Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

14 cze 2010, 07:54

Cześć dziewczyny :ico_haha_02: , co u Was słychać widzę że nie tylko ja taka nerwowa jestem, podziwiam mojego faceta, że wytrzymał ze mną tyle czasu i na dodatek wszystko za mnie robił, teraz już się tak nie denerwuję bo przecież dzidziuś już czuje moje emocje więc dałam sobie na luz po za tym ciąża to piękny czas i kobieta powinna się uśmiechać a nie smucić, ja się czuję w miare dobrze, upały dały mi w kość, ale na szczęście jest już lepiej. Męczą mnie tylko mdłości no i brzuszek zaczyna być widać :ico_brawa_01: , ale wymioty powoli coraz mniejsze więc mam nadzieje, że skończą się wraz z 12 magicznym tygodniem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 cze 2010, 10:26

witam serdecznie mamusie.
mam do sprzedania fotelik-nosidełko NÓWKA nie używany! sprzedaję, bo mam dwa. Jeden kupiliśmy wcześniej dla naszego synka, a tu przy zakupie wózka przysłali nam do kompletu drugi, choć o to nie prosiliśmy... Cena: 100zł (w tym przesyłka kurierska).
Zainteresowanym prześlę fotki na maila. Nosidełko w kolorach brązowo-beżowych nadaje się i dla chłopca i dla dziewczynki. Gorąco polecam!!!
Dajcie znać na PW lub gg: 2535207

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

14 cze 2010, 10:49

Czesc dziewczyny. U mnie bez zmian nadal mdleje z tym cisnieniem to ja się mam. W sobotę wieczorem upadłam w łazience obiłam sobie porządnie głowe oczywiscie szybko do lekarza na szczęscie nic dzidzi nie jest, poza tym że cholernie boli mnie głowa a ja nie mogę brac żadnych leków raz ciąża a dwa uczulona na paracetamol.... ajaj ale się wymęcze tą ciążą :ico_noniewiem: Najważniejsze aby donosic kruszynę póżniej szybko zapomnę.
Pogodę mam nawet fajną nie za zimno i nie za ciepło.
A jak wy się czujecie? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 cze 2010, 12:53

ciąża to piękny czas i kobieta powinna się uśmiechać
i tak trzymaj :ico_brawa_01:

u mnie też dobrze,tylko mnie senność meczy normalnie już mnie to wkurza bo nie idzie funkcjonować jak trzeba a w nocy zaś jak się przebudzę to ciężko mi znowu zasnąć.Poza tym ok ,nerwówkę mam nie większą niż zwykle :ico_haha_01: ja to w ogóle nerwus jestem więc ciąża jakoś chyba nie ma na to wpływu,w ogóle się jak w ciąży nie czuję tylko to spanie i cyce :ico_haha_01: no,brzuch już też mam i 2,5 kilo na plusie ,jak na 1 trymest to max więc wystarczy :ico_haha_01: :ico_sorki:
w czwartek usg,czekam jak na szpilkach :ico_oczko:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

14 cze 2010, 14:11

witajcie ciesze sie u was jest do wytrzymania u nie no wlasnie nie wiem wczoraj troszke sie przemeczylam dzis bola mnie plecy nie krzyz na dole tylko wyzej nie wiem czy to od tego wczorajszego dnia mam nadzieje ze przejdzie i ze z fasolka wszystko dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-06-14, 16:58 ]
w dodatku dzis bym tylko spala i spala!!!!!!!!!szok nic mi sie nie chce.........

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

15 cze 2010, 09:25

zubelek, no ja też w czwartek mam USG, też siedzę jak na szpilkach, z jednej strony już sobie wyobrażam jak będzie wygladać i jak Maluszek pozwoli to nawet może płeć uda się zobaczyć :-D , a z drugiej czasem nachodzą mnie jakieś takie dziwne myśli, ale staram się je odgonić. :509:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 cze 2010, 09:47

Witam, u mnie ogólnie jest ok :-D co do spania to ja niestety w dzień nie mam takiej możliwości. Także najczęściej padam tak o 21.00

Wy dziewczyny macie usg w czwartek, a będę miała w piątek, bo idę na wizytę do gina.

Miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 cze 2010, 18:30

cześć mamuśki :-D

gaga22, ja bym spała i spała ale też nie mam takiej możliwości czasem godzinę ale tak to nie da rady,dwoje dzieci w domu.Ale nawet jak chodzę to śpię :ico_haha_01:

Agata86, ja też mam takie własnie myśli,cięzko je odgonić,wczoraj moje dwie znajome poroniły,jakoś tak to wszystko się ciągle wkoło mnie dzieje.Mam nadzieję,że mnie ominie tym razem,czekam na to usg jak na zmiłowanie choć jednocześnie boję się :ico_noniewiem:
Niby czuję ruchy ale nie sugeruję się tym,w poprzedniej ciąży tez niby czułam :ico_noniewiem:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

16 cze 2010, 08:46

No właśnie to moja pierwsza ciążą i też mi się wydawało, że poczułam ruchy ale nie jestem pewna czy to na pewno moja dzidzia, po za tym to było pare dni temu i od kilku dni nic mnie tam nie "łaskocze", ale jeszcze aby tylko jeden dzień wytrzymać :ico_sorki: do tego USG

[ Dodano: 2010-06-16, 08:50 ]
Po za tym pojawiły się lutowe mamusie, więc my jesteśmy już bardziej zaawansowane, na początku to bardzo mi się dłużyło teraz nawet nie wiem kiedy mineły te prawie trzy miesiące :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 cze 2010, 11:15

witam.
Aga z tymi ruchami to trochę ciężko wyczuć w sumie w pierwszej ciąży mało prawdopodobne żeby tak wcześnie,ja w pierwszej ciązy poczułam w 16tygodniu i lekarze mówili,że to rzadkość a drugiej w 14 t ale to już normalne bo zawsze w kolejnej ciązy jest wcześniej.
Teraz już w 10t coś czułam a w 11 dość często ale tak w sobie nie na brzuchu,tylko tak własnie w macicy,częśto jak się położe to wtedy czuję.Ale w poprzedniej ciązy własnie niby też czułam a okazało się ,że dzieciątko nie żyło,więc może to psychika swoje robi.Jutro na usg się dowiem,jeśli dzieciątko żyje to "zmuszę" je do pobudki i jak poczuję ruchy a będzie na usg widać,że się rusza to już będę pewna ,że to to :-)

u mnie dziś piękna pogoda mogłabym już się oświetlać :ico_haha_01: na ogródku ale chyba się położę ,miałam dziś okropną noc,śniły mi się takie okropne rzeczy,dużo kłóciłam się z przyjaciółmi,dużo rozstań,nienawiści a do tego śnił mi się jakiś pan,że był w ciąży ale dziecko źle się rozwijało i czekał aż umrze,bo nie chciał usunąć a to dziecko było widać,już takie duże i chore a żyło...nie wiem czemu to był pan a nie pani :ico_haha_01: i jeszcze trochę tych pierdół było,normalnie całą noc ...
Chyba jestem przewrażliwiona przed tym usg :ico_sorki:
może uda mi się trochę zasnąć i odespać bo padam na pyszczek.a poza tym to ok :-D

My robimy w sobotę imprezkę urodzinową dla Gabi.
I taki mam dziwny zbieg okoliczności,bo w zeszłym roku ale przed Zuzi urodzinami w czwartek miałam usg dowiedziałam się najgorszego w piątek miałam zabieg a w sobotę imprezkę Zuzi.
Teraz mam w czwartek usg a w sobotę Gabi imprezka...oby piątek był wesoły :ico_sorki:
Dobra nie smęcę idę się coś napić i zdrzemnąć :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość