Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 kwie 2008, 12:41

Kupiłam chustę do noszenia Karolka bebelulu
Ja też myślę poważnie nad kupnem jakiegoś tosidełka, tudzież chusty bo Artur coraz cięższy się robi, tylko cenowo nie chcę dużo wydawać bo Marcin kręci nosem
I Goonia czaderskie zdjęcia, może naprawdę jakiś muzyk :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 kwie 2008, 14:54

My już po spacerku, teraz robię obiadek na dzisiaj, Ula się bawi na macie.
Goonia super zdjęcia, rośnie nam nowa gwiazda z Twojego Karolka :-)
Pinko obejrzałaś tego Battlestara?
Jescze nie, jest wrzucony do ściągania, ale jeszcze się nie ściągnął :-) Jarek go na jakiś czas zablokował i trochę potrwa zanim będzie na dysku.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

24 kwie 2008, 15:51

Ale piekna pogoda,w samej bluzeczce chodze :ico_brawa_01: ...caly dzionek na dworku bylismy,teraz biore sie za sprzatanie...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 kwie 2008, 17:44

no i ja witam wyniki zle no i mam zapalenie pecherza i cewki moczowej jestem na antybiotyku ale po jednej tabletce troche juz ulzylo.Dzisiaj byłam z Amelka na ślubie cywilnym kolezanki super zrobiła sobie z nami zdjecie i jej tesciowa hiszpanka bo ona za hiszpana wyszla zrobila sobie zdjecie Amelki bo sie jej podobala.Mialysmy isc pozniej na obiad przynajmniej bo tak wogole to mialysmy zaproszenie z mezami na cala impreze 2 dniowa no ale nieposzlysmy bo balam sie o ten pecherz.Jadac do domu stwierdzilysmy z kolezanka ze zjedziemy do knajpy kupilysmy sobie rosoloek sernik na cieplo i banan grzany z cynamonem orzechami i adwokatem super troche odrzylam bo gdzies pojechalam a nie caly czas w mojej malej miescinie.Amelka rozmawia na calego z raczka.

[ Dodano: 2008-04-24, 17:54 ]
[img][img]http://images34.fotosik.pl/229/21cc002e6ecd3404.jpg[/img][/img] [img][img]http://images34.fotosik.pl/229/36ea6ccbaaaa5698.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 kwie 2008, 20:50

Co Wy dzisiaj takie milczące.... pogoda ładna była, pewnie wszystkie na spacerkach :-)
My już po kąpieli Ulcia już śpi, a ja mam trochę czasu dla siebie. Jarek pojechał do tesco na zakupki, ja się idę wykąpać i może jakiś filmik oglądnąć.
Może poźniej do Was zajrzę, a jeśli nie, to: papa spokojnej nocki :-)

[ Dodano: 2008-04-24, 21:36 ]
Ja już wykąpana, Jarka ciągle nie ma, a filmu mi się nie chce włączać, chyba się położę. Dzisiaj pierwszy raz Ulę położę na noc do łóżeczka. Ciekawe jak zniesiemy tą noc daleko od siebie :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 kwie 2008, 00:06

Ja tak szybciutko bo padnięta jestem..

Wczoraj byliśmy na szczepieniu - 3 wkłucia.. przy pierwszym tylko się skrzywił i zaraz uśmiechał się do pani pielęgniarki, ale przy dwóch następnych już biedaczek rozpłakał się.. Kolejne już dopiero po skończeniu roczku :-)

Dzisiaj pogoda znów przewrotna. Musieliśmy jechać po odbiór paszportu. O 13 wychodziliśmy, bo konsulat dopiero otwarty o 14, i jak na złość deszcz lunął i grad sypał :ico_zly: Nim do metra doszliśmy zmokliśmy okrutnie podczas gdy Norbercik przysypiał już sobie w wózeczku przykryty folią :ico_haha_01: Na szczęście jak wysiedliśmy w centrum z metra było słonecznie i ciepło.. co za pogoda :ico_puknij:
No i Norbercik ma paszport.. odliczamy dni z dwóch tygodni jakie nam zostały :ico_brawa_01:

Mariola, naprawdę współczuje zapalenia pęcherza.. okropny ból. Ja właśnie ostatnio też się z tym męczyłam :ico_olaboga: Przed ciążą często mi się zdarzało. Po raz pierwszy złapałam jakieś 1,5 roku temu - upadłam na plecy i obiłam sobie nerki.. Wtedy nawet krwią sikałam :552: Pamiętam jak byłam w pracy i wytrzymać nie mogłam, to było najgorsze.. wracałam do domu i łzy mi leciały z bólu.. ledwo do domu wleciałam i do kibelka już nie zdążyłąm dotrzeć :ico_wstydzioch: :554: . A ja byłam już tu w Anglii ale nie zarejestrowana jeszcze w żadnej przychodni.. i męczyłam się okrutnie. Koleżanka akurat miała tabletki na infekcje dróg moczowych, zapalenie pęcherza i dała mi kilka.. rzeczywiście pomogło prawie natychmiast. Ostatnio też dała mi resztkę swojego zapasu i pozbyłam się tego cholerstwa :ico_zly:
Ten Twój antybiotyk to pewnie Furaginum.

Dobra, rozpisałąm się trochę.. uciekam luliiiiiiiiiiiiii :ico_spanko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 kwie 2008, 07:12

dzień doberek :-)
Wczoraj położyłam Ule do łóżeczka i spała w nim do 2:30, zrobiła wtedy pobudkę do jedzenia, więc ją wzięłam do łózka i tak zasnęłyśmy. Pobudka o 6, przed chwilką zjadła i znów dałam ją do łóżeczka. Dzisiaj idziemy na pobranie krwi, a potem na 11 na badanie bioderek. Po tym badaniu to już same przyjemności, jadę do kuzynki, tam sobie pójdziemy na spacerek, a potem do mojego taty.... stęsknił się za wnusią :-)

Idę jakieś śniadanko i kawkę zrobić :-)
Narka miłego dnia....

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 kwie 2008, 07:35

Witam, witam
my na dzisiejszą noc znowu tatę z łóżka wygoniliśmy :ico_haha_01: i tylko dwie pobudki.

Goonia jak tam chusta? Ja myśle o wiązanej elastycznej. Pisałam do jednej babki co zakupiła i sobie chwali :ico_brawa_01: więc może dziś zamówię.

A to mój mały komputerowiec :-D
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 kwie 2008, 08:58

Cześć dziewczyny.

Wszystkie zdjęcia są sliczne, niestety nie doczytam Was bo troche naskrobałyście tego przez te pare dni.

Składam tylko spóźnione zyczenia dla wszystkich dzieciaczków które zaczęły nowy miesiąc :ico_tort: :ico_brawa_01:

Postaram sie byc juz na bieżąco z Wami :ico_sorki:

Bylismy wczoraj na szczepieniu z Martynką, waży juz 6850. Niezły kolosek się z niej robi :-)

Renia0601, ale Arturek juz slicznie siedzi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

25 kwie 2008, 09:16

Witam i stawiam :ico_kawa: ...
Ja dzis musze wysprzątać,obiad juz mam zrobiony,bo po 14-tej jade do rodzicow-tata chce mnie wziac na zakupki :064: :064: ...Takze dzis za bardzo nie nabazgrze u was jutro raczej tez nie bo bede misla mase roboty-wyprawiam jutro mala imprezke bo urodzinki mam,ale postaram sie wpasc choc na momencik :-)

U mnie nocka tez spokojnie tzn o 3:30 Mirek cos plakal i wzielam go do siebie i spalismy razem...Julcia chora musze teraz uwazac zeby Mirka mi nie zarazila za mocno bo on tez z katarkiem sie meczy...Mnie tez cos bierze bo smarkata chodze ech... :ico_olaboga: no masakra...

Renia Jak Arturek juz suoper siedzi :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Dobra uciekam Buziaki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość