Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 lip 2008, 08:44

:ico_tort: dla Mikiego
Ale pospałam :-) No i już mnie brzuch ze stresu boli bo za chwilę muszę dzwonić do tych złodzieji.
I to było na tyle, no moi rodzice przesłali mi kartke urodzinową i tyle !!
Mój ojciec pewnie dziś zadzwoni i będzie w szoku, że mam urodziny 6 a nie 7. Jedno jest ciekawe- do 19 urodzin zawsze pamiętali, kiedy dzwonić, a od zeszłego roku coś im się pomieszało.
A Lenka wczoraj i przedwczoraj mówiła "uaua", Maruń uznał, że możemy mówić, że powiedziała "mama" :-)

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

07 lip 2008, 08:58

Janiolek wszystkiego naj naj najlepszego :ico_oczko: :ico_zdrowko:

ika następnych szczęśliwych mięsięcy dla Mikusia :520:
Dziewczyny, moje dziecko wychodowało pierwszy ZĄB, na dole, ale przechodziła to bardzo ciężko, teraz już nie ma goraczki.

Ja też bym się chętnie z Wami spotkała. Moja koleżanka jechała z córeczka na taki zlot mamusiek z forum z noclegiem, podobno super było, tylko ze ich dzieci to trzylatki, wiec bawiły sie razem a mamuśki rozmawiały

kilolek nie bój sie powrotu do pracy, Kubuś już jest duży, dają rade, ja zostawiłam Alusie jak miała 4,5 miesiąca i jakoś wszystko pogodziłam, tylko ciągle miałam tyły i wszystko na mnie czekało jak wróciłam do domku.

Buziaczki.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 lip 2008, 09:14

:ico_tort: dla Janiolka

:ico_tort: dla Mikiego

Telefon się znalazł na szczęście. Sąsiadka znalazła na klatce i była na tyle uczciwa ze oddała. Potem popisę bo trzecia ręka mi przeszkadza :-D

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

07 lip 2008, 09:49

Telefon się znalazł na szczęście. Sąsiadka znalazła na klatce i była na tyle uczciwa ze oddała. Potem popisę bo trzecia ręka mi przeszkadza :-D
Jednak są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie, dobrze ze masz taką sąsiadke.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

07 lip 2008, 10:40

ania25, naprawdę byłam w szoku :ico_szoking: kupiłam jej ptasie mleczko bo ne mam zbytnio kasy żeby dawać ale bardzo się cieszę bo wszystkie numery by mi przepadły. chyba dobrze by było przepisać je do notesu tak na wszelki wypadek.

U nas pada od rana i nie ma jak zbytnio wyjśc na dwór :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 lip 2008, 11:19

Evik.kp, to bardzo miło, że telefon się znalazł :-)
Marek dzwonił do Enionu, jak wróci z pracy to tam pojedziemy, bo nic się nie wyjaśniło, poza tym, że pani, która nas prowadzi jest bardzo miła i równie tępa :ico_oczko: Ja jestem straszliwie zestresowana tym wszystkim, ale mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni.
A potem idziemy gdzieś na obiadek urodzinowy.
Nowe źródło dochodów w postaci tworzenia stron internetowych jest całkiem fajne. No i łatwiej będzie płacić te paskudne rachunki, bo wcześniej jak przynosił po 20zł dziennie, czasem coś więcej ciężko było odłożyć coś.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

07 lip 2008, 12:29

Telefon się znalazł na szczęście.
ale się cieszę bo już sobie myślałam że jak będę jechała do tego malborka to nawet nie miałabym jak się z tobą umówić :ico_noniewiem:
Nowe źródło dochodów w postaci tworzenia stron internetowych jest całkiem fajne.
To super a ile dają za stworzenie takiej stronki ??

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 lip 2008, 12:42

To super a ile dają za stworzenie takiej stronki ??
około 600zł, ale to zależy od wielu rzeczy :-)
ech mam nadzieję, ze to wszystko załatwimy dziś bo czuję się jak po lewatywie z tego stresu :-)
Powiesze pranie i odkurze. Wiecie co? Lenka ostatnio panicznie boi się odkurzacza i nie wiem czemu, jak tylko go włącze to jest ryk. Śpi już 2 godziny więc za chwilę odkurzę to się pewnie obudzi.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

07 lip 2008, 13:31

około 600zł, ale to zależy od wielu rzeczy :-)
no to super bardzo sie cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lenka ostatnio panicznie boi się odkurzacza i nie wiem czemu, jak tylko go włącze to jest ryk.
mój synek ma też czasami takie odchyły np odwidziała mu sie wanienka i jak tylko go wkładam to ryczy a jak kapie sie w brodziku to jest cały happy tylko jest wojna jak go wyjmuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 lip 2008, 15:19

Lenka ostatnio panicznie boi się odkurzacza i nie wiem czemu, jak tylko go włącze to jest ryk.
mój synek ma też czasami takie odchyły np odwidziała mu sie wanienka i jak tylko go wkładam to ryczy a jak kapie sie w brodziku to jest cały happy tylko jest wojna jak go wyjmuje :ico_oczko:
mój się boi pompki do materaca :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości