Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 sty 2008, 14:00

Witam

Ja tylko tak na chwilę zaglądam, oczywiście tatuś był mądry btwierdząć ż ejego przeziębienie nie zaszkodzi Wiki i dziś bidula nad ranem męczy się z katarkiem :ico_olaboga: dobrze ze nauczyłam ją wydmuchiwać, nie zawsze to zrobi, ale jakoś idzie, oby ten katar jej przeszedł, bo nie chce sie męczyć z jej przeziębieniem.
Spadam na spacer, może wygonię ten katar z niej, wyjątkowo wsadze ją wózek, nie wiem jak mi to pójdzie bo nie siedziała w nim od sierpnia

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 sty 2008, 14:04

No to teraz klapa z obiadu :ico_noniewiem: jak zupa przypalona :ico_haha_01: No wiecie jak za oknem piękna pogoda to aż chce się cos robić :ico_haha_01: Asiu to możesz mieć problem jak tak długo nie siedziała w wózku, nasza matyldzia też już nie chce siedzieć wierci się jak by miała owsiki :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

28 sty 2008, 14:11

Iwciu- dziękuję

Elu- wybacz za ten łańcuszek ja też nie cierpie takich rzeczy, brałąm z listy osoby po kolei i na Ciebie też padło, przepraszam

Wszystkie kobitki którym posłałam łańcuszek :ico_sorki: do kogoś musiałam mimo, ze w to nie wierzą ale jak się to czyta to człowiek głupieje i wysyła

Mój mały jeszcze śpi

[ Dodano: 2008-01-28, 13:15 ]
Asiu- ja Kornela też już dawno do wózka nie sadzałam chyba ostatnio w listopadzie i już wtedy nie chciał, nie wiem jak teraz zrobi się cieplej i nie będzie chciał wsiąść to nigdzie z nim nie pójdę

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 sty 2008, 14:21

Napisałam posta i wyłączyli na moment prąd,ale posta trafiło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Elu to już całkiem fajnie Jaś przesypia nocki,oby mu się już teraz tylko na lepsze zmieniało :-) .Coś mi tak przylgnęła ta ŁOMŻA do Ciebie , a TY z Kozienic. ?!Mam koleżankę ,która pochodzi z ok.Kozienic,ale teraz mieszka w Łodzi :ico_oczko: .Zupką sie martw,no chyba ,że Jas bardzo lubi,pewnie chętnie zadowoli sie czymś innym :-)

Maziu Ty sama z tą tapetą będziesz walczyła :ico_szoking: ,oj podziwiam Cie ,nie ma co :ico_brawa_01: .No i zdróweczka dla Martynki,niech jej dalej tak ładnie przechodzi :ico_brawa_01:

Ja też nie cierpię i nie wierzę wte łańcuszkowe głupoty,ale czasem też wysyłam :ico_wstydzioch: .Mery od Ciebie nie dostałam :-D

Asiu i dla Wiki zdrówka,katarek umęczy ,niech szybko mija :-) Ja też już dawnoo na spacerki wychodzę bez wózka i ciekawa jstem jak Bartek by znósł obowiązek siedzenia w nim :ico_noniewiem: .Wcześniej w wózku nie bardzo chciał,wolał chodzić a teraz kawałek pójdzie a potem na ręce ,taki cwaniak z niego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

28 sty 2008, 14:26

Mały wstał, koniec siedzenia przy kompie :ico_haha_01: , laptop musi być wyłączony bo jak mały go dorwał kiedyś to klawisze powyjmował a tatus potem męczył się, żeby je powkładać i oczywiście mamie się oberwało :-D narazie

[ Dodano: 2008-01-28, 13:28 ]
Iwciu - Tobie się upiekło łańcuszka nie dostaniesz :-D na naszej klasie wysyłałam, bo tam mi koleżanka przysłała niestety,
a zwrotów łańcuszkowych :-D nie chce :-D :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 sty 2008, 14:44

Noooooo ja lubie tapetować :-) Własnie pocięłam sobie tapete na odpowiedni rozmiar, tylko 5 pasków bo tylko jedną sciane. A co do tych łańcuszków to też tego mase dostaje ale jakoś w to nie wieże i nie wysyłam :-) Moja matyldzia śpi a ta starsza hałasuje :ico_zly: musze ją ustawić do pionu :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 sty 2008, 16:08

Mery nie masz za co przepraszać ;) a ja tego wcale nie czytam bo tam właśnie okropne rzeczy wypisują i szkoda mi czasu na takie głupoty, zacznę pierwsze zdanie i kasuję.

Asiu, zdrówka dla Wiki!

Iwciu, ten świat to jednak mały jest :)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 sty 2008, 16:46

No usiedziała w wózku, ma ten katar, wyłażą jej z tego nosa takie bleee, ale humorek to ona ma, apetyt też, gorzej z mlekem, bo ciężko pić mając zatkany nosek. Ja jestem nie wyspana, jak ona pójdzie na drzemkę to ja też, chyba że pierwsza padnę :ico_oczko:
Jeja ja też tych łańcuszków nie lubię.... Idę bo Wiki uczy się podskakiwać, szkoda tylko że na kanapie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 sty 2008, 17:07

wiecie, mój Jaś od piatku robi częściej kupy i niektóre są rozwolnione, nie wiem czy do lekarza się wybrać, bo poza tym wygląda że zdrowy, wychodzą mu dolne trójki więc może od tego... doradźcie coś drogie doświadczone mamy.

zauważyłam, że przy innych osobach mój Jaś tyle nie jęczy i nie marudzi co przy mnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 sty 2008, 17:08

Witam
przepraszam za nieobecność, ale miałam cudnych gości, wieczorkiem napiszę coś więcej :-D
składam oficjalnie spóźnione życzenia dla Akny, Mokuso i dzisiejsze dla Mery :ico_tort:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości