Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 sie 2007, 22:49

Wróciłam z ogniska... :-D a tu tyle czytania...
postaram się w miarę sensownie odpowiedzieć... :-D co może być ponad moje siły :-D
Kamizela tak, J to mój mąż...Jacek generalnie, ale my tu wszystkie walimy skrótami...bo jak sie na nich narzeka, to szkoda czasu na pisanie całego imienia :-D zresztą...co kogo obchodzi jego imię?ważniejsze jest jego zachowanie :-D

Glizdunia obiecuję pogadać z J i się dowiedzieć, jak sie wstawia filmiki. Dzięki temu sama się nauczę :ico_haha_01: i się podzielę wiedzą. A cyckami się nie stresuj...może to faktycznie od hormonów?przecież one jakiś tam wpływ mają
http://www.getionary.pl/search?query=me ... _ang&ln=pl
tu masz tłumaczenie melisy :-D

Ewcik a to jakaś firmowa kiecka?jak tak, to napisz nam chociaż nazwę...może poszukam sobie jak ona wygląda, bo mnie skręci ciekawość! pewnie fajowa i śliczna...ale do mnie jakoś białe przemawiają...A welon czemu ble?ja tam lubię welony!

Kulka dzień sprzątaczki miałaś? no i widzę, kolejne fajne zdjęcie...

My po powrocie z Bydzi jakoś...Młoda strzeliła z J drzemkę. Potem na żarcie obudziła się znów z takim wrzaskiem...że już mi się odechciało wyjazdu na to ognisko...Ale jak zjadła to się zapakowaliśmy...wiozłam ją w gondoli :ico_wstydzioch: bo kurczę jakoś nie miałam sumienia znów wciaskać ją w fotelik...Ale to blisko było...wiem, że :ico_nienie: powinnam...ale...Na miejscu była cała wielka rodzina...3siostry mojej mamy i brat...wszyscy z rodzinami, czyli z dziećmi i wnukami...5małych dzieci... :ico_olaboga: ale super było!!! Hanka spała, obudziła się na jedzenie o 16.30 a potem jak skimała, to obudziła się w domu o 21.30! :ico_szoking: pośmiała się, kąpiel, jedzenie...w trakcie kupa...no bo jak to by było...nie osrać się po jedzeniu :-D no i śpi. Oby jak najdłużej. Ja zaraz spadam...bo jutro trzeba jakoś się zwlec do kościoła...choć na 8 to mi się nie chce...

A co u reszty kobiet? Ja wiem tylko, że Doris też butlę daje, bo cycki nie wyrabiają, że z mężem już lepiej...No i niech wraca szybko!
To życzę powoli miłego spania :ico_spanko:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 sie 2007, 22:50

ja karmiłam i miałam okres ........ i dałam rade hehe 12 miesiecy :) a 6 bez niczego tylko cycek ...... ale to meczące chwilami jak dajesz co godzine przez godzine hehe

poprosze o medal z ziemniaka hihihihiihhi

[ Dodano: 2007-08-11, 22:54 ]
Zborra dostaniesz klapsa ze tą gondole ,.........

pozniej bedziesz miał problem zby małą Hanie włozyc jak podrosnie i co bedzie ?????


nu nu nu
hhe

ja tez cos juz spiaca :ico_spanko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 sie 2007, 22:55

i Kulka co to z tymi cyckami bylo?mialas mniej mleka przy okresie czy normalnie?

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

11 sie 2007, 22:56

GLIZDUNIA, powiem Ci, że jak to jest w czasie miesiączki to nie wiem, ja jak Kacpra karmiłam to okres dostałam chyba gdzies tak po roku :-D Ale być może, że to od hormonów. Ale jak to ja radzę się wstrzymać jeszcze z butlą i może faktycznie położnej się poradzić. Co innego jakbyś już nie chciała karmić, ale jeśli chcesz to narazie bez stresu daj cycusia.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 sie 2007, 22:56

Zborra...dziękuję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

11 sie 2007, 22:58

Oj mnie też się kleją już oczka, zmykam więc, dobranoc, kolorowych snów :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 sie 2007, 22:59

pamietam tylko ze bardziej mnie bolał brzuch ........ a karmienie ogolnie jest upierdlliwe ...... ale da sie przezyc hihihi no i warto dla malucha ......

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

11 sie 2007, 23:00

aha...dobra to dzięki wszystkim za info...tez juz slaba jestem :ico_spanko: i mykam spac...do jutra papa

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 sie 2007, 23:03

Anza pewnie i tak udezy po 24 hehe
wiec zostawiam dla nie j zapaloną lampke .........

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 sie 2007, 23:03

KUlka moja bratanica ma rok i jeszcze się w naszej gondoli mieści :ico_szoking: ! ale ja młodą wożę w foteliku...dziś tylko, bo już miała tyle wrażeń, że nie miałam serca jej stresować.
Dobra, idę, bo znów się zasiedzę! miłej nocki raz jeszcze! :ico_spanko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość