katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

22 gru 2008, 02:14

Ja tylko na momencik wchodze ogladac co jakis czas czy Filipek zechcial juz sie urodzic,ale on widac chce byc Bozonarodzeniowym dzidziusiem :))

Dziekuje WAm wszystkie za zyczenia,jestescie wszystkie bardzo kofane.
Tez sie poryczalam jak czytalam Wasze dzielenie sie wspomnieniami,tym co czujecie.Widac ,ze zycie tak naprawde nie jest proste i trzeba sie cieszyc z kazdej mile spedzonej chwili i z kazdego dobrego dnia.Zycie nie jest sprawiedliwe...Dla mnie najgorzej jak cierpia dzieci,katastrofa...

Moze jutro uda mi sie poodpisywac n aposty,teraz musze isc walczyc z karpiami brr,brr

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 gru 2008, 12:26

katrin pisze:teraz musze isc walczyc z karpiami brr,brr


kobieto o tej godzinie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: -nie zazdroszczę :-D

dzisiaj miałam skurcze trzymały godzinę-miałam nadzieję,że coś się rusza i nic-przeszły cholera....

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 gru 2008, 14:11

katrin pisze:teraz musze isc walczyc z karpiami brr,brr

Po 1 w nocy... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_sorki: Kobieto zatyrasz się!
caro pisze:dzisiaj miałam skurcze trzymały godzinę-miałam nadzieję,że coś się rusza
No bo coś jednak się rusza :ico_haha_01: Twój organizm już się przygotowuje do tej wielkiej chwili, ale chyba nie muszę Cię puczać :ico_oczko:
A ja dostałam dziś @. Boli mnie brzuch i wszystko. Mam zły humor, wszystko na przekór i w ogóle. I Ulewa u nas. :ico_placzek: A ja chcę zawieje i zamiecie :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 gru 2008, 16:56

Kolka pisze:No bo coś jednak się rusza


rusza i rusza i ruszyć do końca nie może :-D , cholery można dostać :-D ,

u nas też piżdżi :ico_zly: , byliśmy na spacerku,ale niezaciekawie było :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 gru 2008, 00:57

Hejka :-D
Nie wyrabiam na zakretach i pewnie do swiat nie wyrobie wiec Kochane Kwietnioweczki pozwole sobie juz teraz zlozyc Wam zyczonka z okazji Swiat...

[center]Szczęścia, zdrowia, radości,
Miłości, pieniędzy, pomyślności
By uśmiech co dzień witał na Waszej twarzy
Byście mieli wszystko, co się Wam wymarzy
By każdy szanował Was jak Wy samych Siebie
By życie Wasze przebiegało jak w niebie
Aby każdy dzień przyniósł Wam miłych chwil,
A także dodawał Wam mnóstwo sił

WESOŁYCH ŚWIĄT!!! [/center]


A tu znajdziecie niespodzianke od nas :-D
http://www.dancingsantacard.com/?santa=1703950

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

23 gru 2008, 08:40

[size=150]Kiedy Boże Narodzenia nadchodzi,
przesłać życzenia się godzi.
Przyjmijcie zatem z rąk naszych garść życzeń najlepszych
zdrowia, spokoju, radości,
a w Nowym Roku - olbrzymiego Rogu Obfitości !!!
[/size]

Kolka, dzieki za mile slowko :)

Caro, wyglaskaj Filipka!

A dla wszystkich naszych kwietniakow wielki calus od nas :ico_buziaczki_big: , pieknej choinki, fantastycznych prezentow i zawsze usmiechnietych buziek!!!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 gru 2008, 12:09

Kasik ale fajna mikołajka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szczerze powiem,ze mam dość juz tego czekania i jeśli ktoś jeszcze zapyta: " Co jeszcze nie urodziłaś?"- to uduszę :-D :-D

w nocy znów były skurcze mocne i znowu przeszły :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 gru 2008, 12:35

caro, ja tu wpadłam na zwiady, ale widzę, że jeszcze nie urodziłaś... Co?? :-D :-D :-D :-D
Coś mi się zdaje jednak, że Święta to Ty będziesz miała jednak atrakcyjne :ico_oczko: A Sylwestra to pewnie we czwóreczkę już w domu spędzicie :-) A torbę masz już spakowaną? Choinkę ubraliście w końcu? :-)
Dziewczyny, pięknie dziękujemy za życzenia. Ja złożę Wam wieczorkiem a teraz dalej do roboty... A w ogóle to albo się nie znam na elektryczności, albo na choince nam się lampki przepaliły... Jak mi przyjdzie jeszcze raz ją rozbierać i ubierać to zwątpię. W ogóle to jakoś mi się nie podoba w tym roku... Nie wiem czemu. W ogóle tych świąt nie czuję... Za to Julka podchodzi i ją obwąchuje, całuje bombki a wczoraj, ledwo ubrałam a już w locie ją łapałam :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 gru 2008, 13:35

Kolka pisze:ale widzę, że jeszcze nie urodziłaś... Co??


Wam wybaczam :-D :-D

torbe mam spakowaną już od miesiaca :-D ,dużej choinki w koncu nie ubraliśmy, już chciałam,ale okazało się,ze stojak nam się połamał przy przeprowadzce, a w sklepach zostały jakieś same drogie po 100zł i mi się odechciało :ico_wstydzioch:

Kolka pisze:Coś mi się zdaje jednak, że Święta to Ty będziesz miała jednak atrakcyjne A Sylwestra to pewnie we czwóreczkę już w domu spędzicie


ach już sama nie wiem co bym wolała czy w świeta czy po świetach :ico_noniewiem:

Kolka pisze:W ogóle tych świąt nie czuję


no że ja nie czuję to rozumiem, ale ty :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

23 gru 2008, 16:43

Wesołych Świąt
Obrazek

[ Dodano: 2008-12-23, 15:44 ]
caro pisze:no że ja nie czuję to rozumiem, ale ty

Caro ja nie rozumiem jak Ty możesz nie czuć.. Urodzxiny Jezusa są a Ty w brzuszku masz Filipka. może będzie obchodził swoje urodziny z Bogiem? :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość