Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

06 wrz 2011, 15:37

Dziewczyny tak z innej beczki , to prosze niech któras mi napisze jak wy cytujecie kogos słowa w poście , bo ja to chyba troche "ciemna " jestem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 wrz 2011, 15:51

troche "ciemna " jestem
he he tez o to pytalam dziewczyn bo nie wiedzialam...

zaznacz sobie to co chcesz zcytowac a potem klikasz w prawym gornym rogu tuz nad tym postem ta srodkowa chmurke miedzy ignoruj a cytuj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

06 wrz 2011, 16:40

hej ale u nas wczoraj wieczorem burza byla normalnie świata nie bylo widac ale Blanka i tak zasnela naszczescie moja to juz zasypia o 20 wczoraj juz o 19.30 spala i o dziwo spala pieknie bo obudzila sie dopiero cos przed 3 a potem przed 8
Magda no to super ze poszlas tam zwazyc i waga jest ok wielkie :ico_brawa_01:
Ewelcia super Oksanka ma te wloski taka grzyweczke ;p i oby jej te krostki pozchodzily
moja w dzien czesto spi na spacerkach tez zasypia
u nas dzis ladnie sloneczko teraz swieci ale nadal 25.5 w pomiesczeniu
co do zabawy to moja tez rozni czasem ja poloze na poduszce i pod glowke wloze jaska zeby miala wyzej i oglada tv czesto sie klade z nia na łozku i ja tarmosze i całuje i biore n abrzuszek pozniej na boczki sie razem turlamy i w szyjke caluje a ta sie chichra na głos albo ja klade i tancze przed nia tez lubi sie smieje z emnie moj K tez zawsze sie lubial wyglupiac sie teraz smieje ze przynajmniej ma teraz przed kim bo mnie to juz czasem wkurzało hahaha ;p w bujaczku tez posiedzi jak dam zabawki najbardziej lubi smoka pakowac do buzi i sobie wyciagac pozniej mam problem przy usypianiu bo sama sobie wyciaga smoka a pozniej ryk
a tez zauwazyłam ze mocniej ciagnie czasem mam wrazenie ze juz wszystko wypila i daje jej drugiego a ten po prawej to mam poraniony sutek ;/ :ico_sorki:
smaruje bepanthenem i daje dopiero na noc ale jak ciagnie to nie jest tak zle i nie boli az tak bardzo ;))) ok zmykam bo siorka do mnie przyjechała ;p tez jest w ciazy chyba bedzie chlopak ale bidulka si emeczy caly czas prawie wymiotuje ;/

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 wrz 2011, 18:26

a u nas leje... tylko na jednym krotkim spacerku bylismy...takim okolo godzinki :ico_sorki: maly teraz usnal znow w domu :ico_szoking: pierwsza drzemka trwala 45minut :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

zrobilam carbonarae -makaron z bialym serowym sosem z boczkiem /szynka...ja dorzucam jeszcez pieczarki zapiekane :-D pycha...ale jedzac slychac jak tylek rosnie :ico_haha_01:


a z ta dieta to powaznie sie za siebie wezme jak skoncze karmic cycem -mysle ze koniec grudnia...to sobie akurat schudne przed pojsciem do nowej pracy :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

06 wrz 2011, 19:20

ale dziewczyny drukujecie tu ostro :D:D

Aniaaa Fajnie Martynka na brzuchu na spacerach leży ale żo ona w tej gondoli coś widzi?? mój nie lubi na brzuchu, maks parę minut wytrzymuje... Co trochę mnie martwi, mam nadzieję, że nie będzie mieć problemów z kręgosłupem.
Fajnie że same Ci się dziewczyny bawią, mój wymaga dużo uwagi, trzeba z nim chodzić, pokazywac mu wszytsko, szybko mu się nudzi jak cos już zna.
Co do tej szlkanki to dajemu mu czasami szklanę na dnie troszeczkę wody, bo on uwielbia ją do buzi wciskać przy tym się więcej obleje niż wypije ale ma radochę ;-)
mata edukacyjna juz niestety wieje nuda, trzeba chyba zwinac i schowac.
hehe, dokładnie :-D
mata edukacyjna juz niestety wieje nuda, trzeba chyba zwinac i schowac.
tak zgadzam się w zupełności :-D

ewelcia1245 fajowe zdjęcie Oksanki, ta grzywka super :D

ok, musze iść małego myć...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

06 wrz 2011, 19:26

Dziewczyny tak z innej beczki , to prosze niech któras mi napisze jak wy cytujecie kogos słowa w poście , bo ja to chyba troche "ciemna " jestem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
przy każdej wypowiedzi masz u góry okienka i tam masz cytuj naciskasz i wtedy w nowym okienku pojawia się cała wypowiedź danej osoby. I już masz zacytowane, możesz również wykasować część wypowiedzi

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

06 wrz 2011, 19:58

zrobilam carbonarae -makaron z bialym serowym sosem z boczkiem /szynka...ja dorzucam jeszcez pieczarki zapiekane :-D pycha...ale jedzac slychac jak tylek rosnie :ico_haha_01:
yhmm pychotka a powiedz malemu nic nie jest po pieczarkach ? bo grzybkow chyba nie mozna? a pieczarki?? ja nie jem ale chetnie bym zjadla ;p

siostra była u mnie przed chwilka pojechala ciesze sie jak mnie odwiedza ona nic nie tyje w tej ciazy ;p ale nie dziwie sie jak co jakis czas wymiotuje Blaneczka jak widzi nowa twarz to sie jakby popissuje hahaha jest bardziej zywa i popiskuje juz spi wiec reszte wieczoru mamy dla siebie wczesniej zasypiala nawet kolo 22 a pozniej zasnela wczesniej i juz sie nie budzila wiecc kapiel przenieslismy wczesniej i tak sie nauczyła

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

06 wrz 2011, 20:47

zaznacz sobie to co chcesz zcytowac a potem klikasz w prawym gornym rogu tuz nad tym postem ta srodkowa chmurke miedzy ignoruj a cytuj :ico_oczko:
_________________
przy każdej wypowiedzi masz u góry okienka i tam masz cytuj naciskasz i wtedy w nowym okienku pojawia się cała wypowiedź danej osoby. I już masz zacytowane, możesz również wykasować część wypowiedzi
_________________
dziewczyny dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: udało sie :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 wrz 2011, 22:01

hejka :-) nie wiem co miałam napisać :-)

ewelcia1245, śliczna Oksanka


tabogucka, ja jakbym tyle jadła to już bym ważyła ponad 90 kg. Mam tendencję do tycia, muszę się pilnować. Obecnie jem tylko śniadania :ico_szoking: no jedynie w niedzielę jem jeszcze obiad :-) potrwa to dopóki nie zrzucę nadbagażu :ico_oczko:

dobranoc :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

06 wrz 2011, 22:39

ewelcia1245, super zdjęcie Oksanki :ico_brawa_01:

NowaSejana, nam też właśnie mówili,że jeszcze trzeba chodzić nawet jak już się wydaje,że jest wszystko dobrze,bo może się pogorszyć. Jak już będzie dobrze to trzeba to utrwalić, więc jeszcze myślę,że długo pochodzimy. Teraz chodzimy prywatnie na rehabilitację,bo ośrodek był nieczynny w wakacje i w poniedziałek mam wizytę u lekarki z ośrodka i ma zobaczyć Martynkę i wyznaczyć wizyty, więc może coś więcej będę wiedziała.

tabogucka, co do włosów to mi dalej wypadają tak,że jak przejadę ręką po głowie to mam całą we włosach :ico_noniewiem: wszędzie moje kłaczki są ale zaczęły już odrastać powoli, więc jestem dobrej myśli :-D

patrycjaaa, moja tak samo się złości jak sobie wyciągnie smoka przy usypianiu ale ostro ćwiczy wkładanie z powrotem i czasem jej się uda :ico_haha_01:
Fajnie,że Blaneczka tak ładnie Ci śpi :ico_brawa_01:
Współczuję siostrze tych wymiotów :ico_sorki:

Dobrusia, no widzi widzi :-D budę jej podnoszę i wygląda sobie,a jak coś więcej chce zobaczyć to na rączkach się podnosi albo łapie się z brzegu i podciąga :-D
Jutro pstryknę jej zdjęcie i Wam pokażę :-D

Blanka26, nic nie jesz ??? :ico_olaboga: :ico_olaboga: Może chcesz tą dietkę ode mnie,bo naprawdę działa, tylko trzeba jeść 5 raz dziennie i robić minimum 2,5 godz. przerwy między posiłkami.
Ja się też wezmę za siebie jak skończę karmić :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziś Karolcia wstała rano sama, chętnie się ubrała, wypiła herbatkę i poszłyśmy do przedszkola :-D Jak weszłyśmy do sali to pobiegła od razu się bawić i nawet "pa" mi nie powiedziała :ico_haha_01:
A jak mój tata po nią przyszedł po 15 to była smutna,że musi już iść :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Mam nadzieję,że szybciutko przestawi się ze spaniem i będzie bez problemów chodzić do przedszkola :-)

A ja dziś znów usnęłam przy kompie :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:
Martynka spała, a ja chciałam na forum coś napisać i obudziłam się jak mi ręka z myszki uciekała :ico_olaboga: położyłam się i spałam 30 minut ale wstałam jak nowo narodzona, tylko wydawało mi się,że już następny dzień jest :ico_puknij: :ico_haha_01:

Dziewczyny już śpią,a mi się nie chce przez tą drzemkę :ico_noniewiem: chodzi za mną jedzenie ale zapycham się wodą,żeby nic nie jeść :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości