Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 lip 2008, 21:19

Cały czas was czytam ale teraz to napisałyście tak dużo ze szok
to jak sie złapie temat to rozmowa leci ze cho cho :-D a nam sie tu z dziewczynami ost super gadało prawda ?????!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

04 lip 2008, 21:22

kilolek, To straszne, ale chyba wszedzie tak jest ze jak sie nie zapytasz to nic ci nie powiedzą. Ja też miałam podejżenie padaczki i wiem, że każdemu może się przytrafić 1-2 ataki w życiu, ale z tego co kojaze to raczej wystepuje to pozniej, przewaznie w okresie dojzewania. Ja miałam 2 ataki takie pełne, poza tym okazalo sie ze telepie mnie z nerwow i strasznych brakow magnezu. Zaczęło się jak miałąm 15 lat i tak trwało w zasadzie do studiow kiedy zaczelam codziennie wypijac naleczowianke

[ Dodano: 2008-07-04, 21:23 ]
a nam sie tu z dziewczynami ost super gadało prawda ?????!!!!!!
no ba :-D nam się zawsze super gada jak się nam w ogóle gada :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 lip 2008, 21:36

jak się nam w ogóle gada :ico_oczko:
no właśnie trzeba to zmienić i gadać częściej :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

04 lip 2008, 22:01

kilolek buziaczki dla Kubusia, biedactwo ile to już razy był w szpitalu.

A moja Ala miała dzisiaj 39 stopni gorączki i rozwolnienie, wybija jej się jedynka na dole, mam nadzieję że to tylko to. Teraz śpi, ale jest bardzo zmęczona po całym dniu.
Obrazek

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 lip 2008, 03:48

kilolek nie wierze, że takie okropieństwa się dzieją, szok !!!!!!!!!!!!! I mówi się że jesteśmy w cywilizacji !!!!!!!!!!
ania25, ale macie przekichane z tymi ząbakami.
Ika202, Janiolek, to prawda trzeba podłapać temacik i lecji jakoś.
W kanadzie jest fajnie jak masz rodzinke koło siebie, ja już wiele razy się pakowałam i wracałam, a depresje miałam ze 3 razy. Jednym słowem jest cieżko na emigracji ale jakoś już jest lepiej jak się ma z kim pogadać na TT.

[ Dodano: 2008-07-05, 03:50 ]
To może powinnyśmy zrobić jakiś zjazd jak przyjedziemy do Polski , było by miło was poznać wszytkich.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

05 lip 2008, 09:37

Kilolek bardzo wam współczuję. to fakt że nasza służba zdrowia jest beznadziejna, nie mają serca dla takich małych dzieci. Ja nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu :ico_placzek: Musisz koniecznie poszukać jakiegoś porządnego lekarza, który poszuka przyczyny takiego zachowania bo to raczej nie jest normalne i lepiej to sprawdzić. Trzymamy za was kciuki i ucałuj naszego kochanego Kubulka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ania25, moja koleżanka pielęgniarka mówi że na zęby temperatura nie powinna przekraczać 37,5, jeżeli jest większa to znaczy że to infekcja. Mój Tymonek miał przez 3 dni gorączkę ale lekarz nie stwierdził żadnej choroby u niego. A nam już przebiły skórę dwie jedynki u góry więc tylko czekać aż będą rosły.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 lip 2008, 10:58

to fakt że nasza służba zdrowia jest beznadziejna

mało gdzie nie narzekaja na sluzbe zdrowia, a w naszym systemie rodem z rewolucji bolszewickiej w ogole nie ma o czym mowic.
Ja sie przerazilam jak babka z ktora lezalam na sali po porodzie opowiadała jak to jednemu z synow nie zeszly jadra. Znalezli jakiegos lekarza w szpitalu, powiedzial ze go wyleczy, ale prywatnie.
Evik.kp, nooo kiedy bedziesz wiedziała coz to masz w brzuszku?? Nie mogę się doczekać!!!
Kilolekszkoda, ze daleko mieszkasz, znam bardzo fajnego neurologa, wiem ze robił jeszcze specjalizacje z pediatrii i chyba juz ja ma.
A u nas nadal tylko dolne jedynki, chociaz chyba niedlugo wyjda górne bo slini sie nieprzeciętnie

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

05 lip 2008, 11:54

Janiolek, myślę że za jakiś miesiac, może 3 tygodnie. USg mam 1 sierpnia ale chcemy jechać na 3D ale jeszcze nie wiemy kiedy.
A ja mam dziś straszny dzień. Miało być tak fajnie rodzinnie a już od rana mój mężuś mnie wkurzył. Poszedł z małym na spacer i chociaż mam troche czasu dla siebie. Tylko mi przykro bo mieliśmy dziś dużo rzeczy zrobić a to jedyny dzień jak są sklepy pootwierane a tu nonono :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 lip 2008, 12:53

Evik.kp, czekam z niecierpliwością
Robię porządek w papierach i już mam dość a dopiero jakąs1/5 mam za sobą.
A Lenka przeszła trasę taką jak na zdjęciu w podpsie - od drzwi kuchennych do swojego kocyka trzymając mnie za nogawki. Ja się nachyliłam i tylko asekurowałam :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

05 lip 2008, 14:27

A Lenka przeszła trasę taką jak na zdjęciu w podpsie - od drzwi kuchennych do swojego kocyka trzymając mnie za nogawki. Ja się nachyliłam i tylko asekurowałam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zdolna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Evik.kp, ja tez już sie doczekać nie mogę :-D
To może powinnyśmy zrobić jakiś zjazd jak przyjedziemy do Polski , było by miło was poznać wszytkich.
byłoby super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości