Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 lis 2008, 22:29

Witam

Dzisiaj mialam wolne wiec spedzilismy intensywny dzien oczywiscie mamusia i synek tatus poszedl do pracy :):

Rano byl planowany dzien lenia hehe tzn wczoraj poszlismy spac o 20.30 i rano wstalismy o 7.45 potem sniadanko i drzemka o 11 do 12.20 oczywiscie mama tez sie polozyla :ico_wstydzioch: potem obiadzik rybka marcinek zajadal sie ze hohoh'no i wyruszylismy do mojej siostry zobaczyc jej nowe mieszkanko ktore sobie kupila i tam kawka ciastka i ploteczki hehehe potem pojechalismy do auchan i o 20 wyladowalismy w domku Marcinek wykapany najedzony zasnol w 1 min

Juli pisze:Mis wariuje inie chce zasypiac. Koszmar. Wyje,histeria, drze ryjka..Iogolnie pokinie wymeczy sie inie straci glosu to nie spi
Juli nie zazdroszcze sytuacji ale najlepsze rozwiazanie chyba przeczekac :ico_noniewiem:

Ja dziekuje bogu ze Marcinek od malego przesypia nocki zasypia w przedziale 19.00 do 20.30 max i spi do rana od 7.00 do 8.00 bez budzenia oczywiscie zdarza sie ze wstaje przykrywam dam piciu podam smoka ale sporadycznie z jedzeniem tez nie narzekam jest grzeczny i kocham go najmocniej na swiecie :):

U nas ok praca dom praca dom wekendy tylko dla nas :D
i tak sobie zyjemy
Oczywiscie liste swiateczna mamy zrobiona czekam na bony i nagrode swiateczna i wio na sklepy hehe

Pisaliscie o 6 grudnia ja uwazam ze tylko drobiazg mozna kupic a pod choinke prezent jakis wiekszy my na 6 grudnia kupilismy małemu bebenek :):

Pod choinke od babci dostanie super cieżarówe od nas :ico_noniewiem: ( jestem na etapie poszukiwania prezentu) od jednej cioci od drugiej od chrzestnej ech wole nie myslec :ico_oczko: :ico_oczko:

Aniu :ico_ciezarowka: czekam na wiesci :):

Oczywiscie wszystkie zdjecia cudne
Madziorka wam zazdroszcze tych atrakcji :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Tyle co zdolalam zapamietac wybaczcie ze reszty nie pamietam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Jem kolacyjke
Obrazek

[ Dodano: 2008-11-28, 21:30 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 lis 2008, 23:15

Ale mam dzis pechowy dzien :ico_olaboga: :ico_olaboga: jadlam ryz i tu trach co szklooooooooooo :ico_placzek: boze dobrze ze nie polknelam masakra!!
pozniej wyglupialam sie z Wiki i mi cos trachlo w kregoslupie ale to tak pozadnie ze nie moglam sie wyprostowac :ico_olaboga: tragedia ,zobaczymy jutro jaka bede sprawna!!


MADZIORKA LELEK w stringach hihi niezle usmialam sie,i super ze znowu taki intensywny dzien mialas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


MADZIU Marcinek boski,rosnie ten moj zieciunio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 lis 2008, 23:15

hej
pochwaliłam Emin że łądnie śpi to sie mi dzisiaj o 5 rano obudziła :ico_zly: myśłałamże sie załamie, cóż bywa.
Agniecha 100 lat dla męża, cieszę się że między wami lepiej

Madziorka nie pierwszy raz to piszę ale naprawdę zazdroszczę wam rtch wszystkich atrakcji dla dzieciaczków, no i ciągle poznajesz nowych ludzi, super

Edytko no wiesz czasami ciężko się pracuje z szefem i bliską mu osobą, mam nadzieję że nie będzie źle, w końcu dobrze się znamy, ale swoje obawy i tak mam.

Juli, czy misio chętnie pije z butelki?? Bo jeśli tak to może poskutkuje mój pomysł. A mianowicie kiedy Emi robiła mi takie histerie ze spaniem to kłądłam ją do naszego łóżka, kładłam się z nią i dawałam butelkę(to jej element nierozłącznik) ona spokojnie zasypiałą, a jak już mocno zasnęła to przenosiłam ją do łóżeczka. Teraz jak nie chce zasnąc w łóżeczku to też tak robie, chwila moment i ona śpi A w dzień to teściowa usypia ją w wóżku. Spróbuj może i u was poskutkuje

Co do kapci, to Emi ma takie najzwyklejsze kapcie i takie skarpetki z podeszwą, ktoś o takich wspominał ale ja mam sklerozę.

jutro idę do pracy ale popołudnie spędzę rodzinnie, z Emi i M.

A teraz muszę nadrobić zalwegłości netowe i mykam spać

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

29 lis 2008, 00:02

cześć dziewczynki!!!!

Frydza - w ryżu było szkło :ico_szoking: :ico_szoking: masakra!!!!!no i mam nadzieję że plecki nie będą boleć..

Magda - fajnie że wpadłas :-) Marcinek taaki uśmiechnięty :-) :ico_brawa_01: fajnie macie z tymi bonami.. :ico_oczko:

Edyta - pochwal nam się kolorkiem :-D

Madziorka - powiadasz Lelek w Twoich stringach :ico_haha_01: pokaż fotkę :-D :ico_oczko:

Ania - i jak tam Twój Brzusio??a tak w ogole chciałam sie zapytać - rodzicie razem z mężem czy męzulek z Helenką zostaje??

Agniecha - tak tak walczymy z przeziebieniem, niby lepiej już, oby oby...

Juli - z tymi zamachami to faktycznie nieciekawe wieści...a ze spaniem Misia - może musicie go przed południowym spankiem rozruszać porzadnie, jakis aktywny spacer żeby sie wymęczył??

u nas - nic wielkiego..mamy w koncu nowe kredens i regał :-) teraz tylko dywan kiedys tam wybierzemy/wybor kiepski/i bedzie jakotako...

buziaki dziewczyny
za duzo nie napisałam ale paaaadam......

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lis 2008, 13:07

Witam :-D ufff tylko szyja mnie boli ,pozatym ok,maz poszedl do pracy ostatni raz :ico_placzek: Wiki spi,ja zrobilam sobie chwilke przerwy i sprzatam dalej,jutro mamy kolende :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

30 lis 2008, 15:15

witajcie dziewczyny
u nas choróbsko - mała od zeszłego piątku chora... myślałam, że jest lepiej a tymczasem zmutowany wirus daje się we znaki
teraz jedziemy na zastrzykach - a od wczoraj ma cały czas gorączkę dochodząca do 40 stopni... właściwie nie chodzi tylko cały czas leży i jest wykończona

czy Alinka tu zagląda?

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

30 lis 2008, 21:09

Witam
Agniecha a więc tak u nas te szczepienia skojarzone to od początku trzeba było mieć no i nie stac mnie na to żeby za każdym razem płacic 120zł. Bo u nas tyle to kosztuje poza tym tam jest jakaś dawka przypominająca no więc te 120 trzeba pomnożyc 120zł * 2
Po drugie tak jak mówisz jest jakiś procent dzieci które reagują na te szczepienia źle a ja do tych skojarzonych mam mieszane uczucia .
Teraz Wikunia miała na : Błonice , tężec i polimyelitis

Madziorka problem w tym że już kiedyś mówiłam M że nie mam ochoty no i pamiętam jego reakcję , ( nic to nie dało nawet nie spróbował ) poza tym ja kompletnie nie mam na figle ochoty ale czasami robię to dla świętego spokoju albo żeby M nie poczuł się urażony .Kiedyś najeśc się nie mogłam a teraz no nie wiem może jak @ wróci to jakoś to się zmieni , mam nadzieję .No i jak sobie chlapnę to mam ochotę na co kolwiek a jak nie to nic sucho jak na Saharze , do tego właśnie dochodzi zawstydzeni .Ostatnio przez ból żołądka czuję się bardziej ociężała no i przez to gróbsza i to mnie dobija .Sorki że posmęciłam ci .Zresztą to temat rzeka pisałam bym i pisała

Ha ha ha już sobie wyobraziłam Lelka ze stringami moja to wszystko sobie na głowę zakłada

Frydza masakra dobrze że szkło wyplułaś no nie do wiary no i dobrze że z kręgosłupem już ok.


Alexandrowicz pochwalę się pochwalę jak tylko zdjęcia z parapetówki pościągam .

Nie zna któraś fachowca co kabiny umie zakładac . Oczywiście pytanie do pań ze śląska hi hi

Avisku aby choróbsko poszło sobie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Juli lepiej chyba że teraz dowiedzieliście się o zamacham niż po tem nie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 lis 2008, 22:26

Witam :-D my po kolendzie,Wiki zadowolona dostala od ksiedza obrazek i blogoslawienstwo to cala w skowronkach :ico_oczko:
Pozniej poszlismy do mojej mamuski,przyjechal tez brat z rodzinka i bylo sympatycznie :-D Dzieci szalaly hihi,i Wiki z Arkiem zderzyli sie glowami ale bylo krzyku ojoj,ale szybko kryzys minal!!


AVISKU oby chorobsko poszlo sobie :ico_sorki: :ico_sorki: i Alinka tu juz dawno nie zagladala!!



EDYTKO nie znam fachowca do kabiny :ico_noniewiem: co de sexiku to mi po porodzie wogole sie nie chcialo wogole,ale po rozmowie z mezulkiem bylo juz ok,to znaczy musi dluzej mi poswiecic czasu na ten tego i jest ogiennnnn :-D :-D
przegadaj no chlopu niech sie postara :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-30, 21:27 ]
ANIU kochana jak tam sytuacja??? :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

30 lis 2008, 23:07

Cześć dziewczyny! Wpadłam na chwile Tomek ś[o, Artur patrzy na 007 a ja tu!Wczoraj byliśmy na imprezie, było super! tylko tak się objadłam że sobie obiecałam że przez tydziebęde miała głodówke... :ico_oczko: no ale przecież to się tak nie da... Ale fajnie szwagier się postarał jaki pyszny bigos, pasztet, zupka grzybowa i tam jeszcze, ja zabrałam moje ciacho! oj było za dużo... i ja głupia piłam dtinki, a potem boli głowa i bolała,,, wolę pić czystą, wtedy jest zdrowiej a tak to się człowiek ożłopie tego soku...ale musiałam pić sokbo zbieram kody z tymbarka żeby dostać kocyk z reniferkiem!
Dziś byliśmy na zakupach, ale natraciłam forsy, ale jakie fajne rzeczy kupiołam Tomkowi, może jutro Wam pokaże zdjęcia jaki fajny pomarańczowy sweterek zasuwany i ogrodniczki z wytartego dzinsu z koszulką też pomarańczową!
Acha no i kupiłam jeszcze krem z nivei bo tak zachwalałyście [moja Ania też] i 2 prezenty na mikołaja, płyn do robienia baniek mydlaych z taką rurką która ma mnóstwo kółeczek, a wczoraj u Kingi [siostrzenicy Artura] Tomkowi bardzo się podobało, tylko że dziś to chyba ja miałam więcej frajdy z tych baniek niż Tomek, Artur się śmiał że to sobie kupiłam :ico_oczko:
A drugą rzecz to kupiłam taką dużą tablice znikopisania, co się pisze i zmazuje... ostatnio się to Tomkowi podobało...a to będzie miał na dłużej,,, i ja też się tym pobawie... haha :ico_oczko:

magda26 pisze:Ja dziekuje bogu ze Marcinek od malego przesypia nocki zasypia w przedziale 19.00 do 20.30 max i spi do rana od 7.00 do 8.00 bez budzenia

no super mój Tomek od 3 nocy się nie zbudził, normalnie rewelacja, budzi się tak o 7 po 7 ale to jest cała noc... ja już zamopniałam że można przespać całe noce, oby tak dalej...
bardzo ładne zdjęcia
Frydza z tym szkłem to niezła masakra, z plecami też dobrze że jest dobrze... miałaś szczęście
asiula26 pisze:pochwaliłam Emin że łądnie śpi to sie mi dzisiaj o 5 rano obudziła myśłałamże sie załamie, cóż bywa.
Agniecha 100 lat dla męża, cieszę się że między wami lepiej

no cóż Emi się jeszcze nie zna na zegarku obudziła się i już,
Dziękuje za życzenia, a na serio jest już lepiej oby nie do nastęmego razu...normalnie uważam żeby nic głupiego ani nie powiedzieć ani nie zrobić...oj ja to mam przerąbane... :ico_olaboga:
Agniecha - tak tak walczymy z przeziebieniem, niby lepiej już, oby oby...
to kurujcie się intensywnie...
No my narazie zdrowo się trzymamy ale pewnie będzie dobrze jak co roku,my na naszej diecie wogóle nie chorujemy...
Frydza pisze:,jutro mamy kolende

A ja mam w piątek i oczywiście mój mąż będzie w pracy on się bardzo cieszy :ico_puknij: a ja niee, bo powiedział że i tak by zszedł do piwnicy! Ale pewnie tylko tak gada!
avisek pisze:u nas choróbsko - mała od zeszłego piątku chora... myślałam, że jest lepiej a tymczasem zmutowany wirus daje się we znaki

też się kurujcie czosnkiem i cytryną :ico_oczko: fajnie że nas odwiedziłaś, jakoś żadko tu bywasz?
edyta29 pisze:Po drugie tak jak mówisz jest jakiś procent dzieci które reagują na te szczepienia źle a ja do tych skojarzonych mam mieszane uczucia .

A widzisz nam lekarka powiedziała że ta skojarzona jest o niebo lepsza dziecko lepiej na nią reaguje, a to co pisałam o tych reakcjach poszczepiennych, to chyba po wszystkich szczepionkach a nie po tych kojarzonych! A przecież to chyba samo się nasuwa że jak masz coś płatne to masz lepsze... no w naszym kraju niestety tak jest! :ico_placzek: :ico_noniewiem:
edyta29 pisze:poza tym ja kompletnie nie mam na figle ochoty

Wiem o czym piszesz? Ale ostatnio jakoś jestem sama zdziwiona, bo mam ochote...i to bez żadnych % tak kiedyś czytałam że po 30 wzmaga się u kobiet apetyt na sex...no no a ja już mam niedaleko, może to to! i działa,,, dobra ale się napisałam , idę przyatakować mojego 40 latka! pa dobrej nocy

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 gru 2008, 12:50

Siemanko :-D ale pustki no nie moge :ico_olaboga:
ide myc okno coz zrobic :ico_oczko:



agniecha772, super ze pobalowaliscie % hihi :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości