julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 mar 2010, 16:20

aga, super, że wpadłaś! :ico_brawa_01: A takiego typu wtrącenia jak twoje są jaknajbardziej na miejscu! My tu wszystkie wspólnym wysiłkiem wypychamy Anja do szpitala - ale to uparciuch jeden! :ico_olaboga:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

05 mar 2010, 18:01

Słuchajcie dziewczyny . Ja rozumiem wasze podejście do mnie. Nie chce stracić mojego maluszka. Ja po prostu muszę być na to przygotowana ale na pewno pojadę. Obiecuję! a robię to dla małego.( jest dla mnie wszystkim) wiem , wiem wszyscy jesteście na mnie źli i pomyśleliście sobie o mnie źle, jest to przykre ale rozumiem. Miłego dnia oraz wieczoru. :(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 mar 2010, 18:03

:ico_tort: za skończony 35. tydzień! :ico_brawa_01:

ja to nie chcę się wypowiadać na temat tego wyjazdu twojego Anja do szpitala, bo szkoda mi słów. ja to bym chyba prosto od lekarza tam gnała, gdybym się dowiedziała, że moja ciąża jest zagrożona! :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

05 mar 2010, 20:30

tibby, :ico_brawa_01: za kolejny tydzień! Och jak to już blisko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

05 mar 2010, 22:21

tibby, brawa :ico_brawa_01: Ciekawe czy na święta będziecie już z Tobim w domku? :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

05 mar 2010, 22:46

Anja, ja nie widzę tutaj złości na Ciebie, a jedynie troskę, wielką troskę o Ciebie i maleństwo! Troskę właściwie obcych bab :ico_oczko: a jednak nam zależy. Przykro mi, że Ci smutno, ale chyba lepiej, że powiemy szczerze "jedź babo" ;) niż mamy się nawzajem głaskać po główkach żeby było miło...
Jedź jutro... ciężko czy nie spędzić weekend w szpitalu, ale masz przynajmniej pewność, że jakby co, dziecko ma spore szanse...
Przytulam Cię mocno, zbierz siły, weź głęboki oddech i jedź. Masz tutaj babeczki, które DOBRZE ci życzą!!!

naprawdę nie chciałabym i nie będę pisać szczegółowo o tragedii w mojej rodzinie... ale tam też zaważył czas... ginowi się nie spieszyło... olał...


Tibby, :ico_brawa_01: brawa za kolejny tydzień!!



Donoszę drogie Panie, że zamiana pokoi wykonana. Zostało jedynie wypranie i zawieszenie firan odwrotnie (nie chcę w sypialni kubusia puchatka) :ico_haha_01:
Ale to już M ma zrobić :ico_brawa_01:

NICOLA_1985

05 mar 2010, 22:56

hej
ja mowie dobry wieczor i dobranoc zarazem
agus super ze wpadłas pisz czesciej z nami zawsze jestes tu mile widziana jakby nie bylo jestes jedna z nas! :-)

anja nikt nie jest zły tylko my sie martwimy, no i jazda do szpitala tak na jednej nodze !

buziaki laski ja zmykam bo zmeczona jakas jestem no i te zyły mnie cos dzisiaj pobolewaja wiec lepiej zebym lezała niz siedziała

:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2010-03-05, 21:57 ]
stawiam :ico_tort: za skonczony 27 tydzien

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 mar 2010, 00:14

no to skoro to już prawie kolejny dzień, to Nicola, ja gratuluję ci nie tyle skończonego 27go, co rozpoczętego 28go tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

06 mar 2010, 09:10

A ja z rana Wam :ico_kawa: stawiam na dobry poczatek dnia! :-)

Nicola, karo, :ico_brawa_01: za kolejne skończone tygodnie!

Martalka, no zasłonki z misiami bynajmniej oryginalnie by wyglądały w Waszej sypialni :ico_haha_01:

Anja, dziewczyny mają rację - nikt na Ciebie się tu nie złości! To tylko troska i "zimny prysznic", który nam wszystkim czasami jest potrzebny w tym czy innym temacie. A ze zdrówkiem nie ma co ryzykować. Staram się Ciebie zrozumieć dlaczego zwlekasz z pójściem do szpitala - jedyny powód, co mi przychodzi do głowy to brak ubezpieczenia, ale nic o tym nie piszesz, więc chyba to nie jest to. Innych przeszkód nie widzę :ico_noniewiem: Zmobilizuj się, kochana i zrób to dla Maluszka! Jestesmy z Tobą :ico_pocieszyciel:

Ja się zabieram za poprawki - wczoraj skończyłam Zakończenie, a dzisiaj muszę zacząć przegląd całości - no i oczywiscie nie chce mi się...

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

06 mar 2010, 09:57

Witam :-)

Stawiam :ico_tort: i :ico_kawa: , czyli dla każdego coś pysznego za mój skończony 22 tydzień :-) Ale się cieszę! Dzidzia rośnie i ostro wariuje w brzuszku mamy! Extra uczucie :-)

A my dziś zakupy, szukamy kanapy do gościnnego pokoju i parę innych rzeczy, a potem jedziemy na obiad do Jadzi, czyli mojej Teściowej :-) Wieczorek tylko dla nas :ico_oczko:

Miłego, a przede wszystkim pogodnego dzionka!!! :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość