Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 lis 2008, 16:03

ja ostatnim razem robiłam 3 ,2 za szybko i dopiero za 3 po tygodniu wyszła cieniutka kreseczka :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-27, 15:04 ]
a kubua dziś nie śpi :ico_noniewiem: i zaraz jedziemy na zakupki spożywcze bo jutro mała imprezka dla rodzinki :ico_tort:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

27 lis 2008, 16:42

pata, o dzidziulka się staracie? trzymam kciuki!

Mi z Michasiem dopiero 3 test pokazał 2 kreski, wcześniejsze dwa tylko jedną...

Maja nauczyła się na nocnik robic w wakację już, teraz śpi bez pampka i jak jej się sioku zachce to wstaje w nocy i woła, że chce na nocnik

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 lis 2008, 16:47

kacper wczoraj nie spał bo bylisy caly dzień u dziadków,marudny był juz potem chopc energia go rozpierala podwójnie,on tak ma jak zmeczony to ma energii za dwóch i wtedy :ico_olaboga: ,polożyłam go juz przed 20 i wstal jak zawsz eprze 7 dzis

[ Dodano: 2008-11-27, 15:49 ]
Kacper sika do nocnika od początku wakacji (wiadomo były czasem kryzysy ale rpzechodzily szybko) ,ale z kupa był problem bo nie chciał wołac,ale tfu tfu już chyba mamy to z głowy :ico_sorki:

ide go budzić bo śpi już ponad 3 godziny :ico_szoking: a musze do sklepu wyjsc na chwile i nie zdąże

do potem

[ Dodano: 2008-11-27, 15:51 ]
oo wstał sam

[ Dodano: 2008-11-27, 22:07 ]
no kapusta obgotowana :)

jutro od rana sprzątanko i gotowanie bigosu,szkoda ze nie mam grzybów,zapomniałam od mamy wziąść,a dzis nie byłam,choc dzwonili za nami zebyśmy przyszli
ja mówie oo niee,masz odpoczywac,choc jeden dzień naciesz sie cisza i spokojem hihi

KAcper był dzis taki fajny :ico_brawa_01: grzeczny :ico_szoking: robilismy zwierzątka origami,a Kacperek wycinał zawzięcie ,tzn próbowal,pomalu wychodzi mu trzyamanie nożyczek i coś tam tnie już :-D ale jaki skupiony hyhy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

27 lis 2008, 23:34

dobry wieczór kochane;*
babe_boom, pamietamy pamiętamy, ale czas leci, niedawno wciąży byłaś a tu już pól roku minęło;*

mi tez cały czas drugie dziecko chodzi po głowie, ale narazie to niewiadomo co z babcią jak bedę musiała się nią zająć to narazie ciąża odpada, chociaż marzy mi się

kasiekk, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kacperka że grzeczniutki był
mój to też złośnik i uparciuch :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 lis 2008, 23:34

uff doczytałam :-D
witaj babe_boom, ja też cię pamiętam :-D świetne masz te dzieciaczki!synek jaki już duży.
pata co ma być,to będzie,nie wiem co ci życzyć,@ czy ciąży? życzę ci tego co byś sama chciała.a co do spiralki to leżałam w ciąży z dziewczyną która zaszła w ciążę ze spiralką i nic jej to nie zaszkodziło,lekarze powiedzieli tylko,że nie usuną tej spiralki aż do porodu żeby nie ryzykować,że sama wyjdzie podczas porodu.więc mam nadzieję ,że jak zaskoczyłaś :ico_oczko: to mimo spiralki wszystko będzie dobrze.no a co do kwasu foliowego to przed pierwszą ciążą też nie brałam,dopiero jak się dowiedzialam a może na wszelki wypadek kup sobie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

27 lis 2008, 23:37

mi sie marzą jeszcze bliźniaki najlepiej parka, ale na marzeniach się skończy :-D
tak nie chciałam syna a teraz nie wyobrażam sobie jakby był dziewuszką, he he

Wasze dzieciaczki tez strasznie podrosły, wydoroślały SZOK, ale ten czas ucieka,,,

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 lis 2008, 23:37

kasiekk, brawo dla Kacperka za wycinanki :ico_brawa_01: ,Gabi też lubi a przy Zuzi szybko się uczy to ma nożyczki opanowane ale nie wycina tego co chce tylko raczej to szatkuje hehe

no i doczytałam,że i Oskarek super chłopak w piekarza się bawił :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-27, 22:39 ]
babe_boom, ja też chciałam bliźniaki ale myślałam o tym w pierwszej i drugiej ciąży,teraz to już bym chyba nie dała rady...choć no gdyby się trafiły trzebaby było ale faktem jest ,że już mi się tak nie marzą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

28 lis 2008, 08:40

hej kobitki

zubelek, dzięki za info , właśnie na takie wiadomości czekałam , tzn w necie nic nie znalazłam o tym co dalej tylko żę można zajść ,dzięki
a życzyć mi bardziej @ teraz :ico_sorki:
dziś zrobiłam tan test 1 kreska :ico_noniewiem: i dalej nie ma @ :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 lis 2008, 10:08

dziendoberek

PATUŚ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO Z OKAZJI URODZIENEK!!!!!!!!!!

moze to ze stresu @ nie przychodzi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: nie denerwuj sie tak...

Oskar dzis wstal o 8:20,zjadl juz sniadanko i obejrzal bajke a teraz mowi ze chce pisac ze mna :ico_haha_01:
T pojechal zobaczyc nowa robote, jakis mega przestoj teraz jest...ludzie nie podostawali kredytow i caly szczecin budowlany stoi :ico_olaboga: cholerka akurat przed swietami
:ico_olaboga:

my dzis dzionek jak codzien...zupke juz wstawilam,dzis zrobie rosolek a pewnie an jutro jeszcze zostanei tyo jakas inna zrobie :ico_haha_01:

w niedziele chyba znajomi do nas przyjda a my z samego rana zabieramy Oskarka na lyzwy :ico_oczko:

a od przyszlego tygodnai tez zapiernicz bo do szkoly kupa roboty a w sobote w mikolajki wyprawie urodziny z tata i z T bo tak chcieli wiec pewnie z 2 -3 dni roboty przed a do tego zjazd mam

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

28 lis 2008, 14:35

Wszystkiego Najlepszego Patuś

[ Dodano: 2008-11-28, 13:37 ]
co do nożyczek do KAcper też szatkuje hihi Aniu :ico_oczko:

a tak w ogóle to witanm
czekam na koleżankę ale nie wiem czy się doczekam

dziś od rana sprzątanko,zrobiłam bigosik,a przed chwilka skończyłam prasowac,troche sie narobiłam

meżu jedzie już do domu :ico_brawa_01:

u nas słońce i chyba ok 5 st na plusie
a KAcper dzis nadrabia wczorajszą grzecznosc :ico_olaboga: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-28, 13:39 ]
Patka wiec życzę ci @ jak najszybciej ,nie martw sie tak,to pewnie przez nerwy

bliźniaków to ja bym nie chciala :ico_nienie: z jednym człowiek ma dosc czasem a dwoje naraz :ico_olaboga: ja tylko dziewczynke chce :ico_sorki:
zmykam

[ Dodano: 2008-11-28, 14:58 ]
koleżanka była,wypiłyśmy kawkę i herbatkę,pogadałyśmy i musiała pójśc po dziecko do przedszkola
Kacper jeszcze śpi
jak wstanie ,zje to pójdziemy do dziadków,mam nadzieje ze zdąze jeszcze do sklepu a po drodze nakarmimy kaczuchy :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość