Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 23:51

hej dziwczynki przepraszam ze nie zgladam ale jestem sam z 2 dzieci i ciezko mi to wszystko ogarnac wczoraj bylysmy na szczepieniu bezplatnym narazie koniec dopiero teraz na roczek mala wazy 7430kg mierzyc u nas nie mierza :ico_noniewiem: poza tym zdrowa i rozwija sie prawidlowo :ico_brawa_01: musze sie pochwalic ze dzis wyszedl nam pierwszy zabek :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszstkich dziecaczkow za skonczone miesiace

przepraszam ale nawet was nie doczytam za duzo tego uciekam spac :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 gru 2012, 00:13

Tośka to wyślij mi dane na priva to Ci wyślę :-) mi nie potrzebne bo nie zażywam i nie sekszę się bo ochoty, chęci brak :ico_noniewiem: a jak już wyślę to Ci podam ile przysyłka wyniosła to mi zwrócisz :-) ale pewnie grosze :-)
Widzę że nie tylko ja mam "problem" z przytulasami... ehhh nie chce mi się a małż też nie zabieg węc tak w tym temacie to coraz dalej ostatni raz to jak w ciąży byłam i wykurzaliśmy Kajkę... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale u Nas zawsze takbyło że nie często ale za to intensywnie :-D :ico_wstydzioch:

Przyszła paczuzka Kajki na gwaizdkę i owiem Wam że super sprawa te klocuszki są switne jedne gzechicą jedne szeleszczą te co grzechoczą to różnymi dźwiękami no jestem mega zadowolona :-)

Jutro ostatnie świąteczne zakupy (muszę sobie prezent kupić i wybrałam trylogię Trylogię Paulliny Simons Jeździec Miedziany, Tatiana i Aleksander i Ogród letni ponoć rewelacyjny romans :) choć ni przepadam za romansami bo zastanawiałam się jeszcze nad trylogią Larsona a to kryminał ale skoro wszyscy z mojego otoczenia tak zachwalają tą Simons to zobaczymy :-) jeszcze babciom chustyi tyle

Słuchajcie na sylwestra idziemy do znajomych... bedzie Nas sporo chć miało być kameralnie... i wymyślili żeby przebrać się za wieśniaków mam już pewne pomysły ale może mi coś doradzicie :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 gru 2012, 02:21

hej dziwczynki przepraszam ze nie zgladam ale jestem sam z 2 dzieci i ciezko mi to wszystko ogarnac
Oooo...świetnie Cię rozumiem :ico_oczko: Wytrwałości Kochana :ico_sorki:
i wymyślili żeby przebrać się za wieśniaków mam już pewne pomysły ale może mi coś doradzicie :-)
Ja jestem ze wsi więc mogę Ci wypożyczyć całą moją garderobę :-P

Pewnie zastanawiacie się co robię jeszcze o tej godzinie :ico_puknij:
A no to panele z mężem kładziemy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 gru 2012, 11:41

Aniula - gratuluje ząbka!!!!!!!!

Quanchita - TY chyba wiecznie niewyspana chodzisz jak Ty po nocach nie spisz :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 gru 2012, 12:02

Ja jestem ze wsi więc mogę Ci wypożyczyć całą moją garderobę :-P
heheh ale ne chodzi o ludz mieszkających na wsi tylko o modę ludzi wiejskich sprzed 50 lat :-P no też ne macie o której godzinie paneli układać :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 gru 2012, 14:52

Quanchita - TY chyba wiecznie niewyspana chodzisz jak Ty po nocach nie spisz :-)
Jeszcze daję radę. Przed świętami chcemy się wyrobić żeby było ładnie a mąż wraca z pracy późno, potem jeszcze dzieciaki trzeba spać położyć i dopiero wieczorem jest czas na takie roboty. :ico_oczko: W salonie na piętrze mieliśmy dotychczas surowy beton i ciągle się kurzyło do innych pokoi :ico_zly: A teraz będzie porządek :ico_sorki:
heheh ale ne chodzi o ludz mieszkających na wsi tylko o modę ludzi wiejskich sprzed 50 lat :-P
Wiem wiem....podroczyć się chciałam :-P

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 gru 2012, 22:15

hej dziewczyny
no i końca świata nie było :ico_haha_01:
ale najważniejsze mam do was pytanie. Pamiętacie jak z miesiąc temu pytałam się co na czerwoną pupkę. Wcześniej Maks miał śliczną ładniutką mimo że tylko po kąpieli smarowałam go linomagiem w płynie po tych chusteczkach cleanic ( chyba po nich) zrobiła się czerwona pupka i już to zaczerwienienie nie chce zejść :ico_olaboga: nie jest ogromne ale jest, smarowałam bepanthenem, clotrimazolem, linomagiem, sudocremem. I nic a dzisiaj patrzę a tam jeszcze kropki się zrobiły :ico_olaboga: ( nie wiem czy nie po dadzie ale chyba nie). Co stosujecie coś takiego mocniejszego? Bo te słabsze rzeczy nic nie pomagają :ico_olaboga: a do lekarki idziemy 7 stycznia. Terma... coś tam Gosia pisała. Na receptę to jest?

Co do seksu i u mnie mniejsza ochota ale ogólnie czytając wasze posty widzę że tak źle u mnie nie jest, raz w tygodniu zawsze coś się zdziała :-D wieczorem też siły nie bardzo ale rano w weekendy jak Tomek jeszcze śpi a Maks się bawi :-)

Aniula brawa dla ząbka :ico_brawa_01: a powiedz co z tym wyjazdem wyjeżdżasz?? A tak w ogóle pracujesz już?

Kasiala a wy z Kajcią na imprezę idziecie? Czy babcia siedzi?

Gosia mam już ten tonik jak on ślicznie pachnie :ico_brawa_01: kiedyś jako nastolatka miałam takie perfumy wykrzyknik, strasznie mi ten tonik je przypominają :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 gru 2012, 23:35

No tonik super pachnie...żeby jeszcze tak super działał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Co stosujecie coś takiego mocniejszego? Bo te słabsze rzeczy nic nie pomagają :ico_olaboga: a do lekarki idziemy 7 stycznia. Terma... coś tam Gosia pisała. Na receptę to jest?
Tormentiol. Jest bez recepty. Tylko powiedz że dla dziecka chcesz bo jest też podobno dla dorosłych.
raz w tygodniu zawsze coś się zdziała :-D
:ico_brawa_01: Chociaż ktoś wrócił do poprzedniego stanu seksualności :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 gru 2012, 23:46

to kupię jutro tormentiol a powiedz ile można stosować? Bo pewnie nie można długo co? Szybko są efekty?
Chociaż ktoś wrócił do poprzedniego stanu seksualności :ico_oczko:
e tam wolałabym by moje włosy wróciły do poprzedniego stanu a nie seksualność :-D
a właśnie miałam się zapytać madleine. U Ciebie to chyba w głowie coś siedzi co? No bo po cesarce, nie karmisz takiego urazu nie powinno być. Chociaż zmęczenie też daje w kość. O właśnie dzisiaj ledwo siedzę planuje zaraz iść spać a nie siedzieć do 1 jak wczoraj. Zanim poszłam na górę i zasnęłam to już 1:30 była :ico_olaboga: a jutro dużo roboty bo taką przedwigilię mamy w niedzielę bo moja siostra wyjeżdża i chcemy razem z rodzicami razem usiąść i wtedy dla dzieciaków będzie Mikołaj i prezenty. Więc jutro dom musi lśnić by w niedzielę i poniedziałek tylko jedzenie robić.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

21 gru 2012, 23:57

Gosia ja urazu nie mam,poprostu zmęczona jestem potwornie no i po porodzie libido mi spadło nie ma co sie oszukiwać. Jak jestem czasem wypoczęta to mam ochote,ale wtedy zazwyczaj nie ma czasu,a wieczorem jak mał yśpi to ja padam z nóg :( Ale ostatnimi czasy to rzadko wypoczęta jestem...
A druga sprawa to też,że czuje sie bardzo nieatrakcyjnie. Brzuch flak,piersi obwisły ehhh szkoda gadac

Ja słyszałam,że tormentiolu nie mogą stosować małe dzieci,tak mi pani w aptece powiedziała. Ale lepiej zapytac :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości