agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

07 wrz 2011, 13:26

Witam.

Sporo mialam do nadrobienia ale sie udalo :-) z tym ze teraz juz nie wiem co napisac :ico_wstydzioch:

Co do wlosow to mi tez wylatuja ale ja mam duzo wlosow wiec sie nie przejmuje.

NowaSejana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 5 miesiac Marcelinki.

Aniaaa, śliczne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mala fajnie sobie jezdzi :ico_haha_01:

Fajnie ze dzieciaczkom sie podoba w przedszkolu.Moj Wiktor byl 2 dni a teraz siedzi w domu bo chory.Pierwszy dzien plakal a na drugi juz bylo lepiej.W przyszlym tygodniu moze znow byc ciezko po takiej przerwie.

Roksanka ma juz jeden zabek :-) wczoraj jej wyszedl.tez jest troszke podziebiona.

Ja tez juz malej daje miesko i bardzo lubi zwlaszcza kroliczka.Kaszek nie chce jesc .

tabogucka, ale bedziesz miala gosci.Oby tym razem bylo lepiej niz poprzednio :ico_sorki:

[ Dodano: 07-09-2011, 13:28 ]
Hej

Aniaaa cudowne, sliczne dziewuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A tak z nowosci , Oskar ma okropny katar i lekko0 czerwone gardło , dostaje leki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Oksancia po szczepieniu wazy 9300g, wszystko ok, tylko ten wynik na niedoczynnosc tarczycy wyszedł nienajlepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i dostalismy skierowanie do endokrynologa i jedziemy 21 września :ico_sorki: Takze dzisiejszy dzien zaczał sie fatalnie i niewem ale oczy mam pełne łez :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze :ico_sorki:

Waga super :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 wrz 2011, 13:53

Roksanka ma juz jeden zabek :-) wczoraj jej wyszedl
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja tez juz malej daje miesko i bardzo lubi
ja daje przewaznie kurczaka gotowanego :ico_haha_02:
ewelcia1245, trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a co moga oznaczac zle wyniki??

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 wrz 2011, 14:34

kurcze to moja taka mała pysia przy waszych :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
a co z tą niedoczynnoscią?

[ Dodano: 07-09-2011, 14:34 ]
a jakie kaszki dajecie maluszkoma waszym?

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 wrz 2011, 15:32

ewelcia1245 , super wagę ma Oksanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oj, a co to za dziadostwo się przyplątało do małej :ico_olaboga: trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze na wizycie u endokrynologa :ico_sorki:

agusia22, fajnie,że jesteś :-D
Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbek :-D

Byłam po Karolcie i biedna powiedziała mi,że dziś znów płakała w przedszkolu, bo tęskniła za rodzicami :ico_placzek: Ale popłakała troszkę i zajęła się zabawą,a jak po nią przyszłam to prosiła mnie,żebym jutro przyszła później,bo ona chce dłużej zostawać,żeby się jeszcze bawić :ico_oczko: :ico_haha_01:
Ciekawe kiedy będzie jakieś spotkanie z dyrektorką :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

07 wrz 2011, 17:12

Brawa z a ząbek Roksanki :ico_brawa_01: to narazie Polcia ma ząbek i Roksanka tak?
za 5 miesiecy Marcelinki :ico_brawa_01: sliczny torcik
Ewelcia oby wszystko było dobrze trzymam kciuki
Aniu ale masz śliczne te dziewczyny i jak malutka fajnie na brzuszku sobie lezy na spacerkach ;))
u nas coraz zimniej wiec w domku siedzimy K zabrał mała na dol wiec pospalam 2 godzinki tego bylo mi trzeba bo chodziłam jakby mnie ktos walnol w łeb taka przyczasnieta ;/
za wage Paulinki to moja w porownianiu do niej to grubasek ;p
ja daje jej kaszki ale raz chce a raz nie i takie zadsze robie zeby przez butelke dawac a do sloiczkow poczekam jak skonczy 5 miesiecy
zazdroszcze wam tych wakacji my musimy poczekac az ten gabinet ruszy bo kiepsko finansowo teraz stoimy tzn sie strcza na wszystko ale o wkacjach moge zapomniec ;/
moze w przyszlym roku sie uda :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 wrz 2011, 17:13

a jakie kaszki dajecie maluszkoma waszym?
ja daje owocowa po 4 mies. z mlekiem w srodku
a na noc to taka specjalna na dobranoc owsiana o smaku bananowym

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

07 wrz 2011, 17:15

Dziewczynki, dziekuje :ico_sorki: co do wynikow to w ostatecznosci, jezeli endokrynolog po badanich uzna ze malutka ma niedoczynnosc tarczycy to bedzie leczona nawet do dwoch lat, tzn bedzie przyjmowała hormon tarczycy!!! Ale i tak najwazniejsze ze w pore zrobilismy jej wyniki :ico_sorki: Zobaczymy po wizycie :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 wrz 2011, 18:31

trzymam kciuki za Oksanke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a wage to ma na medal i to chyba duzy :ico_brawa_01 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-09-2011, 18:33 ]
Agusia22 duze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla corci za zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to narazie Polcia ma ząbek i Roksanka tak?
Polcia to nawet 2 ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-09-2011, 18:37 ]
moni26 awiesz ze sprobuje ...ale ztego co kojarze to piszac na kartce nie zauwazylam zebym przestawiala literki....
tylko ciekawe czemu tak teraz mi sie zrobilo ..lapka mam juz rok...ale fakt ze to jakos tak z poczatkiem ciazy sie zbieglo...wiec to pewnie nie ciaza tylko ta klawiatura ...bo fakt ze jest inna niz ta na starym lapku ciut :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

07 wrz 2011, 19:29

Aniaaa dzięki serdeczne :ico_sorki: mam do zrzuty tylko 5 kg więc mam nadzieję, że szybko z Twoją dietką zrzucę. wydaje się fajna :ico_brawa_01:
a córeczki masz cuuuuudowne!!!!

agusia 22 witaj :-)

ewelcia1245, trzymam kciuki za pomyślną wizytę u lekarza. A powiedz co Was skłoniło do zrobienia Oksance tego badania?????
a jakie kaszki dajecie maluszkoma waszym?
Mat najbardziej lubił z nestle ryżową bezowocową, ale kurcze już nigdzie nie mogę jej dostać.
a teraz kupiłam mu jabłkową.
No i mam saszetkę tej z serii zdrowy brzuszek z lipą, więc też niedługo spróbuję

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 wrz 2011, 19:46

moni26 awiesz ze sprobuje ...ale ztego co kojarze to piszac na kartce nie zauwazylam zebym przestawiala literki....
wiec to pewnie nie ciaza tylko ta klawiatura ...bo fakt ze jest inna niz ta na starym lapku ciut :ico_sorki:
ja obstawiam że to nie wina klawiatury tylko tego że piszesz na komputerze :-) z obserwacji zauważyłam że jak piszę ręcznie to jakoś bardziej się uwagę zwraca

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości