Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

01 paź 2010, 11:26

witam sie i ja piątko

od rana byłam na krwi na przeciwciała
podłogi mam już pomyte więc jeszcze tylko łazieneczka czeka i pranie musze powiesić
mąż był wczoraj na meczu, był mega zadowolony, mówi, że to całkiem inaczej niż w tv, teraz bedzie mi chciał na mecze jeżdzić :ico_noniewiem: :ico_oczko:

u nas zimno brrrrrr
jeszcze pół godz i jade po mojego przedszkolaka

i tyle....

aaaa zapomniałąbym
stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skończony 29 tc
wchodzę w 30 tc
masakra jeszcze tylko 10 tygodni........

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

01 paź 2010, 11:39

hejka:)
my dzis spokojnie w domku, pojdziemy troszke kolo domku na dwor zeby sie przewietrzyc ...
domek ogarniety, tylko obiad wstawic dzis kotlety z piersi z kurczaka, matko moja Sarka to by tylko ziemniaki i kurczaka jadla....juz mam doslownie dosc takiego jedzenia ...

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

01 paź 2010, 14:52

cała lista prac na dzisiaj zrobiona
ale zmeczona jestem jak nie powiem co
teraz czekam na Krzysia bo siostra ma go przywieźć z przedszkola

aaaaaaaaa zapomnialabym
stawiam :ico_tort: :ico_tort: za skończone 32 tc

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

01 paź 2010, 19:25

igor dostał temperaturę
dałam mu panadol, ale za bardzo mu nie zbiło
już śpi
jak pytam czy boli gardełko mówi, że "nie"....

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

01 paź 2010, 19:36

kurcze teraz sie zacznie przez te pogode, Sarka na bactrimie jedzie a i tak kicha co chwila...masakra jakas...nienawidze jesieni i zimy bo moje dziecko co miesiac chore :ico_olaboga:
aniaj84 zycze malemu zdrowka :ico_sorki: ja Sarce podaje nurofen bo panadol jak dla mnie do nonono jest... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 paź 2010, 19:36

aniaj84, malgoskab, brawa za kolejny tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sarka to by tylko ziemniaki i kurczaka jadla....juz mam doslownie dosc takiego jedzenia ...
moj tak samo :ico_puknij: a mnie juz to bokiem wychodzi tak samo jak Tobie :-D

aniaj84, zdrowka dla synka, oby go na dobre nie rozlozylo. Kurde, ale i tak chlopak sie trzymal, caly pierwszy miesiac pieknie przechodzil do przedszkola.

Do nas dzis dojechal nowy piekny naroznik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mial byc po miesiacu a jest po 10 dniach :ico_szoking: super, strasznie sie ciesze.
:ico_szoking: o to tylko jeszcze doszlifowac i pomalowac lozeczko Maji i jestemy gotowi :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

01 paź 2010, 19:38

MOnia super, a ja nadal nic nie tknelam dla Majki , nawet torby jeszcze nie szykowalam..nie wiem co sie ze mna dzieje....nic nie kupilam,ani pieluch ani kosmetykow....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 paź 2010, 19:38

kurde mialam juz dawno zapytac cos nam zjadlo posty..... kurde ja mialam ponad 800, wiec 300 postow mi zjadlo :ico_noniewiem:

Dziewczyny powiedzcie, jak sie czujecie z tym, ze do porodu juz tak blisko????
Bo ja Wam powiem, ze coraz czesciej o tym mysle, i nie daje mi to spokoju, boje sie strasznie sie boje. Boje sie porodu i boje sie jak sobie potem dam rade :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

01 paź 2010, 19:40

Monia ja tez sie strasznie boje..juz zreszta nieraz Wam pisalam ...masakra jakas i najgorsze jest to ze siedzi mi cos w glowie ze nie dam rady ze moge cos spieprzyc ze za malo bede parla i ze moge dziecku cos przez to zrobic...juz sama nie wiem fisiuje.....musze sobie w leb wbic ze dam rade ale jakos nie mam mocy....jeszcze kumpela urodzila przez cesarke na zyczenie i tak jej zazdroszcze ze ma juz wszystko za soba.....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 paź 2010, 19:49

i wszystkie moje kolezanki z 2010 roku juz porodzily, no oprocz Ani :ico_oczko: ale ona tez wczesniej pewnie urodzi.
I tak im zazdroszcze, ze maja to juz za soba, ze juz sie nie martwia, Boze jak ja bym chciala zasnac i obudzic sie jak Maja juz bedzie na swiecie i nic mnie nie bedzie bolalo. Boze jak ja panikuje, za pierwszym razem balam sie nieznanego, teraz juz kuzwa wiem czego sie boje :ico_olaboga: oby tym razem poszlo latwiej :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-01, 19:51 ]
robak, mnie brakuje jeszcze kosmetykow i pampkow, zapas chusteczek nawilzonych mam chyba na pol roku, bo mamy kolege ktory pracuje w clinicu i zalatwia te chusteczki dzidzius :-) oby tylko maji przypasowaly bo np, Mati tylko na te fresh zielone pampersa uczulenia nie mial.
a i nie mam jeszcze grubego koca, bo dwa cienkie i dwa rozki juz mam.

[ Dodano: 2010-10-01, 19:56 ]
torby tez jeszcze nie pakowalam, ale chyba to zrobie w przyszlym tygodniu, bo czekam na wyplate, chce sobie kupic nowa walizke, jakas ladna, i wtedy sie w nia spakuje :ico_brawa_01: kupowalismy w marcu walizki na wyjazd do SZkocji do Ani, ale to co zrobili nam z nimi na lotnisku to tragedia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość