mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

05 lut 2009, 10:21

hejo :-)

ja nie zaglądam bo przede mną ten jeden ostatni egzamin.. i nie chciałabym na końcówce zawalić :ico_noniewiem: bo odziwo jakoś mi przeszła ta sesja :ico_oczko:
ale to dlatego że właściwie ucze się przedmiotów które już miałam na licencjacie więc nauka polega bardziej na przypominaniu :-)


janiolku szkoda że nie zdałaś, współczuje ci tych zawalonych nocek. Ja na szczęście nie musze siedzieć już po nocach bo mój R. jest w domu i się zajmuje małą a ja sie ucze.. A ten ustny rosyjski to jak wyglądał? bo aż ciekawa jestem ;-)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 lut 2009, 14:07

mikusia pisze:A ten ustny rosyjski to jak wyglądał? bo aż ciekawa jestem
na poczatku pokazuja prace z pisemnego i omawia sie bledy, potem wybieraja jeden temat z 5 przygotowanych artykulow i sie opowiada, ale prace mialam slaba, a mowic tez mowilam tak sobie no ale zajmowalam sie tym od 24 do 4 nad ranem.
Dzis zdalam logike! Ustna po rosyjsku zeby bylo smieszniej. Szybko mi poszlo wiec nie chcialam Lence mieszac i odbierac jej po godzinie z Krainy Maluszkow wiec wpadlam do domu i sprzatam, zeby wieczorem nie zawracac sobie glowy porzadkami i sie uczyc. Ale wiecie jak jutro napisze to do 12 mam spokoj

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 lut 2009, 15:17

Logike po rosyjsku?? masz studia po rosyjsku czy tylko ten przedmiot bo juz sie zamotalam :ico_szoking: :ico_haha_01:

ja mam na razie luz, ale za miesic jak pisalam bede miala mlyn :ico_olaboga: :ico_olaboga:

dzis od rana pozalatwialam sprawy, bylam na poczcie, w banku, na zakupach, u ksiegowj i wsio zalatwilam,
maly zraz pewnie z drzemki sie obudzi wiec obiadek skoncze

tak pieknie u nas ze az pranie na dworzu wywiesilam, super pogoda, moglo by byc tylko odorbinke cieplej i prawdziwa wiosenka :-D

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

05 lut 2009, 18:13

witajcie moje kochane

U mnie jakos leci, ostatnie dni to istne wariactwo- szal kupowania. Pokoik dla Niunki gotowy, ubranka wyprane i poukladane w szafce, wszystkie akcesoria i kosmetyki kupione- jeszcze tylko wozek. chodze do Szkoly rodzenia- 10 godzin teorii i 12 godzin gimnastyki w tym 4 w basenie. Chodze sama, bo maz nie ma czasu. Ale na basen pojade z mama.
Dobra ide zobaczyc co u was. :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

trzeba nadrobic posty... :ico_olaboga:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

05 lut 2009, 19:11

ivi napisz jak z mężem! układa się? jest lepiej?

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 lut 2009, 00:30

Natashka, mam od tego semestru wybrane przedmioty, teraz byla logika dyskursu, teraz bedzie wiecej, ale nie pamietam juz co :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 lut 2009, 10:01

Janiolek pisze:teraz byla logika dyskursu,
czarna magia jak dla mnie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ivi chyba przyjemne to cale kupowanie co nie?? :-D wlsnie jak z Gregiem?? mam nadzieje ze lepiej

uczcie sie ,laski uczcie abyscie mialy potem wiecej czasu na tt :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 lut 2009, 12:43

Natashka pisze:czarna magia jak dla mnie

tylko tak strasznie brzmi - to jest okreslania stylu tekstu, rozpoznawanie cech charakterystycznych dla danego stylu, itp. Najwyzszy poziom w gramatyce komunikacyjnej po ideacyjnym - formowanie mysli, interakcyjnym - dialog, to po prostu poziom organizacji tekstu w okreslony sposob.

A teraz douczam sie bo o 16.30 mam literature.

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

06 lut 2009, 13:29

czesc

Janiolek, mikusia,Natashka milego dnia kochane ;-)

Widze ze na Tt sporo zmian, watki zamkniete :ico_olaboga: Siedzialam kiedys na forum ale dla takich malolat i tez mialysmy swoj watek zamkniety, dopiero tam czlowiek tak naprawde sie otwiera i odslania swoja dusze.
Dzis ide do ginekologa- znowu czuje skurczei pojawily sie plamienia i straszny bol glowy :ico_olaboga: pol nocy nie spalam. Wizyte mam na 8;00 wiec szybko zjem i jade- mam nadzieje ze z Niunia wszystko ok. O mezu nie bede pisac, bo tu temat skonczony z mojej strony- milosc nie wym czy byla, ale jak byla to sie skoncztyla- nie ma co sie ludzic :ico_placzek:
Szkoda tylko mojego czasu i zdrowia. On nie chce ratowac tego malzenstwa, zakopal sie w papierach i jeszcze maja jakies problemy w firmie, kilku adwokatow stracilo prace i 1 ksiegowa zwolnili- wiec kryzys dopadl tez nas.

ide na sniadanko- milego dnia, serduszkiem jestem z wami- przepraszam ze nie odwiedzam was tak czesto ale czasami nie mam o czym pisac, albo przychodzi dolek ileze caly dzien w sypialni i placze- nie chcialam tak zyc! Wiecie mi nie przeszkadza ze wychodz rano o 7;00 i wraca czesto po 20;00, ale gdyby byl moim partnerem zyciuowym a nie wrogiem, wtedy by bylo ok. A on mnie traktuje jak wroga No 1- porazka! Ja jestem ta zla, ta gderliwa, rozpieszczona, wymagajaca i niedobra zona! ON CHCE MIEC SPOKOJ! Ja mu przeszkadzam i tyle.
Nie sypiamy razem, nawet Tv ogladamy osobno. Nie pyta sie o dziecko a w ciagu dnia nawet do mnie nie zadzwoni- wiec i ja odpuszczam.
Decyzja podjeta- jeszcze 5 miesiecy i 2 tyg razem- jak do tego czasu sie nie ulozy wtedy KONIEC!
on terapie olal- chodze sama na terapie malzenska, to jest normalnie kpina. Co tu ratowac? Jak sam zainteresowany ma to w d***e :ico_placzek:
Jak sie urdzi Niunia chce zeby jej zalozyl takie konto i tam niech wplaca systematycznie kase, bedzie miala na studia- roznie w zyciu bywa.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 lut 2009, 13:55

IVI90, straszne to co piszesz, ale powiem Ci, że razem czy osobno, ważne żeby nie robić niczego na siłę i być szczęśliwym.
Faktycznie, chodzenie na terapie małżeńską w pojedynkę to jakaś bzdura.IVI90, , a powiedz mi czy wiesz czemu teraz mu przeszkadzasz, chociaż wcześniej było OK?
Dlaczego akurat 5 miesiecy i 2 tygodnie?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość