Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 gru 2012, 22:40

Madleine, fajne te zabawi do wanny- przy Matyldzie super sie sprawdziły.

Kasiala też mamy taki sorter, ale Marcelka jeszcze za mała, żeby nim się bawić.

Byliśmy dziś na przedstawieniu w przedszkolu u Matyśki- graóła główną rolę- choinkę :)
Marcelina nawet nie zapiszczala- podobało się Jej. A jaka ja byłam dumna z mojego dziecka- tak pięknie mówiła swoje kwestie i śpiewała " pełną gębą' :ico_brawa_01: Ahhh jakie mam już duże i mądre dziecko... Duma mnie rozpiera.
Postaram się jutro wkleić foteczkę :)

PS. Dziś padam już na c..ce- ugotowałam bigos i zrobiłam farsz na pierogi i krokiety.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 gru 2012, 23:51

A jaka ja byłam dumna z mojego dziecka- tak pięknie mówiła swoje kwestie i śpiewała " pełną gębą' :ico_brawa_01: Ahhh jakie mam już duże i mądre dziecko... Duma mnie rozpiera.
Oj, jak ja Ci zazdroszczę:) Moja córa jak było przedstawienie na pasowaniu na przedszkolaka to tylko stała jak wryta i buzi nie otworzyła :ico_szoking: A w domu to gaduły powstrzymać nie mogę :-D Ale teraz sama niby mówi że jak mamusia przyjdzie do p-la to zobaczy jak Jolka ładnie tańczy...ciekawe :ico_oczko: Tylko że póki co nie słyszałam żeby robili jakieś przedstawienie dla rodziców, chociaż uczą się pastorałek i wierszyków.
Wczoraj mielismy wizyte tesciowej.Kupiła Marcinowi taką zabawkę
A jak w ogóle relacje? Poprawiło się? No i co w końcu na ten obiad zrobiłaś??

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 gru 2012, 23:57

Tośka to brawa dla obu córek że się spisały dzisiej :ico_brawa_01: no i dla Ciebie :ico_brawa_01:
póki nie znam płci marzę, że to dziewuszka.
no to dobrze bo to strasznie poważnie zabrzmiało tamten poprzedni post stąd moja reakcja :-)

Madleine
fajnie że już pierwsze koty za płoty. Maks dzisiaj taki nieznośny był że aż się zastanawiałam czy to nie zęby ale ani widu ani słychu. Chociaż ten żel sobie zakupię.

Mnie dzisiaj tak teściowa wk...iła :ico_zly: na 12:25 z Tomkiem byłam u lekarza tak że ominął 2 lekcje a z kolei z ostatniej bym go musiała zrywać bo do logopedy musiał iść. A że teściowa chciała by przyjechał podekorował z nią pierniki to stwierdziłam że nie pójdzie do szkoły, teściowej mówiłam 3 razy by go zaprowadziła do logopedy na 16:30 a ja Tomka odbiorę. No i nie uwierzycie :ico_zly: :ico_zly: zapomniała :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: normalnie jak mnie wkurzyła stara baba a taka głupia. Do głowy by mi nie przyszło że można zapomnieć :ico_olaboga: :ico_puknij: I jeszcze bezczelnie kłamała, zadzwoniła o 16:52 że wychodzą do logopedy ściemniała że niby godziny pomyliła, a Tomek mi w domu wygadał że ona zapomniała o logopedzie i jeszcze gadała że mama ją zabije :ico_zly:

Co do prezentów pokazywałam wam że Maks dostanie taką kierownicę przyczepianą do wózka, fotelika itp o taką tylko w innych kolorach

Obrazek

są i różowe dla dziewczynek

Obrazek

nie wiem jak się sprawdzi ale fajnie wygląda. To apropo propozycji prezentów dla Kasiali. To kierownica elc

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 gru 2012, 00:22

A u nas chyba idzie dolna "1". Wydaje mi się, że już ją widać pod dziąsełkiem ale jeszcze się nie przebiła
czyli co prześcignie Tymek Marcina?
U nas nic nie widać i się nie zanosi na zęby chociaż jak masuje mu dziąsła lub gryzie moją rękę to się uspokaja.
U nas widać już pod dziąsełkiem obie dolne "1". Pytanie teraz jak szybko się przebiją na wierch :ico_brawa_01:

Gosia to ładnie babcia wywinęła :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 gru 2012, 00:44

pokażę wam jak Tomek rozśmiesza Maksia

http://www.youtube.com/watch?v=8aW--mnC ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 gru 2012, 01:05

pokażę wam jak Tomek rozśmiesza Maksia

http://www.youtube.com/watch?v=8aW--mnC ... e=youtu.be
Mój gnomek też uwielbia siorę ale pod warunkiem że znajduje się w bezpiecznej od niego odległości :ico_haha_01:
I też straszny śmieszek z niego... czasami sam siebie nakręca wtedy gdy nie powinien...np jedząc:)

A co do rozszerzania diety to mamy za sobą pierwszą zupkę warzywną: marchewka, ziemniak i pietruszka. Wczoraj odrobinka, dziś reszta.
Mały wcina, że aż miło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 gru 2012, 01:08

Czas spać... jeszcze muszę pościele wywiesić. Z rana po 6 planuję do tesco skoczyć na zakupy póki mąż w domu będzie. Zobaczymy czy d.. będzie mi się chciało podnieść :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 gru 2012, 10:24

pokażę wam jak Tomek rozśmiesza Maksia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas widać już pod dziąsełkiem obie dolne "1". Pytanie teraz jak szybko się przebiją na wierch
Oo to może Tymek przescignie Marcinka.
Powiedzcie mi,skoro widac biala kropeczke i czuc pod palcami ostre to kiedy ten ząbek powinien się już wybić cały? Bo mał już wszystko pociera o tego zęba i męczy go to chociaż dzielny jest bardzo :-)
Mnie dzisiaj tak teściowa wk...iła na 12:25 z Tomkiem byłam u lekarza tak że ominął 2 lekcje a z kolei z ostatniej bym go musiała zrywać bo do logopedy musiał iść. A że teściowa chciała by przyjechał podekorował z nią pierniki to stwierdziłam że nie pójdzie do szkoły, teściowej mówiłam 3 razy by go zaprowadziła do logopedy na 16:30 a ja Tomka odbiorę. No i nie uwierzycie zapomniała normalnie jak mnie wkurzyła stara baba a taka głupia. Do głowy by mi nie przyszło że można zapomnieć I jeszcze bezczelnie kłamała, zadzwoniła o 16:52 że wychodzą do logopedy ściemniała że niby godziny pomyliła, a Tomek mi w domu wygadał że ona zapomniała o logopedzie i jeszcze gadała że mama ją zabije
Masakra jakas....też bym sie wkurzyła....
A jak w ogóle relacje? Poprawiło się? No i co w końcu na ten obiad zrobiłaś??
No było ok,na szczescie rzadko sie widzimy :-)
Ale co najlepsze Marcinek dostal prezent,ja dostalam rękawiczki ,a moj mąż czyli jej syn nie dostal nic :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 gru 2012, 10:59

Gosia i co wstałaś? Ja o 9:30 się nie mogłam dobudzić :ico_olaboga:
: marchewka, ziemniak i pietruszka
:ico_brawa_01: to co teraz wprowadzacie?
Madleine nie mam pojęcia. Słyszałam taką opinię ale nie wiem czy jest prawdziwa że jak się stosuje te żele przeciwbólowe dla dzieci to zęby dłużej wychodzą :ico_noniewiem:

Tak strasznie sypie śnieg :ico_zly: Będę musiała odkopywać samochód żeby Tomka zawieźć, tak nie znoszę jeździć jak jest ślisko :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 gru 2012, 11:27

Gosia i co wstałaś? Ja o 9:30 się nie mogłam dobudzić :ico_olaboga:
: marchewka, ziemniak i pietruszka
:ico_brawa_01: to co teraz wprowadzacie?
Madleine nie mam pojęcia. Słyszałam taką opinię ale nie wiem czy jest prawdziwa że jak się stosuje te żele przeciwbólowe dla dzieci to zęby dłużej wychodzą :ico_noniewiem:

Tak strasznie sypie śnieg :ico_zly: Będę musiała odkopywać samochód żeby Tomka zawieźć, tak nie znoszę jeździć jak jest ślisko :ico_zly:

a u nas pada deszcze i sniegu zero :ico_noniewiem:
Z tym żelem to nie slyszalam,ale to narazie nie bede smarować bo mały az tak nie marudzi i w sumie ten zel tez jakiejs duzej poprawy nie daje...

Quanchita pytalas o obiad - zrobilam zupe serowo porową,pieczonego kurczaka z suszonymi figami i zurawina,do tego brokuly w sosie czosnkowym i salatka z gruszka,avocado i kremem balsamicznym :-)


Zapomnialam napisac ze my w sobote zjedlismy pierwszy sloiczek z mieskiem - indyk z cukinia i małemu aż sie uszy trzesly :-) No i powolutku wprowadzam gluten.Daje mu do obiadku pol lyzeczki ugotowanej manny.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości