki alegrowe udane :-D :-D

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

25 lis 2008, 15:31

a wiecie co mój mąż zazyczył sobie na urodziny? /15.12./ - latarkę :ico_szoking:
hehe dziwne nie? ale cóż... skoro tak sobie życzy.... :ico_haha_01: ale najpierw są moje urodziny i imieniny heheheeh, a ja nie mam sprecyzowanych życzeń, szczerze móiąc to cieszyłabym się ze storczyka w jakims wyrazistym kolorze np. fioletowym, pasowałby mi do świeżo wymalowanego salonu ;)
przyznacie że nie wymagamy od siebie zbyt wiele prawda? ale nasdzym zdaniem liczy się ten miły gest sam w sobie i nie chodzi o to żeby wydawać majatek na rzeczy które czasami nikomu się nie przydadzą...a jeżeli mamy potrzebę kupic cos drogiego to mówimy sobie poprostu o tym i kupujemy jeżeli nas stać i no problem :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 lis 2008, 21:01

przeczytalam ale weny brak na pisanie :ico_noniewiem:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

25 lis 2008, 21:02

Hej witam właśnie mi wcieło posta wwwrrrrrr

Frydza cieszę się że są efekty szynowania

A co do smoka to ja miałam chyba bardzo długo bo sporo pamiętam , jak na przykład to że pewnego pięknego razu powiesili mi go na Gruszkę na najwyższą gałązkę ale jak wszyscy sobie poszli to się wdrapałam na drzewo i zdjełam smoka , przy tym rozwaliłam sobie nogę .Pamiętam też że potem owo drzewo ścieli a smoka na moich oczach dziadek wrzucił do pieca centralnego .
Wiem że długo miałam oto do niego żal.

Juli ale się uśmiałam wyobraźnia zadziałała i wyobraziłam sobie ciebie z tymi 3 smokami :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

No i u nas też Wiki nie zaśnie bez smoka i już nawet mieliśmy taką sytuację że o mały włos trzabyło by jechac do oszołoma ale cały dom postawiliśmy na głowie i znalazł się

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 lis 2008, 22:55

BeWu, hihi latarka fajnie :-D pewnie ze lepiej sie dogadac co do prezentu my tez podobnie robimy :-D

przeczytalam ale weny brak na pisanie
to niech Ci wroci ta wena bo brak tu Ciebie :569: :569:

ale cały dom postawiliśmy na głowie i znalazł się
u nas sie nie znalazl ojoj ciekawe gdzie go psotnica nasza skryla :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-25, 21:57 ]
KUPILISMY WIKI fajna czape hihi bo wszystkie juz za male :ico_oczko: pstrykne foto to pokaze :-)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 lis 2008, 23:24

Hejoooo!
U nas juz wszystko ok. Babcia przyjechala..i jak bylam na starowce, to juz dzwonila, ze zz nozką Misia ok. Szok! Dziecko przy babci szczesliwe, radosne, zapomnialoo nózkowych dolegliwosciach.. i zdrowe :):
Tylko spac teraz nie chcialo..:/ Bo tatus wrocil jak juz Misiola kładłam. I histeria byla do tej pory. Wlasnie go poskromilismy..ech..
No ale najwazniejsze ze noga sie sama naprawiła :-D A ja zaliczylam zakupki!!!Zerknelam do H&Mu w poszukiwaniucieplutkich rekawiczek dla Misia.. i wyczaiłam super czarne jeansy w przecenie za 39,80! :): Prawie tyle ile rekawiczki- bokupilam 2pack - innych nie było.. :/ No ale..przydadza sie :P
Bałam sie powiedziec Duzemu,ze zakupilam spodnie.. Ale jak sie okazalo,ontez sobie kupil ksiazke i tym oto sposobem zrobilismysobie mikolajki :): hihi. Noi fajno. Tak ma byc. KAzdy cos dostał iwszyscy zadowoleni. No moze Misio nie- bo niezbyt lubi byc czyms skrepowany- czyli rekawiczkami.. ale bedzie musial! Łapkimusza byc cieplutkie.. Spacerowac trzeba! :):
Jutro jade jeszcze na malyshopping tomoze jakas zabaweczke w koncu upoluje.. Bo na allegro szukam szukam i nic..Kupilam mudoskarpety taki zestaw little people z dinozaurami,jajem i jakims malym tarzanem hihi :-D Ma juz jeden z taka dziewczynka na tratwie i delfinkiem - jak juz bedziemy mieli wanne to bedzie super zabawa!
Oj te nasze pociechy.. tyle radosci... a wydatkow jeszcze wiecej!

Widze ze juz swiateczne foteczki załączon :): JA jeszcze poczekam.. BEz fotomontazu :-D

BeWu- hihi. Nie wiem czemu masz takie cos do Misia.. Ale to słodkie. Kiedy moze go wycalujesz.JA go molestuje caly czas. Sciskam, tule, udaje ze jem i caluje. Miekkie to takie, smieszne i radosne :): Kali tez slodzzna-taka subtelna i delikatniutka na zdjeciach..

MAdziaaaa napisz cooo tam!!! Jak Marcinek!? Gada? Biega? Jak sie bawi? Ojjj tesknimy!

Frydza - dawaj zdjecia czapy! Kreacje zimowe sa na topie hehe :):

Ide polezec z Duzym. On spal 3 h wiec zaraz odjedzie.. A ja sie wtule i albo pojde z nim lulu,albo poogladam cos.. I padne. Wazne ze razem - bo przeciez naprawiamy NAS :-)

Ciao :* :ico_spanko:

Na dobranoc- wczorajszy Mis w mojej czapie i szaliku :):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

26 lis 2008, 09:54

Witam witam
Frydza Wiki gdzieś niekapek przepiła i nic wsiąkł , nigdzie go nie ma , doszłam do wniosku że musiała go do kosza na śmieci wyrzucic bo to nie możliwe że się nie znalazł
smok mały a jest a to duże i nie ma .

Aniu jak tam skurcze rusza się cosik ??????????

A my wczoraj byliśmy na klachach fotki zaraz zapodam
Wiki i mała Olcia
Obrazek
Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

26 lis 2008, 13:08

dziewczyny co powiecie?
http://www.allegro.pl/item482637956_efi ... owosc.html

tak sobie pomyślałam że Kali ucieszyłaby się gdyby znalazła taki precent pod choinką :-) ....
bo od Mikołaja napewno dostanie kilka prezentów /chrzestni, dziadkowie, wujki i ciocie/, a na gwiazdkę pod choinką chciałbym żeby dostała coś od nas i tak się właśnie zastanawiam co....

edzia juli słodkie foteczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 lis 2008, 13:23

Witam :-D niunia spi,domek posprzatany,obiadek zrobiony i luzik :-D :-D
Dzis szlismy na zakupki rano ,to Wiki zaczepiala ludzi i chwalila sie nowa czapka hihi ale byla zadowolona a ludzie sie smiali i jej chwalili ta czapke :-D :-D


Juli, super ze Misio juz ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czape ma zarabista :-D :-D


edyta29, hihi niezle nasze Wikule wszystko gubia, ja tez obstawiam smietnik!!
Zdjecie super :-D niunia zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


BeWu, hihi tez ogladalam tego konika :-D :-D i myslalam nad zakupem,mysle ze prezent superowy :-D :-D

ZARAZ beda fotki czapy :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość