Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 lip 2008, 19:08

Może za rok jak przyjedziemy???
byłoby super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 lip 2008, 19:11

Ika202, trzymam za słowo, za rok, nawet chyba wypadnie że będzie to koniec maja początek czerwca, oby mi się udało ponownie zostać dlużej, bo mąż już przebąkuje, że nie da rady, bo on tęskni zamocno.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 lip 2008, 19:27

Kasia3, ale super by było i już się doczekać nie mogę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-04, 19:28 ]
będzie to koniec maja początek czerwca,
to już pewnie w ciąży bym była jakby sie udało z dziewczynką :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 lip 2008, 19:45

O matko nie nadążam :ico_szoking: :-D ale zasuwacie dziewczyny :ico_olaboga: fajnie. A ja dziś byłam u lekarza, wszystko dobrze. Ale powiem wam ze super lekarz, pyta mnie czy nie chcę zwolnienia. ja mu na to że jestem na wychowawczym i nie wiem czy mogę iść na zwolnienie. To on mi powiedział że mam się dowiedzieć i jak będę mogła to mam przyjść i on mi wypisze bo skoro nas państwo okrada to i my też możemy ich trochę wykorzystać. Byłam w szoku :ico_szoking: takie podejście lekarza :ico_olaboga: :ico_szoking: no i szybko się dowiedziałam że mogę przerwać urlop wychowawczy i iść an zwolnienie. Bardzo mi to pasuje bo te marne 400 zł co dostawałam to naprawdę gorsze a tak to 100% pensji to porodu i później macierzyński. Od poniedziałku wszystko załatwiam.

Kasia3, byłam kiedyś w Kanadzie nawet wcale nie tak daleko kalgary bo w Edmonton. Bardzo piękny kraj i powiem ci że sama mogłabym tam mieszkać gdyby nie było to tak daleko :-)

A ja w Tymonka pokoiku zacznę od wymiany firanki na taką dziecinną. a potem jakaś półka na książki i będzie ok. Już planujemy że z tego małego pokoiku za jakiś czas zrobimy sobie znów sypialnię a ten duży dla dzieci, on eż ma 20m2 więc będą mieli dużo miejsca :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 lip 2008, 20:21

skoro nas państwo okrada to i my też możemy ich trochę wykorzystać. Byłam w szoku takie podejście lekarza
Mój s.p. dziadek lekarz tez tak mówil, a ciotka to wie ale sie boi :-D Ja to popieram, jeżeli można to trzeba ciągnąć ile się da. Znajomy robi takie wały, że chociaż wyciąga 10 000miesiecznie to i tak dostaje zasilek rodzinny :-D wszystko w kosztach. Z resztą my też chyba zalatwimy nowa umowe na mieszkanie i odpiszemy je jako magazyn o jestesmy wtedy 200zł do przodu.
No z tym pradem zobaczymy, wiem ze jak jako wydostane ta kase to nie mam zadluzenia (a myslalam ze mam)

Ale teraz mam wekszy problem-tak sie stresowalam, ze kibel sie przytkał :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 lip 2008, 21:01

Ale teraz mam wekszy problem-tak sie stresowalam, ze kibel sie przytkał :-D
ja to jestem pogromca zatkanego kibelka :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja dziś byłam u lekarza, wszystko dobrze.
To bardzo się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bo skoro nas państwo okrada to i my też możemy ich trochę wykorzystać.
dobrze gada a co :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 lip 2008, 21:04

Ależ żeście się rozpisały!!!
Evik, dziękuję za pamięć! :-)

Nie było mnie, bo byliśmy z Kubusiem w szpitalu :ico_placzek: Dostał drgawek w niedzielę i lekarze podejrzewali, że t padaczka. Strasznie się denerwowałam. Całe szczęście wczoraj wreszcie wykluczono padaczkę choć przyczyny drgawek nie znaleziono. Ale mówię Wam masakra - jak to w polskim lecznictwie. :ico_zly:
Cały dzień jeździłam po szpitalach szukając takiego, który nas przyjmie, mimo, ze miałam skierowanie od lekarza rodzinnego. W końcu jakaś miła babka w jednym ze szpitali obdzwoniła wszystkie i uprosiła dla nas miejsce. Niestety chyba gorzej nie mogliśmy trafić :ico_zly: Przez 2 dni nie widziałm lekarza na oczy. Przyjmował nas laryngolog (na oddział neurologiczny!!!) a na Kubusia nawet nie spojrzał. Bez badania lekarskiego podano mu we wtorek narkozę :ico_zly: w dodatku pielęgniarki go nie zważyły i podano mu za małą dawkę - obudził się z wrzaskiem w trakcie badania, więc podano mu kolejną dawkę :ico_zly: a ja pod drzwiami (bo na salę mnie nie wpuszczono) myślałam, że umrę ze stresu i zaraz tam wpadnę i kogoś pobiję. :ico_zly: I to dopiero początek bulwersujących zdarzeń... NA odchodnym zamiast jakiś wskazuwek, porad czy jakiegoś wyjaśnienia usłyszeliśmy od lekarki żebyśmy już szli, bo ospa jest na oddziele :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Po mału dochodzimy d siebie po tych stresach. Najgorzej z wymaltretowanym Kubolkiem - jednego dnia nie pozwalali mu jeść, innego spać :ico_placzek: Biedanio maleńki jeszcze jest zestresowany

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

04 lip 2008, 21:04

Witam dziewczyny, Kasia3 fajnie że jesteś z Łodzi ja też, dzieciaczki takie fajne są. Ja o poniedziałku wróciłam do pracy po 1 roku 2 m-cach przerwy, coś okropnego 10 godz bez małej. Ale cóż kiedyś to musiało nastąpić pozdrawiam

[ Dodano: 2008-07-04, 21:07 ]
Kilolek współczuję, to Kubuś przeżył coś strasznego dobrze że jest jeszcze malutki to nie zapamięta tego.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 lip 2008, 21:12

Bez badania lekarskiego podano mu we wtorek narkozę :ico_zly: w dodatku pielęgniarki go nie zważyły i podano mu za małą dawkę - obudził się z wrzaskiem w trakcie badania, więc podano mu kolejną dawkę :ico_zly: a ja pod drzwiami (bo na salę mnie nie wpuszczono) myślałam, że umrę ze stresu i zaraz tam wpadnę i kogoś pobiję. :ico_zly:
:ico_szoking: o matko jak tak można biedne dziecko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tyle sie słyszy o rodzicach znęcających sie nad dzieckiem a lekarze którym powinno zabronić wykonywać zawód bo traktują dziecko jak zabawkę :ico_olaboga: biedny Kubulek ucałuj go mocko od cioci Oli :ico_oczko:
marzenus, witam :ico_oczko:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

04 lip 2008, 21:17

Cały czas was czytam ale teraz to napisałyście tak dużo ze szok

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość