Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 sie 2011, 08:49

zaczeliście od tego cyklu?
- a od wczoraj znwou sie staramy,co ma byc to bedzie,chyba,ze lekarz zaboni,to przerwiemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

07 sie 2011, 12:45

- a od wczoraj znwou sie staramy
napewno wam sie uda :ico_brawa_01: :ico_sorki: :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

07 sie 2011, 16:36

Iw- rybka - owocnych starań :ico_haha_01:
ja mam jeszcze 2 tygodnie urlopu i boję sie że do tego czasu to bede wyglądała jak jakiś słoń :ico_olaboga: ja nie jem , aj po prostu żrę, ciągle, nieustannie. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

08 sie 2011, 12:55

witacje ... u mnie bol gardla minol :ico_brawa_01: :ico_sorki: juz jestem zdrowa ... :ico_haha_02: plamienie powoli ustaje :ico_sorki: dzis mialam 2-3 kropelki wydzieliny... ale kiedy minie to nie wiem :ico_zly: :ico_placzek:
ja nie jem , aj po prostu żrę, ciągle, nieustannie. :ico_placzek:
nie martw sie to minie :-) a przytylas duzo ?? moze postaraj sie zmienic cos w swojej diecie ..zamiast przekasek jedz owoce i warzywa .. lub pij geste soki ktore napelniaja brzuszek i tlumia glod... przynajmniej u mnie tak to dziala :ico_oczko: jak napije sie gestego soku np marchew i brzoskwinia czuje sie najedzona i nie mam juz ochoty na podjadanie miedzy posilkami :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 sie 2011, 21:55

witam :-D
- a od wczoraj znwou sie staramy,co ma byc to bedzie,
:ico_sorki: :ico_haha_01: zaciskam kciuki :ico_sorki:
witacje ... u mnie bol gardla minol :ico_brawa_01: :ico_sorki: juz jestem zdrowa ... :ico_haha_02: plamienie powoli ustaje :ico_sorki:
hura, hura, hura!!!!

a ja dziś pierwszy dzień w pracy po mini urlopie :ico_oczko: i jakoś mi minął... :ico_noniewiem: nie miałam lodówki obok siebie wiec mniej dziś zjadłam...i szczerze...o niebo lżej sie czuję :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 sie 2011, 22:12

Bry wieczór :)

ja to mam ostatnio mega lenia :ico_olaboga: jakbym mogla to bym nic nie robila :ico_haha_02:

Kris nam wzoraj wszystkie klawisze z laptopa wyciagnal i brakuje nam 17 :ico_szoking: wiec moge robic bledy :ico_haha_02:

agasio, nie przejmuj sie :-) ja tez ostatnio lodowki nie odstepuje na krok :-D

kingoza, to super :ico_brawa_01:

iw_rybka, trzymam kciuki za Was :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

09 sie 2011, 11:28

kochane ...wczoraj wieczorem na wkaldce zobaczylam bialy sluz ... :ico_sorki: dzis rano byl taki piaskowy kolor ... :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

09 sie 2011, 21:48

Witam...
...ależ dziś cisza :ico_oczko:
kingoza, super!!! A jak sie czujesz?? masz już jakieś dolegliwości ciążowe?
ja to mam ostatnio mega lenia :ico_olaboga: jakbym mogla to bym nic nie robila :ico_haha_02:
ja z miłą chęcią też :ico_oczko: . ale póki co narazie chodze do pracy :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

10 sie 2011, 07:37

Cześć.
Widzę dziewczynki, że powoli się wszystkim układa:-) REWELACJA
U mnie za to w drugą stronę, z dnia na dzień coraz gorzej. Coprawda fizycznie czuję się o wiele lepiej ale coraz więcej problemów z tym moim pęcherzem i nerkami, antybiotyk nie pomógł, dostałam jakiegoś obrzęku z prawej strony na wysokości nerki i cały brzuch jakby mi spuchł, taki nadęty jakiś.
Miałam zamiar zanieść dzisiaj mocz do badania ale jakoś nie chce mi się siusiu a już okropnie głodna jestem, no i może do internisty uda mi się dostać, a po południu zadzwonię do mojego lekarza, mam nadzieję że jeszcze uda mu się gdzieś mnie wcisnąć i mnie jutro przyjmie.
3 majcie kciuki, żeby przez te problemy dzidzi nic się nie stało.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

10 sie 2011, 10:07

kingoza, super!!! A jak sie czujesz?? masz już jakieś dolegliwości ciążowe?
ogolnie to nie :ico_noniewiem: czuje ze sie szybciej mecze ... nie mam apetytu ... czasami zgaga, wzdecia ale to chyba wszystko :-/ aaa ... piersi mi urosly :-D i bardzo bola :ico_zly: a jak to jest u ciebie ??

[ Dodano: 10-08-2011, 10:11 ]

j ale coraz więcej problemów z tym moim pęcherzem i nerkami, antybiotyk nie pomógł, dostałam jakiegoś obrzęku z prawej strony na wysokości nerki i cały brzuch jakby mi spuchł, taki nadęty jakiś.
3 majcie kciuki, żeby przez te problemy dzidzi nic się nie stało.
:588: zobaczysz ze wszystkim wszystko sie ulozy :ico_sorki: i bedziemy juz za niedlugo mamusiami :-D bardzo w to wierze :-) twoj dzidzius napewno jest silny i nic mu nie bedzie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość