lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 07:34

to fajnie ;) wozeczek super....ja tez bym wolala w sklepie kupic,ale tutaj takich nie ma :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 kwie 2007, 07:35

Lucy mi sie zawsze wydawało ze zagranica maja wszystko lepsze i dostarczone prawie ze na tacy ale okazuje sie ze nie :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 07:42

moja mama mi nie wierzy,ze tu taka lipa z wozkami...ale to nie tylko moja opinia,tylko wszystkich ciezarowek z uk :ico_noniewiem: i jak czytalam na 9 miesiecy ,to z tego co wisienka pisala,to w usa to samo :ico_zly: a gdzies czytalam,ze ludzie woza z polski wozki ....wczesniej myslalam,ze to jakies wymysly,ale widze,ze nie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 kwie 2007, 07:43

Lucy to zamów z allegro i juz koszty przesyłki zapłacisz ale bedziesz wiedziec jaki wozeczek chcesz :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 07:43

ok ide spac he he...pewnie jak wstane to bedzie duzo naklikane :-D poloze sie na 2 h,bo mam duzo sprzatania he he

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 kwie 2007, 07:45

Lucy spisz smacznie ja juz jedno pranie wstawiłam potem biore sie za sprzatanie obiadzik zakupy :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 kwie 2007, 07:45

wlasnie tak sobie mysle,ze wezme z allegro,ewentualnie z ebaya ten co wkleilam,chyba ze cos innego znajde ;)z allegro wciaz czekam na kod ...kurde ,a jak by w sklepie byly,to czlowiek by sobie poszedl i z glowy

[ Dodano: 2007-04-13 ]
madzia ty to pracus jestes :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

13 kwie 2007, 10:16

Dzień dobry,
a ja sobie dzisiaj dłużej pospałam a to dlatego że w nocy miałam 2 godzinna przerwę.Kręciłam się z boku na bok i nie mogłam spać.Asiulka a ty juz lepiej sypiasz?
Wózeczki śliczne.Lucynko a ty ten wózek chcesz kupić na polskim allegro z wysyłką do uk czy jest jakaś angielska wersja allegro bo trochę zielona jestem?
Kamila jak będziesz się nudziła sama w weekend to zapraszam na kawusię :ico_kawa: , he żeby to było takie proste nie?

Dzisiaj mam do zrobienia ostatnie dzidziusiowe pranko i duuużo prasowania.Nie będę się nudziła na pewno, a jak wróci borys to wezmę samochód i muszę zakupy w hipermarkecie zrobić.Wpadnę do was póżniej.Słonecznej pogody dziewczynki.

ps Lucynko fajne to ło o blizniakach :ico_brawa_01: , oj te baby to czasami mogą człowieka z równowagi wyprowadzić.Do tej pory takie uwagi kierowane były do Madzi i do mnie , więc witaj w klubie :-D

[ Dodano: 2007-04-13 ]
Zapomniałam o majważniejszym:
dzisiaj zaczynam 34 tc i tylko 50 dni do porodu zostało.Zapraszam na imprezkę :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :521: :523: :524: :527: :526: :525: :528: :529:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 kwie 2007, 10:31

cześć laski,
Beatko a skąd Ty jesteś bo nie pamiętam? Dziękuje za zaproszenie, chętnie bym skorzystała no ale cóż....

Lucy Ty sie nie martw, bo to są wóżki nowe i na pewno jak sie skończy licytacja to znów je wystawią. Tylko dowiedz się ile kosztuje przesyłka do UK, bo ta podana to jest na teren Polski, a do Ciebie będzie drożej. Zapłacić możesz jak chcesz, byle pieniądze na konto wpłynęły. Ja płacę przez internet.

Acia gratuluję bliskiego terminu. Teraz to juz nam z góreczki leci.

A ja musze się dziś pożalić, bo mnie już tak ta wątroba boli, że nie wyrabiam. Zazdroszczę Wam że tego nie macie. U mnie jest coraz gorzej. Nie chcę was zanudzać, bo bym musiała codziennie o tym pisać, ale czuję jakby mi ktos kleszcze na nią zapiął i zapomniał zdjąć. Koszmar jakiś. Najgorsze, że nic nie pomaga i po prostu musze to znosić i modlić się o krótkie przerwy w bólu... :cry:

[ Dodano: 2007-04-13 ]
Dobra juz wiem Beatko - jesteś z Torunia. No to nici z kawki niestety. Przynajmniej w ten weekend.

Aaa dziewczyny, ten wózek jest prześliczny. I ten kolor...Ja mam fazę na taką zieleń. Kupiłam taki fotelik i też się nie mogę napatrzeć.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 kwie 2007, 10:40

Cześć dziewczyny :ico_buziaczki_big: moja pralka znowy wariuje, nastawiłam program, a ona porała proszek i płyn wywirówała i zatrzymała się gdzieś pomiędzy programami. Nastawiłam pranie jeszcze raz i zobaczymy.

Frydza wypoczywaj i baw się dobrze na wsi, ja też się zastanawiam czy nie pojechać do rodziców i tam się w ogrodzie wylegiwać.

Lucy gratuluje zdnaej teorii na prawko, nie martw się jazdami, pojeździsz jeszcze troche i strach minie, chociaż ja mimo że mam już prawko sama nie jeżdźe tylko z mężem bo też się boję.

Alinko trzymam ksiuki żeby tym razem się udało, może ubieżjakąś obcisłą bluzeczkę żeby instruktor był bardziej wyrozumiały :ico_noniewiem:

Leatko imponujący brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny wszystkie wózki mi się podobają

Acia już zdecydowanie lepiej sypiam ale i tak kilka razy w nocy idę siusiu, ale da się przeżyć, bo zasypiam potem bez problemu.

A teraz idę sobie zrobićkawusię i wracam do lektury. papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość