moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

24 sty 2013, 00:13

Dziewczyny nie wiem czy dotarła do Was już informacja odnośnie kaszki firmy Nestle :ico_sorki: którą zamieściła dziewczyna na FB
tutaj macie info odnośnie tej kaszki http://naobcasach.pl/forum/nie-kupujcie ... 17317.html
Założyłam na forum ten temat, bo to poważna sprawa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

24 sty 2013, 00:31

Asienka jak sie dzisiaj czuje Piotruś???
ogólnie to chyba dobrze.. humor co prawda miał straszny, ale guza nie ma :ico_sorki:
Dziewczyny nie wiem czy dotarła do Was już informacja odnośnie kaszki firmy Nestle :ico_sorki:
dotarła dzięki dzwońcowi. to bardzo poważna sprawa, trzeba ją nagłaśniać gdzie tylko się da. A jeszcze dziś zastanawiałam się czy nie kupić tej kaszki :ico_zly:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

24 sty 2013, 12:35

Dziewczyny nie wiem czy dotarła do Was już informacja odnośnie kaszki firmy Nestle :ico_sorki: którą zamieściła dziewczyna na FB tutaj macie info odnośnie tej kaszki nie-kupujcie-kaszek-nestle--t17317.html
Sprawa jest beznadziejna, ale to nie pierwszy raz bo w Szwecji już w zeszłym roku znaleziono coś podobnego w produktach tej marki. Teraz w mleku modyfikowanym też znaleziono trutkę na myszy/szczury. Nie wiadomo tak właściwie co tym dzieciakom podawać, bo choć ja nigdy nie kupowałam kaszek Nestle to skąd pewność, że w innych markach tego nie ma. Tak poprostu odbywa się proces produkcji żywności i tyle.

Cezary dzisiaj wcinał na śniadanie chleb z dżemem, bo to chociaż wiem skąd owoce, ale czy po tej mące co chleb zrobiony to pewnie też nie jedna myszka czy szczurek harcowały :-D
Wiem, że to nie temat do żartów ale ja inaczej tego nie mogę potraktować bo wiem, że tonie pierwszy i nie ostatni taki "wypadek", albo poprostu KONKURENCJA.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

24 sty 2013, 21:35

hej

chyba afera już rozwiązana...ech...nie chce mi sie nawet tego komentować... :ico_olaboga: :ico_puknij: . Myślałam ze ta dziewczyna ktora tak zareagowała sprawdziła to dokładnie...Jestem ciekawa jak to dalej sie potoczy...
ale czy po tej mące co chleb zrobiony to pewnie też nie jedna myszka czy szczurek harcowały :-D
hihi...no tak... :-P

a co tam u was mamuśki???

Moje chłopy oczywiście śpią... :ico_noniewiem: i jak zwykle sama wieczór spędzam.

p.s szkoda ze nas tak mało tutaj :cry:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 sty 2013, 00:18

hej.
Ja jestem lekko zdziwiona wynikiem sporu z tą kaszką. Byłam pewna, że ta dziewczyna sprawdziła że to nie jest zwykłe zlepienie się kaszki.. Już dużo osób się dowiedziało o tym, podejrzewam, że mocno ucierpi firma na sprzedaży.. No ciekawe, co dalej z tego wyniknie..
czy po tej mące co chleb zrobiony to pewnie też nie jedna myszka czy szczurek harcowały :-D
przypomniało mi się, jak mama mi opowiadała takie historie. Ona z zawodu cukiernikiem jest, pracowała w podobnych warunkach. Szefowa nie raz im tłumaczyła, że ciasta się nie marnuje- jak spadnie na ziemię, to się podnosi i urabia dalej :ico_oczko: no cuda tam robili, co nam więc po jednej myszce :ico_haha_01:
Moje chłopy oczywiście śpią... :ico_noniewiem: i jak zwykle sama wieczór spędzam.
ja też, z tym że wieczoru nie spędzam sama tylko z laptopem na kolanach przy grzejniku :ico_haha_02:
A, już 4 dni wytrwałam na ćwiczeniach :-D Z tym, że wczoraj była odskocznia i włączyłam naukę zumby- świetna sprawa! Dziś za to było Turbo od Ewki- padłam normalnie na tym, byłam cała mokra i dotrwałam do połowy- i tak sukces :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 sty 2013, 21:19

a co tam u was mamuśki???
Nie będę pisała, że nudy bo mnie znowu "wyprostujecie" :-D

Ja też spędzam wieczorki sama bo młodszy chłop śpi od 20 a starszy od 21 bo na ranną zmianę do pracy chodzi.
Ale ja tam ciągle mam zajęcie, albo robię jakieś dokumenty dla gospodarstwa (wszystko teraz trzeba dokumentować) albo buszuję po allegro, albo coś ogarniam zaległego, czytam trochę bo wtedy jest cisza i spokój, a czas szybko ucieka i północ.

Dzisiaj wybrałam się na połazikowanie po lumpach ale nic nie upolowałam, tzn. taką kurteczkę przeciwdeszczową dla młodego za całe 3 zł :-D nic poza tym, na dziewczynki było mnóstwo ciuszków super a dla chłopca nic.
W niedziele robimy kulig więc jutro pewnie upiekę jakieś ciasto i coś do zjedzenia. A za tydzień jedziemy do Kołobrzegu na 4 dni, więc od poniedziałku będę robiła listę potrzebnych rzeczy bo za dużo miejsca nie będzie w kufrze więc trzeba się ograniczyć. Bo jak weźmiemy wózek i krzesełko a jak odwilż nie przyjdzie to jeszcze sanki i materac do łóżeczka to pewnie na jedną walizkę jeszcze miejsca będzie.

Ja wogóle za ćwiczenia się nie biorę bo sama wiem ze nie mam silnej woli i nie będę ćwiczyła regularnie :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 sty 2013, 23:08

Witam :ico_haha_02:
A, już 4 dni wytrwałam na ćwiczeniach :-D Z tym, że wczoraj była odskocznia i włączyłam naukę zumby- świetna sprawa! Dziś za to było Turbo od Ewki- padłam normalnie na tym, byłam cała mokra i dotrwałam do połowy- i tak sukces :ico_haha_01:
o!!!! To super...ja już drugi tydzień i tylko jeden dzień przerwy miałam...i jestem w szoku jak one działaja...oczywiście przy odpowiedniej diecie :-) Są jak narkotyk :ico_oczko: Ja też przerabiałam juz turbo, killera oraz trening z gwiazdami...jak dla mnie turbo jest najgorsze :-P A trening z gwiazdami za długi...wiec jeden dzień skalpel drugi killer...
dziewczynki było mnóstwo ciuszków super a dla chłopca nic.
też z tym sie spotykam, ze dla dziewczynek jest wybór ogromny a dla chłopców nie dość ze mała ilośc, to w takim stanie ze żal kasy :-/ .
W niedziele robimy kulig więc jutro pewnie upiekę jakieś ciasto i coś do zjedzenia. A za tydzień jedziemy do Kołobrzegu na 4 dni, więc od poniedziałku będę robiła listę potrzebnych rzeczy bo za dużo miejsca nie będzie w kufrze więc trzeba się ograniczyć. Bo jak weźmiemy wózek i krzesełko a jak odwilż nie przyjdzie to jeszcze sanki i materac do łóżeczka to pewnie na jedną walizkę jeszcze miejsca będzie.
ależ macie super, wciąż coś organizujecie, gdzieś wyjeżdżacie...świetnie...my kiedyś też tacy byliśmy...a teraz ostatnio na wszystko kasy brak... :cry: bo chęci zawsze są...Pozazdrościć!!!!!

....Patryś ma już 10 ząbków :-D pobił brata...bo Dawidek miał w roczek 8... :-) ale z chodzeniem był lepszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 sty 2013, 23:32

wiec jeden dzień skalpel drugi killer...
Mi skalpel się strasznie dłuży... Więc robię swoją rozgrzewkę i zaczynam od 1/3.. Wczoraj zrobiłam killer, dziś też próbowałam ale odezwała się stara kontuzja kolana :ico_zly: No i nie wytrwałam nawet do połowy. a turbo nawet nie zaczynałam, zmęczyłam się samym widokiem Chodakowskiej ociekającej potem :-P
Ja miałam jeden dzień przerwy póki co, ale dziś rano weszłam na wagę (z rozpędu;) i jest od początku stycznia -3kg :-D tylko i wyłącznie na racjonalnej diecie :-D
a dla chłopców nie dość ze mała ilośc, to w takim stanie ze żal kasy :-/ .
ja też już o tym wiem :-? chłopcy są bardzo poszkodowani, nawet jeśli chodzi o ciuszki nowe..
.a teraz ostatnio na wszystko kasy brak... :cry: bo chęci zawsze są...Pozazdrościć!!!!!
oj, to tak jak u nas... Ciągle zbieramy na budowę, ciułamy grosz do grosza, a kasa zawsze gdzieś ginie..
Ale ja też w końcu mogę się pochwalić wyjazdem :-) Pod koniec lutego wyjeżdżamy na Mazury. Na pewno ja z Piotrkiem i moimi rodzicami.. M jeśli wyrobi się w pracy to pojedzie. Jest okazja zrobienia kursu doszkalającego w moim zawodzie, więc pojedziemy na 2 tygodnie- tydzień kurs i tydzień wczasy :-D
W niedziele robimy kulig
Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co będzie "ciągnącym"? I uważajcie w trakcie kuligu- wczoraj jakaś 14-latka zginęła, bo ciągneli autem i na zakręcie jej sanki uderzyły w słup betonowy.. Tyle się teraz mówi o wypadkach kuligowych a ludzie i tak nierozsądni..
My mieliśmy mini-kulig 2 tygodnie temu- mojego konia podczepiłam do sanek, na koniu M siedział i jechaliśmy. To była próba, bo nigdy tak wcześniej nie robiliśmy, ale udało się, więc może wkrótce powtórka będzie :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

25 sty 2013, 23:45

a turbo nawet nie zaczynałam, zmęczyłam się samym widokiem Chodakowskiej ociekającej potem :-P
hehehe....dobre...a ja błagałam aby koniec nastąpił szybko :-P . A killera to nawet nie doszłam narazie do połowy drugiej części...bo Patryczek sie obudził...ale i tak sie nieźle zmachałam... :-P
ale dziś rano weszłam na wagę (z rozpędu;) i jest od początku stycznia -3kg :-D tylko i wyłącznie na racjonalnej diecie :-D
no to pięknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
j, to tak jak u nas... Ciągle zbieramy na budowę, ciułamy grosz do grosza, a kasa zawsze gdzieś ginie..
my na razie nawet nie mamy z czego zbierać...jak pracowałam to też zawsze odkładaliśmy....najczęściej na wakacje :-D mimo ze kredyt też spłacamy.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 sty 2013, 12:41

ja już drugi tydzień i tylko jeden dzień przerwy miałam...
Ja ja Ci zazdroszczę konsekwencji... :-D Wiem zamiast biadolić to wzięłabym się za siebie :-D
ależ macie super, wciąż coś organizujecie, gdzieś wyjeżdżacie...świetnie...my kiedyś też tacy byliśmy...a teraz ostatnio na wszystko kasy brak... :cry: bo chęci zawsze są...Pozazdrościć!!!!!
Wiesz na kulig kasy nie trzeba wielkiej, a na wyjazd to tylko paliwo nas będzie kosztowało bo za lokum nie płacimy, jedziemy ze znajomymi co mieszkanie tam kupili :-D a my w ramach zapłaty o jedzenie zadbamy, no i wiadomo jakiś grosz na atrakcję, ale obawiam się że nie będzie ich tam za wiele, mamy zamiar z Cezarym odwiedzić basen :-)
Też u nas też z kasą krucho, niby dorabiam ale ta kasa idzie na coś większego do kupienia, np. teraz kupiliśmy sobie w końcu łóżko do sypialni ale i tak nie starczyło i połowę na raty musieliśmy wziąć :ico_placzek: i rok płacenia. Za kolejną kasę musimy fotelik młodemu kupić a to też spory wydatek w naszym wypadku. Ciągle coś. Zrobiliśmy remont ale nadal brakuje 3 lamp i szafki i lustra w korytarzu,chodnika przy wejściu i wiele jeszcze pierdółek. Nie mamy balustrady przy schodach..., długby można tak wymieniać. Ale jak jest okazja wybrać się z młodym gdzieś to korzystamy bo latem pewnie nie pojedziemy na żadne wakacje bo K. mniejsze wypłaty wtedy ma a w koło domu większe wydatki. Na wiosnę musimy dach na budynku gospodarczym wymienić bo przecieka, to też spory wydatek.

A w przyszłości to mi się marzy jeszcze domek taki swój od początku postawić..., ciągle jakieś wydatki i marzenia ale co tam małych przyjemności sobie nie odmawiamy :-D
A co będzie "ciągnącym"?
Niestety ciągnik/traktor. Koni niestety nie posiadamy ani prawdziwych dużych sań.
A o wypadkach to też nie raz słyszałam, będziemy ostrożni.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość