Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

07 sie 2007, 22:23

teraz to on moze napiety jest a po porodzie to bedzie flaczek :-D

chyba ide jeszcze cos wyszperac z lodowki i do spanka :zzz: dobranoc wszystkim brzucholkom :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

07 sie 2007, 22:56

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: MAMOZUZI ja z początku z Julcią też takie dojenie sobie robiłam :ico_puknij: ale później poszłam po rozum do głowy i kupiłam laktator, oj ile mnie kosztowało żeby później te " flaczki" :ico_smiechbig: wyglądały :ico_oczko:
EVE,PAULINKA śliczne brzunie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój też bywa okrągły , tyle że ten urwis jak zacznie figury łapać, to nie wiem jaki ma kształt :ico_olaboga: :ico_ciezarowka: zresztą mam brzuszek bardzo nisko :ico_noniewiem:
ja to chyba mam " syndrom wicia gniazda" , wszystko sprzątam i jutro tatę zamówiłam do malowania domku, bo W. nie ma niestety czasu :ico_noniewiem:
dziś się ucieszyłam bo otwiera się nowe przedszkole w moim mieście, prywatne anglojęzyczne, w super miejscu, i Julcię zapisałam :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 sie 2007, 05:50

paulina1978, mama_zuzi1980, uśmiałam się z waszych postów o laktatorach :ico_smiechbig:

ja już jestem na nogach i po śniadanku :ico_haha_01: nad ranem zgładziłam dwa komary za jednym zamachem poduszką, oczywiście były już dobrze napojone krewką :ico_zly:

dzisiaj mam wizyte u diabetologa, jade sama bo mężul poszedł na dniówke i sie troche martwie bo wczoraj jak wjeżdzałam do domku i zostawiłam samochód na luzie to znów samoistnie zgasł :ico_olaboga: odpaliłam i znów zgasł no i tak z 4x :ico_zly: mam nadzieje że dzisiaj żadnej przykrej niespodzianki mi nie zrobi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

08 sie 2007, 08:58

eve81 ty to jestes normalnie pogromca komarow he he i tak sie dziwie ze jeszcze jakies do was wpadaja wiedzac ze czeka ich straszliwa smierc przez poduche :-D

a tak w ogole to tez mnie naszedl smaczek na ciasto ze sliwkami i jesli moge prosic eve o przepisik to bede bardzo wdzieczna :ico_sorki:

no a ja dzis rano zaliczylam badania a jutro ide do mojej gin i juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc jak mala urosla :-D

Kocura ja tez bede miec cc i 27 sierpnia ide do kliniki na badania i umowic sie na termin wiec pewnie bede rodzic jakos w tym samym czasie co ty :-D

[ Dodano: 2007-08-08, 09:24 ]
patrzcie jaka fajna zabawke znalazlam:
http://www.allegro.pl/item221649416_chi ... aniej.html

[ Dodano: 2007-08-08, 09:25 ]
mamo_zuzi mozesz mi jeszcze raz napisac jakie to sobie lozeczko kupilas bo chce je obejrzec zanim sie ostatecznie zdecyduje :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 sie 2007, 09:48

Hej, juz "juz" na nogach :-D Do tj pory namoczylam biale ubranka po Zuzi w Vanishu do bialego bo chce je przed wrzuceniem do pralki odswiezyc troche.... No i musli teraz na snidanko wcinam.
Agnieszka, ja tez wlasnie od jakiegos czasu mam duzo checi do sprzatania, przestawiania, uklaania. Dzis jedziemy po farbe do malowania kuchni bo mi sie znudzil obecny kolor i chce cos weselszego. Chce tez wygospodarowac jedna cala szafke w kuchni, gorna, na rzeczy typu butelki, podgrzewacz ito zeby mi to sie nie walalo po calym mieszkaniu tylko w jednym miejscu bylo.
Paulina, moje lozeczko to Drewex Dawid, biale, z opuszczanym bokiem i szuflada. Podobalo mi sie rowniez Sara ale ten model bym nie wiem czemu drozszy a wyglad niemal identyczny.
Ja zaraz wychodze z zuzia na dwor a potem do kolezanki na kwake wiec pojawie sie pewnie nie wczesniej jak kolo 14.00. Buziaki!!!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 sie 2007, 10:48

paulina1978, już podaje przepisik, powiem tyle zawsze to ciasto wychodzi i jest baardzo proste i mało pracochłonne więc idealne dla NAS :-)

ciasto kruche:
3 szkl. mąki tortowej
1 szkl. cukru
2 łyżki śmietany
15 dkg margaryny
2 jajka
15g proszku do pieczenia

wszystkie składniki trzeba zagnieść ze sobą na stolnicy, później ciasto rozwałkować i ułożyć na blache wysmarowaną tłuszczem, trzeba troszke unieść rogi ciasta żeby śliwki nie dotykały po bokach gołej blachy;). śliwki poprzekrawać na połówki i ciasno ułożyć skórką od dołu obok siebie na tortownicy.

Posypka:
20 dkg mąki
12 dkg margaryny
12 dkg cukru

wszystko razem połączyć, i posypać całe ciasto

piec 60 min. w temp. 180 stopni.

SMACZNEGO :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 sie 2007, 10:53

Dzień dobry Paniom Mamusiom!
paulina1978, pięknie wyglądasz! Ja może przywiozę jakieś fajne fotki i wkrótcę Wam wkleję- jutro jedziemy do Rytra! Hurra! Miałam obawy przed wyjazdem, a teraz to się strasznie cieszę i nie mogę się doczekać!
eve81, czemu Ty tak wcześnie wstajesz?? A wiesz,że ja nadal nie widziałam komara- nie żebym jakoś specjalnie tęskniła....

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

08 sie 2007, 10:54

eve81 bardzo dziekuje :ico_buziaczki_big:

zaraz po obiadku wezme sie za pieczenie :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

08 sie 2007, 15:32

Witam dziewczynki,uśmiałam się czytając posty,Paulina mężuś będzie miał niezły prezent :ico_haha_01: .A no i wielkie dzięki za opis masażu ,zaczynam od jutra :-D .Mamo Zuzi jak czytałam tą instrukcje masażu to też myślałam o tym żeby włączyć w to mężusia :-D :ico_brawa_01: :-D
Dziś po wysypce ani śladu niema,więc nie byłam u lekarza,wapno pomogło,widocznie to było uczulenie :-) Byłam na zakupach i dostałam swój upatrzony fotelik do samochodu
jest dokładnie taki
http://www.allegro.pl/item219708973_fot ... ocja_.html
wzór 7.A przed chwilą wstawiłam ostatnie pranie dla małego i słysze że coś grzmi,chyba będzie padać :ico_placzek:
Paulina bardzo ładny masz brzuszek!

[ Dodano: 2007-08-08, 15:36 ]
A co do laktatorów to ja kupiłam taki zwykły bo tez się zastanawiałam nad tym czy będzie mi potrzebny i stwierdziłam że w takich chwilach jakbym miała za dużo pokarmu lub przymusowe wyjście bez małego to się przyda wiec kupiłam ręczny :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 sie 2007, 15:44

Kocura Bura, wstaje tak rano jak mój M do pracy na dniówke wstaje :ico_noniewiem:

paulina1978, mam nadzieje że placuszek będzie smakował :-)

Kicia10, dobry wybór, fajny fotelik

ja wróciłam od diabetologa, wszystko jest w porządku, domowe pomiary cukru w normie, ale na wizyte za 2 tyg. musze sie jeszcze stawić choć myślałam że mi już odpuści bo przecież widzi po wynikach że jest ok, no ale cóż myśle że to będzie już moja ostatnia wizyta. Zdążyłam jeszcze pójść na sklepy i kupiłam sobie fajną bluzeczkę za 9.95 :ico_haha_01: takie są przeceny w sklepach :ico_szoking: w terranovie były fajne sukienki po 10zł i nawet bym kupiła ze 2 ale kolejka w sklepie mnie zniechęciła :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość