Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 sty 2013, 15:14

bardzo ładne :-)
a jak dziś samopoczucie? nadal mdłości męczą?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re:

14 sty 2013, 15:29

och, ja niecierpię mieć włosów tam na dole. teraz zimą to rzadziej się golę - w zasadzie tylko kiedy czas na wizytę u gina, ale latem muszą być krótkie! mało to dla mnie estetyczne. nigdy nie lubiłam tych włosów! ;-)
ale lactacyd kupię! w biedronce chyba mają w rozsądnej cenie. i chyba ostatnio widziałam dwupak!
chyba jak kazda kobieta nie lubi miec tam wlosow na dole. ale jesli sie je zgala do golosci to walsnie usuwa sie bariere ochronna i wtedy bakterie maja wieksze szanse zeby sie tam rozmnozyc i stad te zapalenia grzybiczne sie pojawiaja. ja kiedys calkiem depilowalam ale potem co cykl przed ciaza mialam problem wlasnie z zapaleniem grzybicznym i trzeba bylo sobie aplikowac te okropne globulki. teraz to tylko skracam ale nigdy nie calkiem usuwam. nie chce sie meczyc z tymi zapaleniami znowu. najgorzej to jak polecielismy z mezem w podroz poslubna wtedy to dopiero sie nabawilam okropnego zapalenia i musialam ponad 3 tyg. leczyc to swinstwo.
Ja Lactacyd wlasnie kupuje w biedronce jest w rozsadnej cenie zawsze :-)

jenny dasz rade wytrzymac wszystko w koncu czego sie nie robi dla maluszka :-) bedzie tym razem dobrze juz ten na gorze na pewno dba o to zeby bylo. trzymam caly czas kciuki z Was :-)

Ja odkad mam mierzone cisnienie u gin. to zawsze mam niskie. 108/69 badz troszke nizsze. ale mi moj gin. nic nie mowi ze takie mam. w koncu lepiej miec niskie niz wysokie takie jak miala moja kolezanka. ona to dopiero miala wysokie. przed porodem to gin. bal sie ze jak zacznie rodzic to naturalnie nie urodzi bo przy takim cisnieniu by dziecku przestalo bic serduszko. poszl ado szpitala i tam jej jakos zbili cisnienie i dalo rade urodzila naturalnie zdrowa dziewczynke. w czasie calej ciazy to miala brac jakies tabletki na nadcisnienie ale ponoc nie brala bo nie chciala sie faszerowac tymi lekami mimo ze byly one dla kobiet w ciazy.

mnie na poczatku ciazy to dobrze winogrona zielone wchodzily jadlam je kg :-) potem banany i jablka. serek wiejscki tez jadlam prawie codziennie. z czasem to przezucilam sie na pomidory i ser zolty. teraz to jem wszystko jakos nie mam takich wiekszych zachcianek. ostatnio to zauwazylam ze jem sporo jablek jak nie zjem choc dwoch dziennie to cos mi brakuje. kawy nie pijam wiec tylko herbatka z cytryna na sniadanie a popoludniu to jakas owocowa. sporo wody tez pije choc nie bardzo lubie ale jak trzeba to wszystko wypije.

na polku mrozno ale slonecznie. zaliczylam niedawno spacer z mezem i z naszym psiakiem. kupilismy tez mu karme bo mu sie skonczyla. pani byla taka w sklepie mila dla naszego pupilka ze dala mu tyle przysmakow ze na jakis czas starczy. a jaki nasz pupilek zadowolony wyszedl ze sklepu :-)
zaraz sie wezme za obiad a potem bede sobie odpoczywac :-) maluszek od rana ruchliwy tylko miewa takie momenty spokoju.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

14 sty 2013, 15:30

Dziś na razie spokój.

Uciekam do dzieci i mężusia.

Włoski mi nie przeszkadzają i ich nie zgalam. Przycinam raz na jakiś czas by były krótsze ale nic poza tym.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

14 sty 2013, 16:11

Ja przez golenie nabawiałam się wielokrotnie zapalenia mieszków włosowych, czyli ropne stany zapalne. A to też nie jest fajne, więc też przechodzę na nożyczki na czas ciąży.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 sty 2013, 16:21

może i ja będę musiała przerzucić się na nożyczki... bo ja zawsze do zera! :P

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

14 sty 2013, 17:19

Ja przez golenie nabawiałam się wielokrotnie zapalenia mieszków włosowych, czyli ropne stany zapalne. A to też nie jest fajne, więc też przechodzę na nożyczki na czas ciąży.
polecam maszynkę do strzyżenia włosów. Zaadaptowałam sobie poprzednią maszynkę mojego M i przycinam włoski jak chce, bo jest kilka końcówek. :ico_oczko: na różną długość

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

14 sty 2013, 17:50

Ja też maszynką starą.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

14 sty 2013, 20:04

a o tym nie pomyślałam :-D aczkolwiek my nie mamy żadnej :P

byliśmy 2h na spacerze. Odebrałam wyniki moczu. Jakiś śluz mam w moczu, ale to pewnie jest przez to, że leczę jeszcze tego grzybka i coś tam w środku zostało jeszcze.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

14 sty 2013, 21:23

tibby a Tobie gin nie kazał tamponu zakładać jak oddajesz mocz do analizy? moja jak mam zapalenia to każe się podmyć założyć tampon i dopiero pobrać mocz nie z pierwszego strumienia tylko środkowy :-) bo przecież jak coś się dzieje w drogach rodnych to może zafałszować wynik i nie wiadomo czy bakteria z moczu czy z pochwy np.

a golenie może bardziej na infekcje bakteryjne ma znaczenie na grzyby to nie bardzo, do grzybicy ma się skłonności albo sie zarażamy od kogoś, ja np. mam zasadowe ph - zamiast kwaśne, i skłonności przez to, i niegolenie i właściwa higiena nic tu nie zmienią niestety :-/

misia dziękuję za suwaczek na pierwszej stronce, teraz zobaczyłam :ico_sorki: :ico_haha_02:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

14 sty 2013, 21:48

u mnie ostatnio tez nozyczki poszly w ruch a nie raz stara maszynka skracam :-)

wlasnie pochlonelam pol puszki ananasa bo taka mialam ochote ze nie moglam sobie odmowic :-D teraz sie bede szykowac do spania powoli ale nie wiem czy tak szybko pojde spac bo mi sie nawet nie chce ale polezec zawsze przed tv moge :-) milej nocki zycze. Dobranoc :ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość