Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 12:20

hej mamuśki

Konrad znów miał gorączke w nocy, ech marudził niesamowicie, wczoraj normalny był a dziś znów katar ma i kaszle znowu

szkieletorek, trzymam mocno kciuki za pozytywny test oby fasolka urosła :)
a malutkiej współczuję, moim skromnym zdaniem krem nawilżajacy nie nadaje sie zupełnie na AZS no ale to powinna ci lekarka powiedzieć ze taką skórę sie baaaardzo mocno natłuszcza a nie nawilża bo sie maceruje jeszcze szybciej,
mój Konrad ma skórę wrażliwą, jedna lekarka mówiła ze ma AZS druga ze podejrzewa i my używamy emolientów do smarowania zapobiegawczo i podajemy tran i jest znaczna poprawa (kąpiemy w zwykłym płynie do kapieli dla dzieci)
wiec polecam jakby co podawanie tranu- oczywiscie z konsultacją lekarza waszego
podobno na AZS bardzo duży wpływ ma brak w pożywieniu kwasów omega 3 i 6 a w tranie jest ich właśnie dużo
poczytaj na necie jest wiele artykułów
trzymam kciuki żeby jej przeszło

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 12:27

Kocura pochwal sie wózkiem :)
ja też bede musiała kupic spacerówkę chyba na wiosne bo tą naszą po Majce zajechaliśmy mocno bo woziliśmy zbyt wiele w nim, w koszu pisze max 2kg a my woziliśmy 25kg cementu, Majkę razem z konradem i padaja już nam koła i osie wygięte, amortyzacji brak, no ale słuzył nam 3 lata dzień w dzień :) takze i tak jestem zadowolona


no i zycze wam dziewczyny udanych Andrzejek :)
ja spędze je w szpitalu niestety, będę wznosić andrzejkowy toast kaszką manną hehhee
29 listopada idę na planowany zabieg usunięcia woreczka żółciowego, pół roku czekałam heheh
najlepsze jest to ze prawdopodobnie bede tak leżeć z babcią Natalii hehe ona też bedzie miała wtedy ten sam zabieg, ona już jest w szpitalu

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 12:53

Witam :-)

szkieletorek bardzo, bardzo Ci kibicuję i mocno trzymam kciuki!
Koniecznie szybciutko pisz jak wynik!

A Malutka biedna, co za cholerstwo :ico_zly:
Oby Wam coś dobrego poradziła lekarka, bo żal Lilki :ico_placzek:

Kupiłam wózek Graco Mirage plus- zobaczcie na allegro- bo jak tak nie lubię tu zdjęć wklejać :ico_zly:
No wózek kupiony, ale jeszcze nie mam, bo wczoraj kupiłam.

izuś heh, no to poimprezujesz w andrzejki :ico_haha_01:
No, ale jak trzeba to trzeba.
Jak ten zabieg robią, narkoza czy miejscowe znieczulenie? Długo będziesz w szpitalu?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 13:27

szkieletorek zaciskam kciuki byś była w :ico_ciezarowka: wtedy będę gratulować :-)
Dzięki wielkie .No ja też zaciskam bo bardzo bym chciała być w ciąży .
A twoja malutka no cudowna na tych zdjęciach w podpisie.
Kupuje mu te najdroższe kremy, balsamy i płyny do kąpieli a i tak nie pomaga
Ja też i nic nie pomaga.Od czasu jesieni się pojawiło i nie znika nawet na moment tylko coraz więcej i gorsze.
moim skromnym zdaniem krem nawilżajacy nie nadaje sie zupełnie na AZS
Tak ja wiem ,ja używam tylko tych emolietów specjalistycznych dla AZS . Nie pisałam bo już nie raz o tym wspominałam.
wiec polecam jakby co podawanie tranu- oczywiscie z konsultacją lekarza waszego
No mnie ona powiedziała że zaleca się niby od 2 roku tran a mojej powiedziała bym nie dawała na razie.

Jak tylko będę znać wynik to dam znać ale to dopiero gdzieś wieczorem bo nim wrócimy od lekarki to zejdzie a dopiero po powrocie będę wyniki na necie sprawdzać.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 19:57

No więc ...ogłaszam wszem i wobec że test beta z krwi wyszedł pozytywny.Ciąża jak się patrzy .
Mąż bardzo się ucieszył,pocałował i powiedział że nie sądził że tak łatwo z Lili będzie, ja też ale teraz zaczynają mnie nachodzić myśli czy ja dam radę, czy podołam temu wszystkiemu . Czy to może za wcześnie. Ajjj z jednej strony jest we mnie ogromna radość a z drugiej strach.Dziwne połączenie.

Dobra ide kłaść małą do spania .Wpadnę później .

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 20:17

szkieletorek gratuluję Ci serdecznie :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_brawa: przeczuwałam jakoś że jeszcze dzisiaj Ci to napiszę. To chyba normalne że nachodzi Cię masa pytań i wątpliwości w nowej sytuacji :-) Wierze, że będzie świetnie ! :ico_buziaczki_big:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

19 lis 2012, 23:32

No więc ...ogłaszam wszem i wobec że test beta z krwi wyszedł pozytywny.Ciąża jak się patrzy .
ogromne ogromne gratulacje! Z jednej strony jakoś ci zazdroszczę hehe :) też chciałabym to jeszcze raz przeżyć, ale z drugiej rozumiem Twoje obawy, bo sama bym też takie miała. Ale tyle kobiet sobie radzi, to i ty sobie poradzisz, jesteś świetną rozsądną mamą, a teraz będziesz podwójną mamą hehe. Dużo zdrówka dla Ciebie i obyś tak dobrze znosiła drugą ciążę jak pierwszą! No i oczywiście jak już zacznie rosnąć brzuszek to się nam chwal tutaj szybko :-) :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 00:06

:ico_brawa: Gratulacje Szkieletorek. Jesteś pierwsza brzuszkowa, ale Ty najbardziej tego pragnęłaś :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 08:19

szkieletorek ja tez ci skladam najszczersze gratulacje! tym wieksze jezeli chcialas tak szybko byc w ciazy.. :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

20 lis 2012, 09:21

szkieletorek ja tez ci skladam najszczersze gratulacje! tym wieksze jezeli chcialas tak szybko byc w ciazy.. :ico_brawa_01:
Oj tak ,bardzo chciałam.
Obaw już dziś nie ma prawie wcale jest tylko radość i szczęście .
Dziękuje wszystkim za gratulacje .

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość