NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 wrz 2011, 08:47

hej mamuski
stawiam
Obrazek
na 5 mies Marcelinki

tabogucka, a jak robisz ten bialy sosik??

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 wrz 2011, 09:38

NowaSejana, bravo dla Marcelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mała po szczepieniu dobrze
nie gorączkowała ani nic
i dałam mamusi posppac od 8 do 6 rano :ico_szoking:

a niutka waży 6400 i ma 67 cm :ico_sorki:

możemy już powoli wprowadzac zupki z mięskiem ,owocki,i kaszki :ico_sorki:

u nas się coś chmurzy :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

07 wrz 2011, 09:59

a niutka waży 6400 i ma 67 cm :ico_sorki:
to kruszynka z niej :-) ale długość dosyć dosyć :D
super, że po szczepieniu nic jej nie było i tak długo spała :ico_brawa_01:

Aniaaa to fajnie, że Karolince się już w przedszkolu podoba :ico_brawa_01:
czekamy na zdjęcia :-D

Blanka26 tylko śniadania??!! :ico_szoking: kobieto, ty się katujesz :-p
Ja mogę powiedzieć, że nawet żadnej diety nie trzeba przestrzegać byle nie jeść po 18 :-)
Mój tata tak robi i efekty są naprawdę widoczne! On straszny grubas a teraz wiszą na nim t-sherty!

[ Dodano: 07-09-2011, 09:59 ]
NowaSejana, no jaki tort! Ty robiłaś??? ;>
brawa dla malutkiej za 5 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 wrz 2011, 10:09

Dobrusia, no drobniutka,ale fajna taka dla mnie akurat :ico_sorki:

ja też sobie postanowiałam i po 18 nie jem
i wiem że to działa bo już kiedyś tak robiłam i schudłam

ja już czekam na zime i wyjazdów na narty
już się nie mogę doczekać :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 wrz 2011, 10:25

Dzien dobry!!!!
to moje dziecie jednaka jedno z grubszych i wiekszych :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a urodizl sie malutlki zaraz po Filipku :ico_sorki:


Niby spalam do 8:50 ale taka jestem niewyspana i polamana... :ico_olaboga:

Aga 216juz miesko pozwolili malej wprowadzac? mi powiedzieli ze do 26 tygodnia absolutnie nie...

[ Dodano: 07-09-2011, 10:29 ]
Blanka26ano mialam na Ciebie "nakrzyczec"...nie wolno tylko sniadania jesc bo wcale sie nie chudnie tak jakbys myslala i napewno nie bedzie to dlugotrwaly efekt...a przy tum cholernei niezdrowe dla oraganizmu ktory sie musi zregenerowc po ciazy... Lepeij wziasc ta dietke od Aniiiskoro tak zachwala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 wrz 2011, 10:29

tabogucka, no już sa słoiczki po po 5mc włąśńie z mięskiem,i mamy które karmią MM to juz moga je dawac,moja jest na piersi ale od 4 mc jemy zupki ,takie po 4 mc,wiec teraz będziemy powli wprowadzac te z miskiem,tak po troszku...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 wrz 2011, 10:33

A my chyba znow najazd na dom bedziemy mieli.... :ico_oczko:

najpierw 25wrzesnia 3 pazdziernik moja siostra cioteczna z chlopakiem :ico_oczko:


a 28 pazdziernik 3listopad moja mama i byc moze babcia M. :ico_oczko:

co do babci to jeszcze nie ma biletu i jesli uda nam sie zabukowac plus zamontowac jej w domu zasuwe gerdy to raczej tez przyjedzie


ale w sumie to sie ciesze z tych dwoch wizyt...bo sa od siebie o 3 tygodnie oddalone (zdaze posparztac i odpoczac w miedzy czasie) a przez tydzien to nawet z mama sie nie zdaze poklocic :ico_haha_01:

[ Dodano: 07-09-2011, 10:33 ]
aj...no jakas nieprzytomna jestem ...
za 5 miesiecy Marcelinki i ten piekny tort :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-09-2011, 10:37 ]
kurcze dziewczyny zaczyna mnie przerazac jedna rzecz starsznie mi sie przestawiaja literki jak pisze...zaczelo sie od ciazy i myslalam ze przejdzie a tu widze ze coraz gorzej....niby taka dysgarfiaczy dyslekcja??????????
kazdy post musze poprawiac slowo w slowo a i tak potem widze ze sa literki pozamieniane

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 wrz 2011, 10:38

NowaSejana, no jaki tort! Ty robiłaś??? ;>
nie, no co ty...
ale na swoje urodzinki mam zamiar zrobic sama torta :ico_oczko:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

07 wrz 2011, 10:40

ja już czekam na zime i wyjazdów na narty
już się nie mogę doczekać :ico_sorki:
ja zimy nienawidzę, ale wyjazdu na narty też się nie mogę doczekać :-D :-D
a gdzie jedziecie? My planujemy Włochy, ale chcemy przed sezonem jeszcze bo wtedy jet tam bardzoo tanio ;-)
mi powiedzieli ze do 26 tygodnia absolutnie nie...
Ja dawałam mięso zaraz jak skończył 5 miesiąc. trzeba tylko dawać mało, gdzieś czytałam, że 10g na dzień, a w tych słoiczkach po 5 mc akurat chyba tak wychodzi :-)
A wczoraj Witek już wcinał danonka waniliowego :-)

[ Dodano: 07-09-2011, 10:42 ]
ale na swoje urodzinki mam zamiar zrobic sama torta :ico_oczko:
ja na roczek małego chce sama zrobić jakiś ekstra :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 wrz 2011, 10:48

hej :ico_haha_01:
Olcia poszła do przedszkola z katarem :ico_zly: pytałam się pań, powiedziały, że może zostać :ico_noniewiem:
mały śpi, a tu mi ktoś w ścianę wierci :ico_zly:
nie krzyczcie na mnie :ico_sorki: powiem Wam, że mnie się w ogóle jeść nie chce :-D dlatego to wykorzystuję. nie to, że się głodzę. No może wieczorami koło 21 mi się chce, ale wtedy to już nie chcę jeść, żeby mi się nie odłożyło. A dietę z jedzeniem do 18 też stosowałam i wiem, że działa, ale wolniej niż moja :ico_oczko:

Aniaaa to ja poproszę tę dietę, wysłałam Ci maila na pw
super, że Karolci tak podoba się w przedszkolu. Oli też się podoba, ale nie chce tam jesć :-/

tabogucka, to mam nadzieję, że te wizyty Cię nie zmęczą. A może mama z babcią pomogą przy małym :-)
co do włosów. No mnie nie wypadają, ale Tobie chyba pozostają tylko odżywki do stosowania póki karmisz. Suplementy raczej małemu by nie zaszkodziły, ale nie wiem czy miałyby sens,bo mały by Ci wyjadał. Próbowałaś henna wax????to taka maseczka, nakładasz na pół godziny, okręcasz głowę w folię i ręcznik (włosy muszą mieć cieplutko, bo tylko w cieple ona działa). na początek możesz stosować po każdym myciu głowy, póżniej, jak już włosy przestaną działać raz w tygodniu lub miesiącu to działa!!!

aga216 Paulinka duża panienka. No i to Twoje zdjęcie w podpisie, nie mogę się napatrzeć :-)

NowaSejana, ale extra biedronka :ico_brawa_01: za 5 miesięcy Marcysi :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości