aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 kwie 2008, 08:36

olala ślicznie wygląda Asiunia Cukiereczek! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 kwie 2008, 08:40

anilewe77, aga0406, dzieki. Płaszczyk był ostatnio dołączony do gazety 'Mam dziecko' i okazał sie bardzo fajny. Ostatnio mamy taką pogodę ,ze kaloszki okazują sie niezbędne.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 kwie 2008, 09:13

Dodzwoniłam się do Evy ale musimy jeszcze poczekać bo jest obchód więc dopiero po wizycie będzie coś wiadomo :566:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

18 kwie 2008, 09:48

AGA ojejciu bidna EVA ;9, wiem co musila czuc jak jej tak Dominis zaczął siniec ale to moim zdaniem na 100% od wysokiej temperaturki, MOj kacperek miał identycznie w wieku 9 miesiecy dostał temperaturu od anginy ropnej miał wtedy rekord 40,3 kreski po odjęciu juz tych 5 kresek w pupue ja sie przeraziłam ale dałam na zbicie czopka i czekałam. Az tu nagle on mi zacząl sie dziwnie chwiac bo w krzesłku siedział wtedy pamietam to jak dzis,była u mnie akurat szwagierka. Ustka sine zaczęły sie robic, paznokice u dłoni normalnie cera trupka. I nagle on mi zaczął oczka wywracac i traic przytomnosc i zadrgnął no to ja w te pedy po pogotowie a on mi na rękach dosłwonie tracił przytomnosc :((((((
No i pogotowie przyjechało w 5 minut a mi sie tak czas dłuzył ze zdązyłam dwa razy zadzwonic czy juz jadą bo zaraz bedzie za pozno :(((-igdy sie tak nie balam jak wtedy. Szwagierka wzieła go na ręce bo ja jakos nie wiem nie moglam, ręce mi odmowily posłyszeństwa nie moglam na niego patrzec na ten siny kolor jego dosłonie siny był juz cały.
Pogotowie od razu mu podało wlewke doodbyniczą przeciwdrgawkową i do szpitala nas wiezli na sygnale. Na miejscu na izbie przyjec zacząl znow siniec wiec mu podali duzą dawke przeciwgorączkowego zastrzyku jakiegos popodłaczali kroplowki a ja tylko płakałm bo nie wiedziałam co sie zmoim dzieckiem dzieje. Okazało sie ze to zsinienie to objaw częsty u małych dzieci ze organizm nie wytrzymuje wysokiej temperatury i często dzieci tak maja ale to bardzo niebezpieczne jest. Pozniej tydzien po musielismy na takie specjalne badanie jechac co mu zakładali taki czepek z diodami na glowe i sprawdzali czy czasem przez te drgawki nie dostał padaczki :(((( Ale na szczęscie nic nie wykazało tylko dostała zastrzezenia ze szpitala ze do ukonczenia 5 roku zycia jak juz raz sie taka sytuacja przytrafiła to teraz kazda temperatura w granicach 38 juz musi byc mocno pilnowana i zbijana od razu i nawet do tego stopnia ze zeby szybciej temperaturka z dziecka wychodziła to wcale nie kaza pod kołderke wsadzac i wygrzewac tylko własnie zeby szybciej tempa wychodziła z dziecka nalezy rozebrac do naguska dziecko i robic oklady z peluszek tetrowych w pachwiny kłasc albo wsadzic dzecko do chłodnej wody tzn. nie zimnej tylko początkowo o temp. ciała i stopniowo zeby dolewac chłodniejszej.
I tak wyobrazcie sobie ze mysmy robili jeszcze do teraz. Jak kacpi miał teraz w styczniu wysoką gorączke co od uszka i miał uszko przekluwane to lezał na golaska i oklady mial robione :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Amelusia poki co odpukac nigdy narazie nam tak nie gorączkowała. Miala moze z 3 razy temp. 38 ale po podaniu syropku od razu jej spadała i juz sie nie pojawiala :)))))
EVA Jestesmy rowniez z Tobą,kochana trzymaj sie tam i czekamy na wiesci od AGI moze jak cos sie dowiecie, badz dzielna bedzie dobrze :))))
OLALA ale super fotki ze spacerku super ten płaszczyk a powiedz dawno w tej gazecie on był????? hi hi
DOROTKA fotki Agatki sliczne ale juz pannica ci wyrosla Ze ho ho ho ;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Uroczo w tej spineczce ;)
HM szkoda ze tych pampersow zwyklych nie ma juz :(((, a te o ktorych teraz piszesz to majtowe są czy jakie bo chyba przeoczyłam jak o nich pisalaś??? I ile ich jest w paczce jak mozesz napisz to moze sie zdecyduje ;)
AGA,EVA,DZIEWCZYNY moze niepotrzebnie wam opisałam ta naszą przygode felerną z temperaturką :((( hm nie chcialam nikogo straszyc oczywiscie nie zrozumcie mnie tylko zle,moze to przestroga tez dla mam ktore nigdy nie miały do czynienia z tempą u dziecka zeby jednak uwazac dziewczyny naprawdę

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

18 kwie 2008, 09:56

Aga przekaż Evie że jestem z nią i będę trzymać kciuki za Dominisia!!!
karolas te pampersy to są takie same jak zwykłe tylko że trochę bardziej cienkie ale nie przemakają, a w paczce jest 42szt czyli o 4 szt mniej niż w zwykłych pampersach.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

18 kwie 2008, 10:03

znowu pies pogryzł dziewczynke - 10-miesięczną. Pogryzł ją Amstaff.

karolas płaszczyk był w poprzednim numerze "Mam dziecko".

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 kwie 2008, 10:13

karolas ja to opisałam w skrócie co działo się z Dominisiem ale twój opis identycznie pasuje do opisu Evy :ico_olaboga: Też miał drgawki i tracił przytomność. Straszne to przeżycie ja od wczorajszego telefonu Evy nie jestem w stanie o tym przestać myśleć :ico_placzek: A przecież mój Wojtuś często ma temperaturę ok. 39,6 izawsze stosuję zimne okłady, zbijam gorączkę lekami i daję dużo picia
I wiesz dobrze zrobiłaś że to opisałaś bo wrazie czego będziemy wiedzieć się dzieje, choć do razu odpukuję żeby ta wiedza nam się nie przydała.
Wszystkie pozdrowionka przekażę jak tylko Eva sie odezwie, pewnie czeka na wyniki z badań
znowu pies pogryzł dziewczynke - 10-miesięczną. Pogryzł ją Amstaff.
:ico_olaboga:

Dorotko Agatka śliczna na zdjęciach ładną ma sukienusię do twarzy jej w czerwonym :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

18 kwie 2008, 11:02

aga0406, jak coś będziesz wiedzieć o Dominisiu to pisz - i przekaż Ewci że ...no właśnie nie wiem. Myślę że jesteśmy z nią - kazda z nas sie boi takiej sytuacji - oby wszystkie badania dobrze wyszły!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

18 kwie 2008, 11:42

agaczekamy na wiesc od evci

karolas
a to sie najadlas strachu, nasz patryk przxy ospie mial przez 3 dni 40 stopni,na szczescie nic mu sie nie dzialo a jak dzwonilamdo przychodni to mowili ze tak moze byc.

olalabardzo ładny plaszczyk i kaloszki,tez musze poszukac czegos takiego.


kąpiel Patryk strzasznie zaczal chlapac,kiedys juz chlapal w swojej malej wanience,w brodziku tak troche ale ostatnie 2 kapiele to musialam korek wyciagac bo cala łazienke by zalal, nozkami i raczkami uderzal tak mocno w wode ze wokol pelno wody, czy wasze ,maluchy tez tak rozrabiaja.Ja go normalnie umyc nie moglam bo mi na czworakach uciekal.
A i jeszcze ostatnio uwielbia odwracac glowke do tylu,chyba ciekawi go obrazdo gory nogami.

A ja dzis znow do lekarza ide,rózyczka mi schodzi ale stawy mnie bola coraz bardziej a to nie jest normalny objaw.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

18 kwie 2008, 12:00

Iwona zdróweczka zyczę :ico_buziaczki_big:

A od Evci nadal nie ma wieści :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości