Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

05 wrz 2010, 20:14

Ada siedzi w przedszkolu od 7.30 do 16
No młody siedzi od 6-16...nawet trochę po 16...też chodzi do niepublicznego, ale na szczęście jest otwarte od 6...
a dzisiaj już myślałam, że jutro nie pójdzie...ma kaszel, katar i miał 38,5 gorączki...ale gorączka mu minęła więc pójdzie...w sumie to zobaczymy jak jutro będzie wyglądał...
zawsze ktos będzie starszy a ktos młodszy od nas ,więc sie nie przejmuj tak bo w nerwice wpadniesz jak będzie cos nie tak to na pewno zauważysz to po zachowaniu synka a bteraz łepek do góry i myśl pozytywnie bo synuś jest zadowolony
no tak, ale 22 lata to trochę przesada...jeśli dobrze myślę, to dopiero skończyła studia...i to licencjata...no nie wiem, zobaczymy...
może twój synek zsikał się w przedszkolu bo się wstydzi pań i nie mówi że chce a może po prostu się stresuje nową sytuacją
no może...nawet mam taką nadzieję...
a w ogóle to koniec weekendu...i rano trzeba wstać...jejku cały koszmarny tydzień...na samą myśl mi się odechciewa...

[ Dodano: 2010-09-05, 20:19 ]
a spodnie ma wszystkie dresowe na gumki, więc to nie jest problem...dżinsów do przedszkola nie zakładam mu wcale...jest jeszcze za mały...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

06 wrz 2010, 14:20

ale zimno dziś rano było :ico_sorki: jutro Zuzi już kurteczkę założę :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-06, 14:22 ]
Ada jak pierwszy rok chodziła nie chciała robić kupki w przedszkolu
Zuzka na poczatku tak samo miała ,jakos nie mogła zrobić w pkolu

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 wrz 2010, 17:52

a spodnie ma wszystkie dresowe na gumki, więc to nie jest problem...dżinsów do przedszkola nie zakładam mu wcale...jest jeszcze za mały...
Ada ma rajstopki i spódniczkę albo getry
ale zimno dziś rano było :ico_sorki: jutro Zuzi już kurteczkę założę :ico_sorki:
strasznie ja Adzie też już kurtęczke zakładam

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

06 wrz 2010, 21:43

No my już od czwartku nosimy kurteczkę...
dziś z zebrania wróciłam o 19.30...
małemu już się w przedszkolu nie podoba...nie chce tam chodzić...już nie wiem jak mam mu tłumaczyć...
mal, słyszałaś jak dyrektorka mówiła o dziewczynce, która boi się pani co mówi zza ściany? to mówiła o moim synku...tylko nie wiem czemu dziewczynka...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

07 wrz 2010, 08:57

aniulka8503, nie nie słyszałam ,my mieliśmy na 17.30 jak widziałaś taka banda wpadła później na zebranie :ico_haha_01: my wychodziliśmy ok 19.15 z zebrania i fajnie jest u niej w grupie bo jest tylko 15 zerówkarzy :ico_brawa_01:

aniulka8503, wczoraj ja zaprowadzałam Zuzie i właśnie kuknęłam przez drzwi bo śniadanie wchodziło i było tam naprawdę cichutko nikt nie płakał dzieci się ładnie bawiły i właśnie pomyślałam o twoim synku ,że nie masz czego się bać o niego :ico_sorki:

dziś Zuzka poszła w kurteczce ale i tak mój mówił ,że dopiero jak wychodzili z autobusu to miała raczki ciepłe,nie wiem rękawiczki już jej dać czy to przesada moja :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

07 wrz 2010, 19:05

No już się nie boję...aż tak bardzo...dziś rano jacek nie zdążył wyjść z przedszkola a mały już nie płakał...nie zesikał się :)
tylko oblał się piciem...i to chyba 2 razy, bo dwie bluzki mokre...ja nie nadążę z praniem :)
no ale lepiej jak ma wylewać picie niż sikać w majtki :) już wolę to...i tak lepiej je niż w domku - widzę to po ilości i jakości plam...jak na tak małego chłopca radzi sobie całkiem dobrze :)
no ale jak na weekend zapomniał wziąć słonika tak teraz przed wyjściem w kurtce biegnie po słonia i pieluszkę :) widzę, że już coś się uczy...i jest chyba trochę grzeczniejszy...tzn. chyba bardziej mnie słucha...nie muszę powtarzać sto razy...
dziś mi powiedział, że mało obiadu było...ale w domu zjadł tylko wafelka i nic innego nie chciał...
mal, a powiedz mi jak to z tym ubezpieczeniem? od czego to jest ubezpieczenie???
dziś zapłaciłam za przedszkole i za ubezpieczenie...chociaż mam nadzieję, że ubezpieczenie nie będzie potrzebne...ale z takim dzikusem jak moje dziecko wolę dmuchać na zimne...
pani dziś powiedziała, że mały bawi się z dziećmi...ale na początku dnia i na końcu, z tymi starszymi...rówieśnicy zbytnio go nie interesują...no w sumie to na podwórku też wolał podchodzić do starszych dzieci...nawet do nastolatków...ale i na rówieśników przyjdzie czas...
tylko martwię się, bo niestety, ale ma kaszel...ale posyłam go, żeby nie przyzwyczaił się do siedzenia w domu...zwłaszcza teraz, gdy ta adaptacja zaczyna się jakoś układać...umówiłam się z nauczycielką, że jakby było z nim źle, tak że nie nadawałby się do przedszkola, to mają do mnie zadzwonić i ktoś go po prostu odbierze...mi ogólnie jest ciężko ocenić stan zdrowia małego...do tej pory nawet jak był chory to zawsze była niania...teraz też by mogła przyjść, ale żal mi żeby mały zaczynał od nowa adaptację...a jeszcze zbytnio się nie oswoił...chociaż dzisiaj powiedział pani, że u mamy w pracy jest taka pani co daje misie i że lubi jeździć do zusu...no zobaczymy, czy za 20 lat też będzie lubił tam jeździć :-D
ogólnie to zaczynam być coraz bardziej spokojna...chociaż nieraz, jak widzę, że po obiedzie ma brudną buzię to aż szlag mnie trafia...a tak było do tej pory zawsze poza jednym dniem...no ale już chyba do mnie dociera, że one nie mają pod opieką tylko mojego dziecka lecz jeszcze 29 innych pewnie tak samo łobuziackich dzieciaczków...i tak szczerze, to im współczuję...no ale tego chciały...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 wrz 2010, 08:48

aniulka8503, ada też ma czasem brudną buzie jak się nie domyje bo nie zawsze pani dopilnuje.
Chociaż ja na ady przedszkole naprawde nie mam co nażekać .Pani Emilka opiekunka grupy Ady jest przesympatyczną kobietką i ma bardzo dobre podejście do dzieci.
U aduli w przedszkolu w grupie jest 15 dzieci to też mnie bardzo cieszy.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

08 wrz 2010, 17:34

justyna25, a gdzie twoja mała chodzi do pkola?

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 wrz 2010, 09:37

mal, na Wyżynach.
Jest ono nowo otwarte przy fundacji Nowe Pokolenie "Regnum" oprócz przedszkola prowadzą oni zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży ,w zeszłym roku było tylko 5 godzinne w tym zrobili od 7 do 16

link usunięty przez obsługę forum ze wzgl. na reklamę
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2010, 22:38 przez justyna25, łącznie zmieniany 2 razy.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 wrz 2010, 22:05

co tak tu ucichło :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość