Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

23 kwie 2008, 14:03

Eva_1977, ale super, ze juz wszystko super!!
anilewe77, a co zrobiłaś na obiadek?? Pochwal sie!!! Ja już siedze głosna, zaraz zjem sobie żurku, nie mamy dziś drugiego dania bo moja mama ma dziś urodziny i zjemy na wczesną kolacje coś na cieplo! A że teraz jestem na etapie ograniczania sobie jedzenia to prawie!! Powiem Ci że jak skończyłam karmić piersia to od razu zaczął mi się tłuszczyk odkładać, a jak karmiłam to byłam chuda jak patyk... dziewne :ico_noniewiem: Ale trudno, po prostu musze teraz uważac bo mozna się łatwo zaopuścić!!
magdzinka ale piekne zdjecia!!!! Ślicznie wyglądałaś na ślubie, zresztą oboje z meżem!!
No, ja też myślałąm że tak łatwo z tym końcem cycka nie pojdzie, że bede dokarmiac co jakis czas, ale super poszło i bartuś szybko zapomniał! Jak jednego dnia( a raczej nocy) przestałąm to juz konsekwentnie był to koniec!!
Dorota trzyamam kciuki żeby ładnie poszła Ci sesja!! Ale podziwiam młode mamy które studiują zacznie, zresztą w ogóle studiowanie z małym dzieckiem jest bardzo wykańczające...
Domki na urlop po prostu super!!! Ale macie fajnie ze jedziecie nad morze!! Jak mi sie marzy... Ale dla nas to przejechanie całej Polski, bo ja mieszkam na śląsku...
mamcia ale ten duży dom jest piękny, a ta jakby altanka... cudo!! Wchodzi w grę w ogóle ten dom czy raczej ten mniejszy??
karolas ja daję butlę Bartusiowi raz w nocy. Jak je kaszkę o 19:30, zasypia o 21:30- 22:00 i budzi sie o 1:00-1:30 na butlę, nie ma szans na razie mu ja usunąć bo jest taki wrzask że koszmar!! :ico_olaboga: Ale po tej butli daję mu wody na popicie żeby nie miał mleka na zębach, tak poradziłą mi pediatra. No i do 9:00 dosypia, a śniadoanko je o 10:00 jak już przygotuję i ubierzemy sie.

[ Dodano: 2008-04-23, 14:09 ]
małgosia :ico_tort: :509: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: Najlepsze życzenia imieninowe dla Wojtusia!!!!
aga nie wiem czy Twój Wojtaszek też ma zdiś imieninki???
Ale na wszelki wypadek:
najlepsze życzenia imieninowe dla Wojtaszka!!!!!
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

23 kwie 2008, 14:34

Uporałam sie w końcu z papierzyskami :ico_puknij:
Cała dniówka na to poszła, ale już za mną

katelajdka dziękujemy za życzonka! Wojtuś też ma dzisiaj swoje święto :-)

Eva fajnie, że Dominiś już wraca do formy :ico_brawa_01: I oby nigdy więcej takich przeżyć!!

anilewe ja też nie cierpię gotować bllee Dla mnie to katusze. my mamy podział w domu ja sprzątam - mój mąż gotuje, a robi to po prostu rewelacyjnie, palce lizać.
Ostatnio nakupił tych wszelkich sosów i dodatków chińskich i zrobił rewelacyjną chińszczyznę :-)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 kwie 2008, 16:22

katelajdka, nie nie, ten duzy wkleilam zeby wlasnie pokazac jak chcemy wyremontowac na zewnatrz ( czarny dach, biale sciany i szare elementy ) ale nasz domek tez bedzie duzy, ponad 200m2 na rodzicow z jednym dzieckiem to nam wystarczy na te 4-5 lat, wtedy juz chcemy sie wyniesc z tej wioski, i to najpozniej za te 5 lat. Dopiero jak bede pracowala przez rok czasu bedzie nas stac na wiekszy domek. Ale ten duzy domek ma ogromne raty - 7800 zl na miesiac :ico_olaboga: i tak przez 30 lat, nie nie, jeszcze nas na to nie stac. My mamy zaplanowane 2500 zl na raty po doliczeniu remontu, oplaceniu wszystkich papierow itd. Narazie musimy sie zaspokoic tym domkiem szarym, ale to normalka u dunczykow ze kupuja ruiny i remontuja. A masz racje ze wlasnie skandynawski styl to tak duzo swiatla, przestrzen, zobaczymy jak uzadzimy nasz wlasny smietniczek. Echh juz sie nie moge doczekac do soboty jak znow jedziemy ogladac ten dom z moim bratem i romawiac cos dalej hihih :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

23 kwie 2008, 16:40

wszystkiego naj naj najlepszego dla Wojtusiow !!
duzo zdrowka, spelnienia marzen i usmiechu na codzien :D:D

dziewczynki musialam zmienic adres mojego bloga bo moja T ciagle na niego wlaziła
mam nadzieje, ze juz teraz nie znajdzie mnie hihi
jak nacisniecie na banerek to wejdziecie juz na nowy blog... Zapraszam !!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

23 kwie 2008, 17:11

Hej!

:-D Dziękujemy za życzonka w imieniu Wojtusia a Wojtusiowi Agi też składamy najserdeczniejsze życzonka, dużo radości i słonka, moc całusów od dziewcząt i slodkich parówek od wewnątrz :ico_brawa_01:

A czy ja wam pisałm, że już się powoli do szpitala miałamz wijać ??? Chyba nie..no to pisze...
Przed wczoraj w nocy miałam bardzo bolesne skurcze przez 2,5 h pierwsze co 20 minuit potem już co 3-4 minuty, tak mnie bardzo bolało, że myślałam, że będe już musiała dzwonić do mojego lekarza i do tego ta regularność ... Ale koło 1 w nocy znów się wydłużył czas pomiędzy skurczami do 20 minut i powoli zanikły ... :ico_sorki: No ale już coraz bliżej poród ...! Brzuszek mi już opadł, ale to nie jest wyznacznik niczego na szczęście..chyba...!

Ogólnie to ja mam coraz częśćiej już skurcze, no i mnie czyścić zaczyna :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: O rany, teraz sobie zdałam sprawe, że TEN dzien juz coraz bliżej .. hmh...

Ej, a wie ktoś co się dzieje u mamy Kasi? Haloo gdzie jesteś?

Magdzienka :ico_brawa_01: Pieknie wygladałaś w dniu slubu, slicznie, naprawde!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 kwie 2008, 20:38

Wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych Wojtaszków. Dużo zdrówka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Bylismy dzis wkoncu na szczepieniu i Fillipka nawet nie zaplakal :ico_brawa_01:
Ale wszystkich pań zaczepial i za kolanka trzymal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

23 kwie 2008, 20:49

Witajcie wieczorkiem,
Spóźnione ale szczere całuski dla Wojtusia Agi i Wojtusia Małgorzatki: :ico_haha_02:
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-23, 20:51 ]
Dziewczyny czy któraś wie co z asiam_26??
MamaKasia też się nie pojawia, jeszcze na starym wątku była a teraz jej nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

23 kwie 2008, 21:41

Małgorzatka, No to juz się zbliża poród, jak ja ci zazdroszczę tego czasu który teraz przed tobą. Przytulanie takiego maleństwa jest wspaniałym momentem w życiu.

lulu81, Dzielny chłopak.

Obrazek

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

23 kwie 2008, 22:17

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH KOCHANYCH WOJTASZKÓW :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Mama Julci
Co tam u was słychać? Jak tam idzie odchudzanko?

Zdjęcia ślubne wszystkie prześliczne

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 kwie 2008, 22:21

CZESC DZIEWCZYNY przepraszam ze tak na szybko ale poprostu sporo sie dzieje u nas i nie mam kiedy jak i co :(
Otoz od jakis 3 tygodni pobolewał mnie ząb i dzis byłam w końcu u dentysty iiiiiiii LECZENIE KANALOWE :((((( mam. bolało,tzn. najpierw jak mi dotruwała czyli to swiństwo wkladała do zęba to nie bolało bo mi zastrzyk dała w dziąsło 3 nawet ukłucia. ale popoludniu jak zaczęło puszczac znieczulenie to myslałam ze pojde w powietrze, tylko ketonal dla konia mi pomóg.
No to tyle o mnie.
Cała nocke mialam z głowy ale nie przez Amelkę bo ta po moich lekcjach oduczania picia dwukrotnego mleczka przespała dzis noc budząc sie dopiero o 6.30 na mleczko hi hi jupi po czym wypila i pospalismy do 7.30
natomiast kacpi budzil mi sie co chwilke co dwie godzinki bo go uszko bolalo :(((. rano od razu po 8.00 zapakowałam go i amelke oczywicie do samochodu i heya do laryngologa. Bo plakal i jęczła i tak mocno ze szok. No ale jak to laryngolog fachowo nazwal ma uszko kataralne tzn. ma sporo kataru od ktorego ma ucisk na uszko i jesli nie zacznie porządnie dmuchac bo do tej pory dmuchal sobie tak se to mu znow sie zrobi zapalenie uszka. narazie nie ma jeszcze zapalenia wiec dostal eurespal,claritine krople do noska i jakby cos bylo gorzej to mamy sie pojawic pod koniec tygodnia. Jednak po poludniu maz do mnie dzwonil ze mu temp. skoczyla do 38 i tesciowa przyszla i mu kompresy robila na to uszko,zobaczymy co bedzie dalej,jak dzis spał cały dzien i zjadl tylko skibeczke chlebka biedaczek :((((((
Oki lski jutro doczytam co pisalyscie a eraz spadam spac bo nie wiem co bedzie w nocy papapapapapapappa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość