Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: wasze ulubione kosmetyki?

10 lip 2018, 19:12

One sa takie ładne, w sensie opakowanie mją piekne http://byolie.com/pl/product/epiltouch-dla-niej/ Nawet na prezent sie spokojnie nadają :) No nic, zamówiłam 3 opakowania :D

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: wasze ulubione kosmetyki?

01 sie 2018, 22:31

A ile czekacie przy zamawianiu przez stronę? Pomyślałam, ze to dobry pomysł na prezent. :)

pepusiaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 14 cze 2018, 20:41

Re: wasze ulubione kosmetyki?

09 sie 2018, 19:27

Moje ulubione to chyba te do ciala- pewnie dlatego, ze mam sucha skore i czesto testuje kosmetyczne nowinki. Na razie moj numer jeden to balsam cetaphil md dermoprotektor porzadnie nawilza i regeneruje skore, no i latwo sie naklada- opakowanie jest z wygodna pompka, a balsam szybko sie wchlania.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: wasze ulubione kosmetyki?

13 sie 2018, 14:07

Równiez lubię testowac nowe kosmetyki ale z tymi nowinkami nie przesadzam. Zawsze zanim kupię sobie cos nowego to czytam skład i jeśli skład jest naprawdę dobry i naturalny to kupuje. Wbrew pozorom kosmetyki naturalne i o dobrym składzie wcale nie muszą być drogie a bardo czesto coś tańszego może być o wiele lepsze od tych najdroższych firm drogeryjnych.

Jesli chcecie wypróbować kosmetyków o naprawdę dobrym składzie, polecam zerknąć sobie na kosmetyki Olivia Plum. Pieknie nawilżają skórę oraz są delikatne. Szczególnie ich mydelka do ciała. Cudne jest ich mydlo z rumiankiem. Ma delikatny naturalny zapach, jednocześnie skóra po nim jest mięciutka.
Obrazek

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: wasze ulubione kosmetyki?

23 sie 2018, 18:40

podkład z revlonu do cery mieszanej, świetne krycie i brak świecenia cery

wiska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 17 lis 2016, 17:01

Re: wasze ulubione kosmetyki?

24 sie 2018, 14:13

A używałyście tych nowych cienie matowych z Semilaca? Rewelacyjne sa, mam paletkę w brązach- Warm Nude ale do tego kupiłam też piękne mieniące się te cienie w kremie. No ekstra makijaż mogę wyczarować, łatwo się je nakłada. Udały im się te cienie

majka34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2017, 10:26

Re: wasze ulubione kosmetyki?

24 sie 2018, 21:19

Z łapką w górze mogę powiedzieć, że ulubiona marka kosmetyków to SOSU. Fajna i praktyczna. Cenna atrakcyjna co do jakości kosmetyków. Wykonać nimi można niesamowity makijaż na różne okazje, które będą utrzymywały się długi czas.

krwistekwiaty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2017, 06:05

Re: wasze ulubione kosmetyki?

26 sie 2018, 18:49

Doskonale rozumiem, ze cera dla każdej nastolatki jest najważniejsza, ale nie możemy zapominać o całym naszym ciele. Już w tak młodym wieku pielęgnacja jest bardzo ważna, dlatego na tym etapie powinno stosować się balsamy dostosowane do naszych potrzeb. Osobiście używam nawilżających produktów pielęgnacyjnych z serii http://www.le-petit-marseillais.pl/produkty-do-pielegnacji-ciala. Moja skóra jest nawilżona i zadbana dzięki naturalnym składnikom takim jak: masło shea, olejek ze słodkich migdałów. algi morskie.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wasze ulubione kosmetyki?

27 sie 2018, 09:44

Moje ulubione kosmetyki to takie które są po prostu skuteczne i sprawdzone, polecam markę Colway których kosmetyki oparte są na bazie naturalnego kolagenu, naprawdę warto:)

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: wasze ulubione kosmetyki?

29 sie 2018, 16:16

Ja też lubię dobre, skuteczne kosmetyki, ostatnio trafiłam na klapp cosmetics, kupiłam krem pod oczy eye tech, który zmniejsza cienie i obrzęki , efekt mnie zadowala a używam dopiero ponad miesiąc. Kolejny zakup to maska orange coconut tez tej firmy, po lecie skóra jest przesuszona a ta maska idealnie ja nawilża.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość