Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 paź 2011, 22:13

witam nowa mame :ico_sorki:

asiab - ja tez nigdy wczesniej mojego Andrzejka nie zostawialam,obiecalam mu,ze pojade urodzic Zuzke to wroce za 3 dni i juz sie nie rozstaniemy,a przez te komplikacje porodowe,nie bylo mnie 7 dni,bardzo to przezylismy oboje,potem okazlo sie,ze raptem 4 tygodnie poznej,musialam go zostawic az na 3 tygodnie i w sumie nie bylo mnie w domu pol roku,bo jechalam na 3 tygodnie turnusu,miesiac w domu i znowu 3 tygodnie turnusu,miesiac w domu i znowu turnus,potem 2 miesace w domu i operacja Zuzi i znowu nie bylo mnie 2 tygodnie i potem kolejne turnusy,nie zycze nikomu - mimo,ze przyjezdzala tu tesciowa,ktora go bradzo kocha i okazuje mu duzo milosci - on to bardzo przezywal - takim naocznym dowodem bylo to,ze jak skonczyl 3 lata nie siusial juz w nocy do lozka,a jak zaczelam wyjezdzac na turnusy,znowu zaczal sie moczyc i moczy sie do dzis :ico_olaboga: A dzis jak mu powiedzialam,ze jutro jade,bardzo przezywal,mowil,ze bedzie tesknil itd i wieczorem mial temp 39 stopni,najprawdopodobniej z tego stresu,bo gardlo ma blade,kaszlu nie ma,kataru tez nie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Mam nadzieje,ze kiedys nam to zostanie wynagrodzone :ico_placzek:

Ehh,jade dziewczeta,wracamy za dwa tygodnie - rosnijcie pieknie,pokazujcie brzuszki,zebym miala co czytac i ogladac po powrocie :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 paź 2011, 10:39

Ehh,jade dziewczeta,wracamy za dwa tygodnie - rosnijcie pieknie,pokazujcie brzuszki,zebym miala co czytac i ogladac po powrocie
Rybciu powodzenia i oby dni szybko minęły żebyś mogła szybciutko wrócić do synka i do nas :ico_sorki: :ico_sorki: :-)
...a z babcią nie zaśnie tylko z mamą
to tak jak mój Franek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 paź 2011, 10:56

Witajcie kochane i witam nowe Mamusie :ico_brawa_01:

Dużo zdrówka dla chorowitków, rybko trzymaj się dzielnie, spokojnej podróży i oby czas szybko zleciał, będziemy na Was czekac

dzwoneczku wszystkiego dobrego z okazji rocznicy, dużo miłości na kolejne lata, pociechy i pożytku z męża :ico_brawa_01:
my też w tym roku mieliśmy 6 rocznicę ale w sierpniu :ico_oczko: tak ten czas szybko leci

wczoraj byliśmy na 30-tce przyjaciela mojego mężulca, posiedziałam aże prawie do 24, szok :-D męża zostawiłam i wróciłam do domu - spac hehe ale jak już Kolega zaczął opowiadac nam 3 raz to samo a potem ni z tego ni z owego do innego, że ma brodę jak hałabała to stwierdziłam, że czas na mnie, oni wszyscy już w czubie a ja trzeźwa, to już czułam się jak z innego świata :ico_oczko: + przeżycia wieczorne także zmęczona już byłam
miałam też wczoraj ciężki wieczór z Damianem była tak niedobry, wręcz okropny, że nie do opisania poryczałam się z tego wszystkiego, miałam po prostu serdecznie dośc :ico_placzek:
dziś rano widziałam, że głupio mu było za wczoraj i oczywiście powiedział, że kocha mnie ogromnie na świecie (czyt. najmocniej na świecie), puki co jest ok - tfu tfu żeby nie zapeszyc :ico_oczko:

zmykam, o będę usiała obiad za chwilę zacząc gotowac, bo wymyśliłam sobie devlay (nie wiem czy tak się pisze) z pieczarkami
miłego dnia życzę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 paź 2011, 18:55

oj faktycznie będzie wysyp w przyszłym roku. wszystkie dzieci na Euro nam się szykują :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

09 paź 2011, 19:10

Witam nowe mamusie :-)
nie było mnie długo ale październik to u mnie miesiąc urodzin i tak z imprezy na impreze a waga rośnie :ico_olaboga: moje maleństwo strasznie kopie najbardziej w nocy spac nie moge
Mam nadzieje,ze kiedys nam to zostanie wynagrodzone
napewno izostanie wynagrodzone i to bardzo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 paź 2011, 08:21

Hej mamuśki dziś poniedziałek meldować sie bo rybcia nie bedzie miała co czytac jak wróci :ico_oczko:

moje maleństwo strasznie kopie najbardziej w nocy spac nie moge
super ja też już coś czuję ale delikatnie i tak raz dziennie wieczorem :)

slonko2008, pisz częściej :ico_sorki:

U nas już z jelitówką lepiej , Franek jeszcze mocno kaszle i katar zielony ma wiec do przedszkola nie idzie.

:ico_tort: za skończony 15 tydzień jutro 16 zaczynamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

10 paź 2011, 09:16

Bry dzień
U nas już z jelitówką lepiej , Franek jeszcze mocno kaszle i katar zielony ma wiec do przedszkola nie idzie.
cieszę się, że masz się lepiej i że Farnio też, ale jak katar zielony to faktycznielepiej niech w domku siedzi
za skończony 15 tydzień jutro 16 zaczynamy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, a jak się czujesz lepiej coś?

ja właśnie coś przegryzłam i zaraz zbieram się do kierownika, bo muszę go uświadomić, bo biedny jeszcze nic nie wie

Mój Damian dziś 1 dzień znów po przerwie poszedł do przedszkola, standardowo płacz był, ehhh mam nadzieję że w końcu będzie lepiej :ico_noniewiem:

Miłego dnia papa

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

10 paź 2011, 09:27

Witam..., stare i NOWE mamusie.
Stawiam ogromnego :ico_tort: za skończony 17 tydzień.

Ja od jakiegoś tygodnia coś tam czuję wieczorami, ale narazie nie jestem pewna czy to kopniaki..., wydaje mi się że to za wcześnie.

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

10 paź 2011, 09:31

hejka Brzuszki:*

witam nowe Mamusie;) serdecznie::)

zaraz dopisze wasz do naszej super listy :-D

Iw_rybka-szybko wracaj do nas....za te 2 tygodnie....

u nas....Nadal chłopaki chore...:( mam juz dosc...do tego mnie zaczyna lapac....buuuuuuuu

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 paź 2011, 09:41

asiab napisał/a:
za skończony 15 tydzień jutro 16 zaczynamy

super, a jak się czujesz lepiej coś?
w porównaniu z I trymestrem to niebo a ziemia ale jeszcze mnie zapachy drażnią i ten dziwny smak w ustach ciągle jest czasem wieczorem mnie jeszcze mdli ale już nie ciągnie na wymioty :ico_sorki: :-) .Teraz taka dziwna sapka mi sie zrobiła tak dziwnie oddycham i sapie :ico_wstydzioch:

ja właśnie coś przegryzłam i zaraz zbieram się do kierownika, bo muszę go uświadomić, bo biedny jeszcze nic nie wie
napisz jak po rozmowie , ale myślę że męższczyżni lepiej reagują niż kobiety kierowniczki u mnie w pracy ciąża jest traktowana jakby świat sie zawalił :ico_zly:
Stawiam ogromnego za skończony 17 tydzień.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja od jakiegoś tygodnia coś tam czuję wieczorami, ale narazie nie jestem pewna czy to kopniaki..., wydaje mi się że to za wcześnie.
ja tez nie czuję kopniaków tylko takie muśnięcia takie przepływanie "rybki".
u nas....Nadal chłopaki chore...:( mam juz dosc...do tego mnie zaczyna lapac....buuuuuuuu
no to kuruj sie mamusiu można rutinoscorbin brać

[ Dodano: 10-10-2011, 09:43 ]
A mie tak dziś głowa boli że aż musiałam wziąć apap :ico_wstydzioch: ale narazie nie przeszło zrobiłam sobie małą kawe może coś zadziała choć ciekawe czy nie zwymiotuję hmmm

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość