Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 paź 2011, 09:49

no i wreszcie jestem i ja
juz przeniesiona i rozpakowana, ale jeszcze sprzątanie mnie czeka.... niby nie musze ale jak patrze na te tłuste pojemniki w kuchni, bród w łazience i czarne podłogi to aż mnie skręca
poza tym oli lubi na bosaka chodzić, po całych dniach w łukowie nie miała tak czarnych stóp jak tu po godzinie :ico_olaboga:
nie wiem jak tu z nimi wytrzymam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 paź 2011, 11:57

Witam po weekendzie :ico_haha_01:
Sobota na dyskotece :ico_haha_01:
Niedziela leniwa jak większość, koło domu i w domu

Isia to weź teraz tak napisz bo ja się pogubiłam. Gdzie mieszkałaś, gdzie mieszkasz i skąd ta zmiana :ico_haha_01:

Kupiłam Milence kozaczki w lidlu na zimę. W domu jak pobiegała w nich to stwierdziłam, że są jeszcze bardziej super niż w sklepie.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 paź 2011, 12:36

matikasia, mieszkałam w łukowie przeciez a teraz znow jestem w warszawie, z teściami :|
oli idzie w srode do przedszkola, mowiłam wam juz dawno ze od pazdziernika sie przenosze

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 paź 2011, 13:26

Tak wiem pamiętam to wszystko tylko pokręciła mi się chyba sytuacja z wspólnym mieszkaniem z mężusiem:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

03 paź 2011, 13:47

A Oli do przedszkola? A nie do żłobka?
Z tego co wiem to od 3 lat, góra 2,5 przyjmują do przedszkola.
A Kinia może do żłobka pójdzie. W czwartek się dowiemy, ja sobie oglądam już oferty pracy. :P
Teraz byliśmy tydzień nad morzem, nie wiem czy Wam mówiłam. W każdym razie jutro Wam wkleje trochę zdjęć. :)
Zapisałam się też na środę i piątek od 20-21 na fitness, na abt i cardio.
A jak dostane jakąś kasę na urodzinki (mamy tradycje, że wszyscy składają sie po 50zł i albo coś razem kupują, albo dają temu kto ma urodziny żeby sobie coś kupił) to zapisałabym się jeszcze na body space, chodziłabym co dwa dni po pół godziny 10 razy.
Kinga u nas troszkę chora, chyba dziś albo jutro do lekarza pójdziemy, i pampersowanie odstawiliśmy, żeby sie nie rozbierała póki nie wyzdrowieje.
Bo nie umie mówić sama "siku" więc ściąga co 5 min spodnie i majty i chce chodzić bez zeby zdazyc na nocnik wiec wole to odstawić póki co.
Nic jeszcze nie mówi, także czekamy. Widać, że brakuje jej rodzeństwa/dzieci ogólnie, bo dziś np siadła przy stoliku, postawiła dużego tygrysa na jednym krześle, a na drugim dużego misia i siedziała i rozmawiała z nimi. Tzn "rozmawiała". Przytulała się itd. Także fajnie by było jakby z tym żłobkiem wypaliło!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 paź 2011, 14:10

Kasia90 ja też dziś startuję z RUCHEM :ico_haha_01:
Śmigam na 19 na basen. Mam taniej załatwiony karnet na basen i fitness na 3 miesiące.

Od wakacji mam 3 kg na plusie. Pilnuje się z jedzeniem. Nie jem kolacji i ten basen. Nie chce na razie robić żadnej diety, bo nie wyglądam jakoś tragicznie. A zbliża się tyle listopadowych okazji. W każdy weekend urodzinki :ico_haha_01:

Milence robimy 6 listopada. Za tydzień robię zaproszonka i szukam fajnego torcika na necie.
Macie jakieś pomysły????

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

03 paź 2011, 14:22

ja też dziś startuję z RUCHEM
:ico_brawa_01:
Od wakacji mam 3 kg na plusie
Ja gorzej - 5kg. Ważę 55kg. Makabra. I wyglądam fatalnie.

A teraz łapię doła, bo szukam pracy i uświadamiam sobie właśnie, że do niczego się nie nadaję. :ico_szoking: :ico_placzek:

[ Dodano: 03-10-2011, 14:26 ]
A o urodzinach nie myślę, Kinia z grudnia.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 paź 2011, 14:40

Kasia no jak możesz tak pisać. Więcej wiary w siebie. Jeszcze wykształcenia !!!daj sobie czas.

A mówią, że na wakacje się chudnie:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

03 paź 2011, 14:44

no jak możesz tak pisać. Więcej wiary w siebie. Jeszcze wykształcenia !!!daj sobie czas.
No tak patrze, czytam te oferty i nic. Chyba jestem jak Kiepski "nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem". :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 paź 2011, 19:21

do przedszkola bo nasze przedszkole przyjmuje od dwóch latek.
ja nie mam pomysłu na torcik bo mam narazie wieksiejsze problemy i nie mam głowy do tego, chyba babcia zrobi motylka

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość