Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

24 cze 2008, 17:39

jagna30 brzuszek fajny, w sumie mam podobny:)
dzis bylam u endokrynologa i zmniejszyla mi dawke leku na 125...wyniki juz tarczycy mam w normie :ico_brawa_01: :-D
juz w piatek do ginekologa i zobaczymy jak tam sie dzidzia rozwija i przybiera na wadze..
pozdro :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

24 cze 2008, 22:02

Witajcie :ico_ciezarowka:
gratulacje dle Beatki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no niezle :ico_sorki: ciekawe kto nastepny :ico_oczko:
co do rozstepów mam jeden akurat nad pepkiem i czasem gdzies w okolicy boli :ico_noniewiem: ale narzaie maluszek musi poczekac bo trwa generalne sprzątanko po remoncie !!! mam nadzieje ze da mi jeszcze troche czasu :ico_sorki:
pozdrawiam :ico_ciezarowka:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 cze 2008, 22:40

ja tylko na chwillusie...

bylam dzis u beatkiw w szpitalu.Piotrus jest bosski!!!
Beataka czuje sie b dobrze super sie rusza itd,mowi ze porod byl spoooko malenki grzecznie spi a mamusia..czyta sobie gazetki :ico_haha_01:

narazie jedna foteczka

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-24, 22:55 ]
Beatka nie byla nacinana i nie pekla.naprawde "skakała"po łóżku ja przez tydz bylam doslownie w połógu :ico_noniewiem: tak mnie krocze bolalo :ico_noniewiem:
piotrus ma dlugie wloski i starasznie aksamitna skure.wogole nie zmeczony porodem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wody jej odeszly ok 23 w nocy w szpitalu byla ok 1 w nocy mocne bole po 4 a potem juz z gorki--wyjda raczej w czwartek-wiec wam wiecej opisze sama


mam nadzieje ze mnie nie udusi za te info :ico_oczko:

oczywiscie was pozdrawia

trzymajcie sie brzuchatki...albo nie..rozdwajajcie sie juz :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

25 cze 2008, 09:07

Ale śliczniutki :) Beatko-jeszcze raz gratuluję :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

25 cze 2008, 09:40

Hej ja się tylko melduję i zmykam,bo myjemy okienko z moim m.

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

25 cze 2008, 10:56

lidziasc pisze:bylam dzis u beatkiw w szpitalu.Piotrus jest bosski!!!
Beataka czuje sie b dobrze super sie rusza itd,mowi ze porod byl spoooko malenki grzecznie spi a mamusia..czyta sobie gazetki
pogratuluj raz jeszcze Beacie W..., śliczny maluszek, a jakie wloski ma....:)))) :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Ja dzis jade do kumpeli co ma juz 2 szkrabow i niedawno ur. z lutowek kariny22, zobacze jej malenstwo, jak ten czas leci mala ma juz chyba 4 mies...., a nie dawno rodzila karina22 :))) :ico_brawa_01:

Zab mnie nadal boli, dzis jade do stomatologa, moliwe, ze mnie przyjmnie(ladnie poprosze o to , bo bol juz 4 dzien ile mozna wytrzymac :ico_placzek: ...)

Pogoda w miare ladna, dzis na obiadek robie klopsiki, juz odmrazam mielone, moze z mizeria zrobie :ico_haha_02: , pozdrawiam milego dnia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

25 cze 2008, 10:59

delfi1, chyba jakas pogoda na zęby bo mnie druga noc bolał, wredny jakis.
a ja do dentysty nie pójde :ico_ciezarowka: bo dla mnie to taki stres że bym tam chyba na fotelu urodziła jeszcze zanim by mi cokolwiek robic dentystka zaczęla. oby przeszlo :ico_sorki:
zastanawiam się jaki sposób jest na bolacego zeba :ico_noniewiem: póki co płukałam rumiankiem z rana żeby mi sie zapalenie jakieś nie zrobiło, ale czy to cos daje to watpie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

25 cze 2008, 11:09

Marta26 pisze:delfi1, chyba jakas pogoda na zęby bo mnie druga noc bolał, wredny jakis.
a ja do dentysty nie pójde bo dla mnie to taki stres że bym tam chyba na fotelu urodziła jeszcze zanim by mi cokolwiek robic dentystka zaczęla. oby przeszlo
zastanawiam się jaki sposób jest na bolacego zeba póki co płukałam rumiankiem z rana żeby mi sie zapalenie jakieś nie zrobiło, ale czy to cos daje to watpie
hymmm..ja wlasnie nie wiem czy moge isc na fotel dentystyczny, to w sumie koncowka ciazy, ale boli juz 4 dzien i nie daje rady, moze mi chociaz go zatruje??, ja nie wiem co poradzic na bol zeba, sama oklady robilam sobie i plukalam..., spytam sie dzis jak mnie przyjmie to napisze napewno co doradzila..trzymaj sie i nie daj sie bolowi, okropnosc bol zeba ze to w ciazy musi sie nam jeszcze przytrafiac :ico_placzek: :ico_olaboga:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

25 cze 2008, 19:43

Beatko, gratuluję Ci z całego serca, a tak niedawno założyłaś ten wątek...Bardzo żałuję, że nie mogę przeżywać tego co wy, oczekiwać narodzin, cieszyć się kopniakami...Ale myslami jestem z wami i GRATULUJE PIERWSZEJ ROZDWOJONEJ!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

25 cze 2008, 20:05

Wiec dentyste przezylam, okazala sie zepsuta 8...a ten zab albo nie boli jak sie popsuje, albo odczowalny jest bol innego zeba, tak mi to tlumaczyla. Mam zatrutego i juz nie boli tak:)))))))), 9 do kontroli z zabkiem, oby sie jeszcze udalo:)))). Pytalam sie co robic jak boli, wiec oklady zimny kompres i to na tyle co by polecala, bo leki nie zbyt w koncowce ciazy, tak jak nie poleca plukania zebow....., wiec moze lepiej sie wybrac do dentysty, bo pozniej bedzie gorzej z czasem...:)
Milego wieczorku, u mnie pada..... :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość