Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 wrz 2011, 09:09

Hejo!
U nas też nocka ok, pobudka była po 4, a potem koło 7.30 :-) Teraz też właśnie Maksio zasnął, pewnie pośpi do 11 :-)

Murchinson, no to dobrze, że Mateuszek już sobie uregulował to spanie :-) ja też mam dla Maksio mało ciuszków na jesień. Muszę mu kupić jakąś kurteczkę jakieś spodenki i sweterki.

Jakiegoś mam lenia dzisiaj, nie chce mi się nic. W piżamie jeszcze chodzę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 wrz 2011, 12:46

witam
Milenka też lepiej pospała,zasnęła o 21 i obudziła się przed 4 na karmienie i pobudka o 7 była,już 2 drzemkę ma :ico_sorki:
zrobiłam sobie parę słoików kompotu z jabłkami teraz się gotują
na obiadek ziemniaczki,sosik z kurek i mizeria
pogoda ładna więc później pewnie spacerek i do koleżanki zajdę po cukinię :-D

Murchinson fajnie że Mateuszek tak ładnie ci pospał dzisiaj :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 wrz 2011, 13:06

pogoda ładna więc później pewnie spacerek
A u mnie w kratkę-raz pochmurno raz patelnia ale cały czas duszno i b.ciężkie powietrze więc pewnie pompa będzie. Właśnie wróciliśmy ze spaceru bo już wytrzymać nie mogłam z tej duchoty, w domu od razu lepiej :ico_sorki:
Aniu, to ja się do Ciebie na ten sosik wpraszam. Ja mam totalnego lenia dzisiaj i nic gotować mi się nie chce.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 wrz 2011, 13:23

Murchinson, to się wpraszaj,tyle wyszło,że i na jutro zostanie :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 wrz 2011, 13:35

cześć kobietki :-D

wczoraj po prażyliśmy się nad jeziorkiem, Krzysiu siedział sobie w foteliku, albo leżał na macie-oczywiście w cieniu :ico_oczko: pospał sobie na świeżym powietrzu. Przez weekend nauczył się nowych rzeczy: obserwuje swoje rączki, bawi się nimi, sięga do zabawek, wkłada je sobie do buzi, przekłada z rączki do rączki :ico_szoking: jestem w szoku, że tyle rzeczy na raz :-D

NOWA u nas ze spaniem się uregulowało, ok. 19 kąpiemy się, później kolacja i ok. 20 idzie spać, najwcześniej budzi się o 4, ale bywa, że i o 6, zje i śpi jeszcze 2-3h, czyli wstajemy na dobre między 7 a 9.

Murchinson ładne fotki w podpisie :ico_brawa_01: ja mojego męża też ciągle gonię o ciuchy i buty, bo łazi po tych budowach, nieraz sam coś zrobi czy pokaże chłopakom jak mają robić i się nie przebierze :ico_zly:

Koroneczka pewnie, że nie ma co oszczędzać, bo to wszystko później wyjdzie, a robicie to na lata, więc musi być wszystko porządne.

No i nie pamiętam co jeszcze miałam pisać :ico_noniewiem: u nas dzisiaj gorąco, ale po południu burzę zapowiadają i jutro ma być już zdecydowanie chłodniej.

Ubranka cieplejsze dla Krzysia mam, ale teraz są jeszcze ciut za duże-bluzy, sweterki, dresy, spodnie itp... na pewno muszę kupić mu rajstopki pod spodnie na chłodniejsze dni, jakąś kurteczkę, kombinezon i czapę :-D

[ Dodano: 2011-09-05, 13:39 ]
chciałam się Was zapytać jak obcinacie pazurki maluchom? Jak Krzysiu był mniejszy, to zdarzało mu się usnąć na bujaczku i wtedy mu obcinałam, teraz zasypia tylko w łóżeczku i obcinam mu jak nie śpi, ale umęczę się przy tym strasznie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 wrz 2011, 13:40

na pewno muszę kupić mu rajstopki pod spodnie na chłodniejsze dni, jakąś kurteczkę, kombinezon i czapę :-D
ja tylko rajtuzki i czapkę :-D reszta na ciepełko jest :ico_oczko:
Przez weekend nauczył się nowych rzeczy: obserwuje swoje rączki, bawi się nimi, sięga do zabawek, wkłada je sobie do buzi, przekłada z rączki do rączki :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla zdolnego Krzysia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 05-09-2011, 13:42 ]
chciałam się Was zapytać jak obcinacie pazurki maluchom?
ja tylko raz obcięłam małej pazurki jak spała i koniec bo się zaraz budziła,więc teraz obcinam tylko jak nie śpi i do wprawy już się doszło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

05 wrz 2011, 13:49

Murchinson Krzysiu szoruje piętami ostro po bujaczku i też się wtedy buja :ico_oczko: a Mateuszek też spryciarz :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-09-05, 13:51 ]
Ania dzięki :-D no ja teraz też muszę tak obcinać jak Ty, ale Krzyś macha łapkami i łatwe to nie jest :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 wrz 2011, 13:59

Murchinson Krzysiu szoruje piętami ostro po bujaczku i też się wtedy buja :ico_oczko: a Mateuszek też spryciarz :ico_brawa_01:
To podobnie jak Mateuszek, Krzyś mały kombinator i zdolniacha :ico_brawa_01: :-D
My pazurki obcinamy jak mały je, ja karmię a D obicna-tak jest z tymi u rąk, u nóg no cóż różnie ale też najczęściej w czasie karmienia lub jak jest zajęty czymś innym. Na śpiocha to nie da rady by po 1.że natychmiast się budzi, 2. u nóg go łaskocze więc zabiera nóżki i się śmieje.
Aniu, zrobiłam tak jak Ty z Milą - podałam małemu sok z marchewki i lament świętokrzyski bo chce więcej. Nie wiem czy to kwestia samej postaci czy firmy (sok był z innej niż papka). Za jakiś czas podam znowu papkę i zobaczę.

[ Dodano: 05-09-2011, 14:02 ]
Markotka to mąż tez nieźle załatwia ubrania :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 wrz 2011, 14:36

Aniu, zrobiłam tak jak Ty z Milą - podałam małemu sok z marchewki i lament świętokrzyski bo chce więcej. Nie wiem czy to kwestia samej postaci czy firmy (sok był z innej niż papka). Za jakiś czas podam znowu papkę i zobaczę.
widzisz i jest tak jak u mnie,że soczek smakuje a marchewka ugotowana już be :-D

[ Dodano: 05-09-2011, 14:37 ]
tyle,że ja sok sama robiłam ze swojej marchewki tak samo jak i papkę :-)

[ Dodano: 05-09-2011, 14:39 ]
w ogóle Milena mi od 12 śpi :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 wrz 2011, 16:30

w ogóle Milena mi od 12 śpi :ico_noniewiem:
Pięknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mi młody pospał rano od 8 do 10, na spacerze z 30 min i teraz śpi od 15.Jeśli wstanie do 17 to pojedziemy na zakupy jak nie to za tydzień.
Ja nie mam swoich warzyw więc muszą być gotowe. Też mi się wydaje, że mały nie chce papek. On jak widzi, że my jemy to prawie się trzęsie i cmoka jakby byłby głodny :ico_haha_01:
Jutro idę z nim na 10.15 na usg bioder bo dzwonili z przychodni by przełożyć wizytę bo lekarza nie będzie w czwartek.
Mój starszy chłopak też usnął.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości