Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

14 kwie 2007, 16:49

hej,
Agniecha to zteściową było dobre :-D , ja nie wiem że te baby ciągle się czepiają.Mi dzisiaj jedna powiedziała ,że to niemożliwe że urodzę dziewczynkę bo za ładnie wygladam, bo mi "urody nie odebrała".A niech sobie gadają i tak już niewiele mi zostało.A lato mogłoby być upalne to szybciej słoninka po brzucholkach by nam się topiła
Kamila organizujecie z Madzią wieczorek, dajcie znać jak było.Tylko nie szalej z tym :ico_duzepranko: i :ico_pranko: .
Asiulka super ,że będzies miała towarzystwo to odgoni czarne myśli.

Jak powiedziałam mężowi ,że jak łóżeczko przyjdzie w przyszłym tyg to nie będziemy go wywozić do mojej mamy na tydzień czy dwa jak niedługo będę musiała je przygotować - powiedział tylko "dlaczego nie jestem zdziwiony?"Już nie mogę się doczekać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Słonecznego weekendu dziewczynki

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

14 kwie 2007, 16:56

Madziorka i Kamilka wy to jak modelki wyglądacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kamilko po obejrzeniu zdjęć sądzę że Tomek taki duży po tatusiu hihi
Jeśli sie spotykacie to koniecznie musicie zrobić zdjęcia i opisać na forum widziałam gdzieś taki wątek chyba majorowej

[ Dodano: 2007-04-14 ]
wkurzyła mnie dziś teściowa bo stwierdziła że ona to po porodzie na pole szła kopać :ico_puknij: Powiedziałam że jej nie uwierzę w życiu, a teść powiedział że mam rację bo leżała do góry brzuchem i nonono robiła w domu a co dopiero na polu hihi ale miała "mamuśka" minę :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 kwie 2007, 17:03

Jaq na razie to nsza Madzia zaginęła w akcji. Chyba męża do pracy szykuje. Czxekam na znak-sygnał.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 kwie 2007, 18:59

kamilka i madzia ale fajnie macie...dajcie znac ;)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 kwie 2007, 20:33

Hej dziewczynki ja dzisiaj czuje sie strasznie słabo cały dzien przespałam :ico_olaboga: a jak poszłam do sklepu to strasznie słabo mi sie zrobiło :ico_olaboga:
Kamilko zapisałam sobie twój numer wiec nastepnym razem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 kwie 2007, 22:28

madziu ja tez tak mam czasami np dzis ,mimo,ze fajna pogoda,to nie mam sil i nawet jak w sklepie bylismy,to tak wolno szlam ,bo nie mialam sily :ico_wstydzioch: te brzuszki juz ciezkie sa ,to dlatego hihi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 kwie 2007, 01:53

hej hej
wlasnie ostatni dzionek w kraku dobiegl konca.. jutro wyjazd do rodzicow hihi jade pociagiem z kolega, udalo mi sie... bo nie wiem jak poradzilabym sobie z dwoma walizkami sama hihi
dzis po aquaparku wybralysmy sie do sklepu dla dzieci i ogladalam wozki... nie bylo mojego czyli implast bolder, ale widzialam jego poprzedniki i sa super hihi tylko kolorki szare hihi ale ten nowy bedzie pomaranczowy hihi
spacerowalysmy tez po po rynku i wawelu i kolejne sesje zdjeciowe zaliczalysmy....
na zamku wkurzyly mnie stare babki... bo robilysmy fotki pod magnolia i nie zauwazylysmy tabliczki zakazujacej wychodzic poza chodnik... podszedl do nas straznik i grzecznie zwrocil uwage... po czym babki siedzace obok na lawce zaczely sie wtedy wymadrzac.. ze czytac nie umiemy.. itd a wczesniej siedzialy cicho.., dopoki straznik sie nie wychylil...co za baby.... :ico_olaboga: wiec ja do nich mowie , ze dlaczego dopiero teraz sie odzywaja..... i madre zgrywaja... a one do mnie, ze skoro jestem w ciazy to wydaje mi sie, ze wszystko mi wolno... :ico_puknij:
masakra hihi i pytaja czy czytac umiem... a ja na to bezczelnie, ze ciezarnym rozum odbiera wiec nie umiem.. ale inaczej sie z nimi nie dalo... widac nudzilo sie babulkom.. a ja wredna bylam.... ale te babki co niektore to zrzedza na maxa.. w autobusie jak rozmawiamy glosniej to tez nam uwage jedna zwrocila..... :ico_olaboga:
dobrze, ze brzucha nie wystawialam, bo pewnie tez bym sie jakis komentarzy nasluchala... hihi wiem ze jestem niemila, ale niech sobie nie mysla, ze z racji wieku wolno im narzucac swoje zdanie i mnie pouczac.... wrrrr hihi

bylysmy tez w kinie na spoko filmie.... nie pamietam tytulu, ale z halle barry i brucem willisem... thriller/dramat... ciekawy.. ale juz mi sie na nim spac zachcialo... chyba odczulam niewyspanie.... bo spac poszlysmy po 4 a po 5 godzinach pobudka.... hihi
w domku u mamci odpoczne.... hihi

fotki podesle jutro,,, bo ide sie polozyc.... dzis troche wczesniej.... choc juz 2 dochodzi.... ale naprawde czuje znuzenie.... :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:
czuje , ze zapadne szybko w blogi sen................................ hihi

Indigo ja bylam na 4D, to jest ulepszone 4 D, z tego co lekarz mowil to jest dokladniejsze i widac dziecko jak rusza sie w danym momencie, a na 3D dopiero po chwili... roznica nie wydaje sie istotna... zdjecia wygladaja tak samo... hihi

witaj Agniecha , co do komentarzy bab to powyzej wyrazilam swoja opinie na ten temat hihi

dobrej nocki.... moze jtro wieczorem zajrze... zycze slonecznej niedzieli.. trzymajcie sie cieplo papa

p/s zakupilam dzis ta ksiazke "jezyk niemowlat" tracy hogg.... super!!!
lece skopiowac posta na dzial poloni, bo nie mam sily opisywac tego samego hihi wygodna jestem co?? hihi

[ Dodano: 2007-04-15 ]
Indigo chodzilo mi o to ze 4D to ulepszona forma 3D... hihi to cos jak z tymi wozkami implast bolder to nowsza wersja implast volant hihi
JA CHCE SPAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 kwie 2007, 11:52

hej dziewczyny ja mam dziwny dzien nie dosc ze obudzilam sie 10.30 :ico_szoking: nigdy tak dlugo nie spalam to jak robilam sniadanie stuklam talerzyk :ico_olaboga: a potem rozlalam olej w kuchni na podłoge :ico_placzek: co za rece wogole ta goraczka mnie dobija czuje sie stara,gruba, i bez uzyteczna czuje sie jak kulka toczaca sie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

15 kwie 2007, 21:58

witajcie śliczne :ico_ciezarowka:
Madzia :ico_pocieszyciel: mam nadzieję ,że jutro będziesz w lepszej formie, a jak masz gorączkę to może lepiej udaj się do lekarza :ico_chory: Aha i jeszcze jedno jesteś młoda śliczna, wcale się nie toczysz i wkrótce urodzisz zdrowego synka, główka do góry słonko :-)
Madziorka widzę ,że dni masz wypełnione na maksa, dobrze że jesteś zadowolona z pobytu w polsce a takimi komentarzami podstarzałych bab to wcale się nie przejmuj.Odpoczywaj czasami i uważaj na siebie.Mamcia napewno cię podkarmi.
Leatko ah te teściowe, tyle już o nich pisałyśmy że moznaby stworzyć mowy wątek bo to temat rzeka.Nie przejmuj się tak kochana, moja wcale nie jest lepsza a walczę z nią jak lew już prawie 6 lat :-D . Wkrótce jej przejdzie :ico_pocieszyciel:
Lucynko masz rację ,że brzusia coraz większe i stąd te nasze różne samopoczucie.Pocieszające jest to ,że niwiele do mety już zostało.

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i kładę się spać , bo już mała się buntuje i kopie mnie po żebrach.Do zobaczenia jutro :ico_papa:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 kwie 2007, 22:58

hejka

Madzia zgadzam sie z Acia w 100%. trzymaj sie mala hihi

ja dzis dotarlam do domku... i od razu jakos dola zlapalam..taki tu spokoj.... hihi tylko ja i rodzice. i male miasto hihi brak mi juz sioster i szalenstw hihi
ale z rodzicami tez milo sie gawedzilo.... mama tak sie cieszy z brzuszka hihi
no wiec dzisiaj mialam relaxik.. 3 godziny odpoczelam w pociagu....i w domku rowniez hihi spac mi sie juz chce.... bo znow sie nie wyspalam dzisiaj.... hihi

do jutra papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość