eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 sie 2007, 19:38

Czesc dziewczynki, miałam być tutaj codziennie a tu normalnie czasu brak :ico_olaboga: od piątku męza nie będzie to po pracy bede sie nudziła więc pewnie będę stałym gościem :ico_haha_02: . Brzuszki macie bombowe :ico_ciezarowka: ja jestem klipa i nie potrafie wcisnąć tu swojego zdjęcia.
Wczoraj byłam u lekarza i doznałam małego szoku :ico_szoking: jak mi powiedział że u mnie wszystko już jak do porodu ( mały głową w dół, szyjka macicy skrócona) i że mam się starać żeby wytrzymać jeszcze przynajmniej 12 dni :ico_szoking: Przepisał mi nospe forte i kazał się oszczędzać. Teraz żyje w strachu bo myślałam że mam jeszczze duuuzo czasu. A tu sie okazuje że jeszcze moge zostać sierpniówką, wolałabym żeby jednak mały tak się nie spieszył :ico_haha_01:
Jutro jedziemy z męzulkiem po brakujące pierdołki, żeby mieć juz wszystko. Dziś przywiozłam wózek od znajomej i worek ciuszków, troche nas ten lekarz nastraszył i teraz latamy jak poparzeni. Mam tylko nadzieje że mąż zdązy wrócic z NIemiec ( w koncu to tylko szesc dni ) . To sie wygadałam !
Teraz zmykam posegregować ciuszki dla małego.

[ Dodano: 2007-08-08, 19:39 ]
Miało być : To się nagadałam! :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 sie 2007, 20:33

Eska, ale jaja no!11 To szykuj sie kobietko bo faktycznie dzidzius Was w proszku zastanie. Z drugiej strony wiele kobiet chodzi z rozwarciem na centymetr czy dwa ostatnie miesiace ciazowe a w rezultacie przenaszaja wiec nie ma reguly. Ale strzezonego Pan Bog strzeze, jak to sie mowi :ico_haha_01:
A jutro wraca do Norwegii Dominiczka, ciekawe co u niej slychac!!

JA powoli do przodu z przygotowaniami....
Grrr, ale mnie mezu wkurza !!!!! :ico_zly:
:ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 sie 2007, 20:57

eSKa, no to nieźle, ja mam termin tylko dzień po Tobie, więc :ico_szoking: też chyba trzeba się sprężyć.

mama_zuzi1980, widze że zdecydowaliście się już na imię :-)
a z chłopami to już tak jest, musimy jakoś to przetrwać. Ja mojemu ostatnio powiedziałam żeby w piątek nie pisał się na wyjazdy w pracy bo jedziemy do gina, ale on oczywiście zapomnial i dziś mi dzwoni że jedzie na 3 dni do Zamościa :ico_szoking: no ale w końcu jak wrócił z dniówki wymęczony to stwierdził że jednak da sobie spokój z tym wyjazdem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

08 sie 2007, 23:34

No Eska to dopiero nowinki!!Ale tak jak pisała Mama Zuzi,kobiety chodziły z rozwarciem i przenosiły dzieciaczki,no ale jak lekarz mówił żebyś wytrzymała 12 dni to może i rzeczywiście będziesz mieć maleństwo szybciej :-D na pewno wyjdzie kiedy już będzie na to gotowy :-)
A ja wyspałam się trochę w dzień i teraz mi sie nie chce spać :ico_olaboga: mężuś śpi,może chociaż się do niego poprzytulam :ico_oczko: dobranoc dziewczynki :ico_spanko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 sie 2007, 23:37

eve81 pisze:no ale w końcu jak wrócił z dniówki wymęczony to stwierdził że jednak da sobie spokój z tym wyjazdem :ico_olaboga:

no wlasnie, najpierw nam podnosza cisnienie, my placzemy albo takie tam, a pozniej oni jak gdyby nigdy nic rezygnuja z czegos a my mamy poczucie ze mielismy zmarnowany dzien.... Ale co ich to obchodzi? prawda?
Ja wlasnie skonczylam prasowac i konam z bolu plecow wiec dobrej nocki!!
:-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 sie 2007, 08:35

ja już po śniadanku i zaraz wyciągam mojego M na zakupy. Musze zrobić nalot na apteke i dokupić rzeczy do porodu. Chciałabym go jeszcze wyciągnąć do IKEI ale pewnie będzie marudził, ale co tam może go jakoś przekonam :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 sie 2007, 09:30

dzien doberek,
Eve, ja tez jeszcze musze do Ikei bo chce komode kupic, nie mam gdzie rzeczy dzidzi ukladac, na razie sa w takim koszu, ale juz chcialabym komode.... No i w sumie musze jeszcze kupic sobie jeden biustonosz do karmienia i koszule nocne rozpinane ze dwie. a tak mi sie nie chce po sklepach lazic ze szok, chyba za duzo tego mialam juz i mi sie zwyczajnie znudzilo.
Wiecie co , martwie sie o Gosieperelke, moglaby sie choc na krotko pojawic i napisac jak sie trzyma bidulka..... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 sie 2007, 09:36

mama_zuzi1980, ja poszukuje takiego półko-przewijaka, nie wiem czy w IKEI znajde coś takiego ale chciałabym jechać pooglądać no i oczywiście jak powiedziałam M że chce jeszcze do IKEI to powiedział że mu się tam nie chce :ico_zly: na dodatek jednak jutro idzie do pracy i nie będzie mógł mnie zawieźć do lekarza, zatrudnił do tego swojego brata :ico_olaboga:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 sie 2007, 09:48

Eve, w Ikei maja takie przewijaki z tego co wiem, bo sama ogladalam kiedys. a ja tez niemawidze Ikei, kiedys kochalam. Ale jak ktoregos razu musielismy kupic meble, a nie tylko lazic i gadac co nam sie podoba to stracilismy tyyyle godzin na lazenie i szukanie a potem te magazyny i dostawa i w oglole od tej pory to na Ikee nie moge patrzec. A komode mam upatrzona Malm, biala, trzyszufladowa. Popatrz na ich stronie internetowej na te przewijaki ja zawsze najpierw tak robie :-)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

09 sie 2007, 10:58

Ja już po śniadanku i zaraz poprasuje pościelke Kacperkowi i baldachim.
A ja bym sobie bardzo chętnie pochodziła po Ikei :-D tak dawno nie byłam,ale my mamy daleko do Ikei :ico_placzek:
U nas upał jak nie wiem co!!!Coraz gorzej śpi mi sie w nocy i zawsze w nocy boli mnie brzuch,nawet nie wiem jak ten ból mam opisać :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość