gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 11:00

bardzo za to Bogu dziękuję
no to tyle dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
No i znów zaszalałam a za chwilę 1 w nocy
ja nie wiem jak ty funkcjonujesz ja o 24 poszłam wstać a wstałam o 9:20 tylko że w międzyczasie trochę pobudek było

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 11:23

ja nie wiem jak ty funkcjonujesz ja o 24 poszłam wstać a wstałam o 9:20 tylko że w międzyczasie trochę pobudek było
Ja dziś nie puściłam Jolki do p-la bo jakiś katarek ma i dzięki temu poleżeliśmy sobie prawie do 9. Teraz zjedliśmy śniadanko i patrzę na chatę i nie wiem od czego zacząć :ico_noniewiem:
Jeszcze pod wieczór mam wizytę u dermatologa.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 11:29

Jeszcze pod wieczór mam wizytę u dermatologa.
właśnie jak włosy? U mnie już bardzo wypadają :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 12:17

witam, melduję sie :ico_oczko: agatka własnie mi " posprzątała " na biurku i telefon w częsciach zbierałam po podłodzę wiec "za kare" wpakowałam ją do łóżeczka to moge swobodnie pisać :ico_oczko:
wczoraj była szczepiona - 5w1 i wzwB nam sie zbiegły razem przez opoznienie. no a dziś mała kataru dostała :ico_chory: ma 80 cm :ico_olaboga: a wagowo niewiele bo 7,06kg co znaczy że w 6 tyg przybrała jedynie 410g. Modelka od początku :ico_oczko:

Smyk dziś idzie do dentysty- boli go 4ka i ja już od niedzieli jestem z tej okazji chora z nerwów- żeby dentyście palców nie poodgryzał :ico_wstydzioch:
gra role krasnoludka w jasełkach, ciekawe jak mu wyjdzie :ico_haha_02:

Agatka zrobiła się straszny wircipiętek, wszystko ją interesuje i najlepiej to by z rąk nie schodziła bo lepiej widać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 12:51

No my chodzimy spac 23-24 ( przez zeby Marcin chodzi pozno spc) i o 8 pobudka.Dziś o 7,ale to dlatego,że mał zasnal o 21 :ico_sorki:

Mamusia wiesz co ja bym pojechała. Jak nie pojedziesz to znowu dasz im "powód" do tego by być obrażonym. Okropnie się zachowują ,ale to są jednak rodzice. Może jeśli Ty bedziesz starala się wobec nich normalnie zachowywać to moze zrozumieja swoj blad...
a to,że nawet nie chca widzieć zdjec Marysi...ehhh brak słów :( przykre...

My dzis bylismy na 3 kontroli preluksacyjnej wszystko jest ok ,biodreka łądne,ale jeszcze się jądro kosci jakieś tam nie wyksztalcilo i mamy jezcze jedna kontrole za 2 miesiace.

Co do pampersów to my zapasu nie mamy :-) Dady sa zazwyczaj w stalej cenie a biedronke mamy pod domem wiec kupujemy na bieząco :-)

Marcinek dzis na obiad bedzie jadl sloiczek z łososiem w Hippa,ciekawa jestem czy bedzie mu smakować. Narazie jedyne czego nie lubi to szpinaku niestety :-)
Ide dalej robic :ico_duzepranko: , bo pełny kosz brudów do tego kupa prasowania czeka :ico_zly: masakra...
jeszcze musze obiad zrobic i liste zakupow na swieta... ;/ kompletnie nie czuje swiat w tym roku,mam wrazenie,ze ciagle jest listopad :ico_noniewiem:



stawiam :ico_tort: na 5 miesiecy Marcinka!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 13:18

5mcy, kiedy to zleciało! :) gratulacje!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 13:36

madleine :ico_tort:
Ja też jakoś świąt nie czuję mimo że choinka ubrana. Ale to pewnie dlatego ze siedzę w domu i nie łażę po sklepach gdzie dekoracje, świąteczne piosenki itp.

To już szpinak i łosoś dla takich malutkich robią? Ja Tomkowi nie dawałam nic firmy hippa kiedyś koleżanka powiedziała że dużo tam cukru jest i przerobione i jakoś uprzedziłam się do nich.
Modelka od początku
dba o linię :-) a wielka bardzo jakie już ubranka nosi? Jakie pieluchy?
Smyk dziś idzie do dentysty- boli go 4ka i ja już od niedzieli jestem z tej okazji chora z nerwów- żeby dentyście palców nie poodgryzał
trzymam kciuki za wizytę :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 14:00

Gosia ziemniaczki ze szpinakiem są od 4 mies chyba ze wszystkich firm :-)
A ja wlasnie do Hippa jakos mam zaufanie i czytajac etykiety nie widzialam zeby byl tam gdzies cukier w tych produktach.
Najbardziej lubie z Bobobvity i z Hippa wlasnie,z Gerbera nie bardzo lubie bo to nestle ,a nestle testuje na zwierzętach,chociaz zdarza mi się kupić malemu jakis ich sloiczek - wiem,ze wiekszosc produktow jest testowana,ale staram sie ich unikać i jak mam wybor to wole kupic te nietestowane :-)

co do świat to moze masz racje - ja tez siedze w domu i nie mam okazji poczuc tej swiatecznej sklepowej atmosfery :-) Ale tez z drugiej strony nie mam ochoty łazić po markecie :-)

Mój brat był wczoraj z córą na pogotowiu i w Centrum Zdrowia Dziecka.Lenka tak sobie przywaliłą w nos grzechotką ,że myśleli ze sobie nos złamała. Wrzask był nieziemski,od razu w auto i do lekarza,ale okazalo sie ze tylko stłuczony bo w nosku to jeszcze sama chrząstka- ale mała ma sińce pod oczami i nos spuchnięty :-(
Powiem Wam,ze zawsze sie wlasnie bałam tego,że dziecko może sobie przywalić w twarz taką grzechotką i jednak cośw tym jest....

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 14:24

.Lenka tak sobie przywaliłą w nos grzechotką
o kurde w życiu nie przypuszczałam że z głupiej grzechotki taka rzecz może się stać :ico_olaboga:
A ja wlasnie do Hippa jakos mam zaufanie
przyznaję się bez bicia to uprzedzenie nie poparte żadnymi dowodami. Po prostu unikałam tej firmy :-) i nie wiem czy tak dalej jest ale pamiętam że np innych firm jakiś owoc, warzywo było powiedzmy od 8 miesiąca a w hippie od 6.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

19 gru 2012, 14:27

Ja zas najbardziej lubię słoiczki Hippa, ich jedzonko w smaku jest naturalne.
Najlepiej smakowalo malej zawsze risotto z brokułami i króliczkiem - po 6mies chyba to jest.
Zresztą nie wiem jak wy, ale ja kosztowałam tego co w tych słoiczkach zanim podałam małej.
:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość