Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 lip 2008, 18:01

asiula26, ale Emileczka duza dziewczynka i sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-21, 18:08 ]
MADZIA to mialas intensywny dzionek,dobrze ze mamusia zrobila obiadek i wnuczkiem sie zajela :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 lip 2008, 23:07

czesc dziewuszki
juz jestem, tylko musze troche się ogarnąc :)
tęskniłam :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2008, 01:32

czesc

dziewczyny swietnie uwiecznione pociechy
asiulka wydaje mi sie ze Emi sie bardzo zmienila na buzce. tak wydoroslala. pieknie
kamila dojrzalam sliczne zielone bodziaki u tomka i twoja swietna chustko-opaske. moje kolorki wiec oczywiscie chwale!!! hihi

alinko witaj i opowiadaj.. jak urlop? roczek Wanki? fotki wklejaj !!! fajnie ze juz jestes

juli co znow sie stalo?? jakies zmiany?? oby na lepsze!!! moze lepiej zeby Duzy wrocil do PL bo co z tej kaski skoro ty tu usychasz sama.. trzym sie!!!
pisalam na NK a zadnego odzewu :ico_nienie:

to wrzuce na koniec wczorajsze foty z wycieczki na wzgorze z ruinami zamku i panorama miasta
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


i spadam bo juz pozno a rano przyjedzie po mnie kumpela i idziemy do nature centre(takie mini zoo) z naszymi dzieciaczkami

a dzis zaliczulismy muzeum samolotow
chlopacy byli podjarani hihi
jutro wkleje fotki

dobranoc

[ Dodano: 2008-07-22, 01:59 ]
karla swietnie ze imprezka sie udala czyt nie padalo
a gdzie fotoreportaz? hihi

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

22 lip 2008, 08:49

Witam byłam u lekarza okazało się że Wiki nie ma opryszczki tylko zapalenie jamy ustnej ma taką zawiesinę do smarowania jamy Klaudia ma anginę ropną i antybiotyki
jeszcze po pracy przychodzę do domu poodkurzane jest ale jak weszłam do kuchni to :ico_olaboga: pełno szklanek talerze brudne blat uciaprany koszmar :ico_placzek: już ja sobie z M porozmawiam :ico_nerwusek:
Magda ty mi powiedz czy te panele faktycznie trzeba tak często myc ja myję co dwa dni jak myślisz wystarczylo by to M odkurza codzinnie ale trochę mnie przeraziłaś że tak ze szmatką latasz ja na to nie mam czasu i kupno paneli pod znakiem zapytania odpowiedz bo sama nie wiem kupowac czy nie , a jak nie to co bo dywanów nie chcę.
Madziorka sliczne zdięcia a co do gorylowych wymiarów no wiesz co...my też planujemy wypad do zoo ale nie wiem kiedy bardziej korci mnie to miniaturowe miasteczko w Wadowicach.
Indygo super fotki wogule jak tak na was patrzę to sie zastanawiam gdzie wyś cie te dzieci chowały ja jakoś nie mogę pozbyc się tej mojej nadwagi maży mi się chociaż 5kg.
Karla super że roczek wypalił a gdzie foty dawaj je tu :ico_oczko:
Asiulko super że już wypoczywaj a pogodą się nie przejmuj od czwarku ma byc już ślcznie
Alineczka myślałam o tobie jak tam wam się podoba i czy pogoda dopisuje super że jesteś
Juli ja też mam nadzieję że to nic strasznego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Madziorka jejciu kiedy ty na to wszystko masz czas podziwiam cię ja jakoś siły nie mam , a te wycieczki to super sprawa u nas w pobliżu nic nie ma takiego .Jak tak patrzę na te zdięcia to jednym słowem Anglia kusi.Powiedz mi wy tak wszystko dookoła siebie macie czy musicie spore kawały pokonywac

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 lip 2008, 10:07

Czesc dziewczyny :-D przed chwila uslyszalam o tym biednym noworodku wyzuconym z 2 pietra :ico_placzek: :ico_placzek: co za wredna matka babsztyl !!!!!!!!!!!!!!!!!!


ALINKO witaj czekamy na relacje i foty :-D


MADZIORKA fotki jak zwykle rewelacja!!!


EDYTKO zdrowka dla dziewczynek :ico_sorki: :ico_sorki: i tez bym sie wkurzyla jakbym syf zastala w domu!!na szczescie moj mezulek sprzata po sobie takze jest ok :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-22, 10:08 ]
edyta29 pisze: korci mnie to miniaturowe miasteczko w Wadowicach.
a co to za miasteczko???

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 lip 2008, 11:30

Frydza pisze:przed chwila uslyszalam o tym biednym noworodku wyzuconym z 2 pietra co za wredna matka babsztyl !!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://wiadomosci.onet.pl/1793049,11,1,1,item.html nawet nie skomentuje...........niech w rzadzie dalej pierdza w stołki..imbecyle :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Edytko panele super sprawa i polecam szczerze tyle ze ja juz jak zobacze jakas plamke to myje ...chyba juz taka jestem ....bez przesady nie raz nie myje codziennie hehehe :ico_oczko:

A dla Wiki duzo zdrówka zycze:):

Alinko witamy witamy :):

Ja dzisiaj stawiam kawalek ciasta :ico_tort: z okazji imieninek :):

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

22 lip 2008, 13:17

MADZIORKA - ten Twój malec to sobie pozwiedza że hej!

Alineczko! miło znów Cie widzieć - jak widzisz ja powróciłam ;-)

dziewczyny, czy Wy tez jesteście tak masakrycznie zmęczone?
ja cały czas jestem padnięta... dzień po dniu...
nie wiem czy to wpływ niskiego ciśnienia czy innych rzeczy...

ech i jeszcze odchudzać się musze ble...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 lip 2008, 13:26

Witaj Alinko
Edytko zdrwka dla dzieciaczków
Madziorka twoje zdjecia i Leoś na nich to mnie rozwalają,
Madzia że ty masz siłe tyle sprzątać ja podłogi myję raz w tygodniu odkurzam częściej bo wiadomo że dzieci co znajdą na poodłodze to do buzi pchają

My już po spacerku, pogoda w miarę, po południu M zawiezie nas do moich rodziców i zostaniemuy tam do jutra albo do czwartku, a że oni nie mają neta to będzie przymusowa przerwa od TT
Teraz gotuję zupkę dla Emi i trochę uprzątuję bo zabawki Emi są wszędzie.
aha pisałyście kiedyś o ilości zabawek, Emi ma ich trochę ale wszystkie dostała, nie ma ich bardzo duż ale jako że mieszkanko małe to są wszędzie. W sumie to ma jedno pudełko pluszaków jeżdżącą biedronkę za którą uwielbia chodzić, książeczke jakieś gryzaki i chyba tyle, aha i małe organki którymi też sie dość długo zabawi

Dobra ja posprzątałąm a ona znowu wszystkie zabawki z pudłą wywala, i po co sie męczyć??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 lip 2008, 13:46

My po spacerku i zakupkach :-D Wikunia teraz spi :ico_oczko:



KARLA jaka diete stosujesz???I ja tez jestem non stop zmeczona !!!!


ASIULKA milego wypoczynku!!wracaj szybciutko do nas :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-22, 13:52 ]
magda26, i MADZIORKA z okazji imieninek Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 lip 2008, 14:29

Karla ja włąśnie próbuje wypocząć bo też jestem mega zmęczona

Frydza jak mój mąż łąskawie nie przyjedzie i nas nie zawiezie to pojedziemy dopiero jutro bo wieczorem to mis ie nie opłaca już za bardzo jechać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość