Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 kwie 2008, 23:58

Dużo zdróweczka dla Kacperka, biedulka, bol uszka jest okropny

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 kwie 2008, 07:32

Eva cudne robisz scrapki, bardzo mi sie podobaja i ile juz ich masz w galeri hihihih :ico_szoking: :ico_brawa: jakty na to znajdujesz czas?? ile czasu zabiera stworzenie jednego scrapka?? A ten blog to bedzie taki tez o Dominisiu i Natalce czy tylko o scrapkach?

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 kwie 2008, 10:43

witajcie kochane
my juz po kontroli
Dominis juz ma czyste gardelko, mial pobrana krew i wyniki beda po 16
mam dzwonic i mi powiedzą czy wszystko jest juz OK i kiedy po wypis mamy przyjsc :D:D

Karolciu duzo zdrowka dla Kacperka!!

Mamciu bardzo Ci dziekuje
akurat ten blog jest typowo o scrapkach
a o Naci i Dominisiu mam bloga na smykach
a to jest adres: http://naszeskarby.smyki.pl

a jesli chodzi o scrapki i ile je robia to wszystko zalezy od tego czy mam juz jakis pomysl na niego czy tez nie
niektore scrapki powstaly w niespelna 10-15 minut inne dalej czekaja na skonczenie...
tak wiec trudno jest okreslic czas... hihi
no ale zabawa jest super
ja najczesciej robie je wtedy jak juz dzieciaczki spia i mam chwilke dla siebie

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

24 kwie 2008, 10:55

Cześć Dziewczyny!!
Ale dziś jestem padnięta. Wczoraj byliśmy na urodzinach mamy i przed 20 Bartuś był już bardzo marudny, nie chcia kaszki, dlatego wpakowaliśmy go do wózka i zasnął jak kamień. JAk doszlismy do domu po 10 min, to go rozbudziliśmy do pzrebrania i umycia i zasnął potem dopiero o 23:30 :ico_szoking: :ico_olaboga:
A dziś rano obudził się juz o 7:30!! :ico_szoking: :ico_sorki:
Probowałąm go uśpić jeszcze ale nie było szans.. aż sie rozpłakałam tak barzdo mi sie chciało spać... :ico_placzek:
A teraz śpi już od 10:15, ale mnie jednka już chyba nie opłaca się kłaśc.. Choc jak jeszcze z 10 min, bedzie spoać to bedzie znaczyło że jeszcze z godzinka pośpi.
A, muszę sie Wam pochwalić ze Bartuś ma już 14 ząbków!! Obydwie górne trójki już są na wierzchu. Ale przez to strasznie marudzi bartolinek, całymi dnaimi potrafi jęczeć...
Oby szybko przeszły mu te bóle i ząbki żeby juz były na wierzchu!! :ico_sorki:
mamcia na, tak właśnie myślałam ze ten domek to tylko do pokazania, bardzo łądnie chcecie sobie wyremontować!! Zresztą 200m2 to w zupełności wam wystarczy!! Bęzdiecie mieć na pewno pięknie urzadzone, widać po Twoim guście ze zrobisz to ze smakiem!
małgosia ojej, to chyba juz niedługo się zacznie skoro juz organizm zaczyna sie przygotowywać! JAk najwięcej odpoczywaj bo im dłużej maleństwo bedzie w Tobie tym dla niego lepiej!!
Ja nie mam za wiele wspomnień z pierwszego okresu z Bartolinkiem... :ico_placzek:
mama Kasia, asiam_26 gdzie kobiety jesteście????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-04-24, 10:57 ]
karolas współczuję leczenia ząbka, okropne to jest!!
A KAcpi to bedulek tyle juz sie nachorował, ciągle coś sie dzieje... JAk Ty sobie z tymi wszystkimi wizytami u lekarzy radzisz?? Po prostu nie wyobrażam sobie tego!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 kwie 2008, 11:18

Hej!

Wojtus się juz wyspał więc idzimy na polko, żeby sobie pohasał troszkę, ale mam pytanie do Was, bo już dawno chciałam zapytać ale mi zawsze umknęło ... Czy Wasze dzieciaczki rozkładają jeszcze nóżki jak leża na pleckach np. przy przewijaniu na tzw. żabkę ???? Bo mój Wojtuś nie i mam straszne problemy z załozeniem pieluszki, bo nie może ich na boki rozłozyć :ico_noniewiem: Niby bylismy u tego ortopedy z bioderkami i powiedział, że wszytsko ok, jest zdrowy ale mnie to ciągle martwi. Może dlatego nie może utrzymac równowagi przy chodzeniu i się wywraca na boki lub w tył ??? Co sądzicie???

[ Dodano: 2008-04-24, 11:20 ]
Katelajdka Dla pocieszenia dodam, że mój syn już sie obudził o 5 rano :-D wiećc moze to Cie pocieszy ...Wiem co to za ból jak się spać chce a nie można..oj iem co to zz\a ból ,ale co zrobić...!

[ Dodano: 2008-04-24, 11:21 ]
Karolas No nie..a wy znów po lekarzach... Dziewczyno, już nie wiem co pisać ... Przykro mi, że tak Was męczą te paskudne choróbska! /zdróweczka!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

24 kwie 2008, 12:05

karolas Straszne są te choroby współczuje wam z całego serca i trzymam kciuki o jak najszybsze wyzdrowienie.

Eva_1977 Czy nie było by problemem jakbym wysłała ci kilka zdjęć dominisi i zrobiła byś mi z 2 takie scrapki są porostu przepiękne a ja nie potrafię takich rzeczy wyczarować.

katelajdka Dominika też za dobrze dzisiaj nie spała, ja mam to samo jak mała nie chce spać a jestem zmęczona to tez sobie popłacze z tej bezsilności i obrazu, jest mi lepiej. Lubie sobie pospać. :ico_spanko:

Małgorzatka Dominika robi taka żabkę jak jej nóżki przytrzymuje bo sama nie chce. Co do przewijania to nigdy nie mogę spokojnie założyć pieluchy bo mała tak wywija na tapczanie i z niego schodzi że czasem to mamy nawet 3 podejścia.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

24 kwie 2008, 12:13

Zeżarło mi posta :ico_zly:

Dziękujemy za życzonka dla Wojtusia!!

lulu Brawa dla Filipka za dzielność :ico_brawa_01:
i widać, ze mały podrywacz ci rośnie hihi

magdzinka ładne foteczki ze ślubu!!

Dorota ja cię rozumiem z tą nauką. sama robiłam studia jak Radzio miał 3 latka. Do tego pracowałam już normalnie na etacie a jeszcze prowadziłam dyskotekę u mojego wujka także na odpoczynek szans nie było. Cały tydzień po 8 godzin pracy, a w piatki popołudniu wyjeżdżałam już do wujka - piątek sobota dyskoteka i w niedzielę od razu wracałam do domu 80 km, spałam góra 2 godziny i do wieczora w niedziele szkoła i w poniedziałek znów praca i tak przez 1,5 roku. :ico_olaboga: Teraz się zastanawiam jak dawałam radę :ico_noniewiem: kiedy w ogóle się uczyłam :ico_noniewiem:
trzymam kciuki za sesję!

karolas zdróweczka dla Kacperka. Mogłyby wreszcie opuścić te choróbska twoje dzieciaczki....

Małgosiu widzę, że już zbiera cię pomalutku i wkrótce będzie cieszyć się maleństwem. Będę trzymać kciuki żeby gładko poszło i bezstresowo :-)
Co do pzrewijania to ja przewijam Wojtka na stojąco albo w biegu hihi ale nóżki rozkłada jak się go kładzie. A może u innego lekarza warto skonsultować te jego bioderka? Co do chodzenia to dzieciaki mają jeszcze prawo chodzić chybotliwie i bez powodu się przewracać

Eva ja już się nachwaliłam twoje zdjęcia i Scrapki, ale powiem jeszcze raz po prostu są super !!!!! Aż zazdrość bierze :ico_wstydzioch:

Katelajdka ale ci Bartuś zrobił pobudkę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

24 kwie 2008, 12:32

Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

24 kwie 2008, 12:38

myszka ty mnie normalnie wyprzedziłaś z tym suwaczkiem :ico_nienie: :-D
Normalnie rano myślałam ze pora by zacząć odliczanie do naszego spotkanka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

24 kwie 2008, 12:43

aga0406, Wielkie umysły myślą podobnie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości