Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

25 cze 2008, 22:17

O rety no to zaczęły się dziewczyny sypać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gratulki dla Beatki :-)

Daaawno mnie nie było :ico_ciezarowka:
Od tygodnia jestem już na zwolnieniu, chciałam wyczekać do zakońćzenia uroczystego roku przedszkolnego i już sobie poszłam na L4 tym bardziej, ze chciano abym urlop wypoczynkowy zaczęła a szczerze mówiąć żal mi korzystać z niego jak moge na niego iść po macierzyńskim i jest to dla mnie bardziej opłacalne :-D

U mnie ok, chociaż w poniedziałek miałam mega zgagę i okropnie sie z tym czułam do tego mdłości okropne jak nigdy ale juz na szczescie przeszło- rewelacją okazały sie tabletki rennie czerwone także dla kobiet w ciąży- polecamgdyby Was meczyła zgaga.

Ropzstępów na razie brak ( w końcu popękałam cała za pierwszym razem to może już starczy), ważę jak słonica bo brakuje mi już kilku kilosków do okrągłej sumki (tak, tak :ico_noniewiem: ) ale idzie mi wsio w brzuszek . Z tyłu,nogi i boki mam normalne jak zawsze- mam nadzieje ze ja tak dużo mam wód płodowych bo Sławuś ważył 4440 a więc nie przyjmuję do wiadomości ze drugi maluchmoże być większe :ico_haha_01:

Poza tym ok. Obiecuję pojawiać się częściej. Trzymam kciukasy za wszystkie wakacyjne Ciężaróweczki.

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

26 cze 2008, 09:11

Hej
Wronka, współczuję zgagi, mnie niestety rennie kompletnie nie pomagało,ani inne apteczne specyfiki poza sal vichy,którą wypiłam 2 razy i od tej pory odpukać zgagi brak,a to już będzie dobry tydzień
Ja wczoraj wyprasowalam górę prania przetarłam szyby w oknie,bo m. umył,ale wypolerować już mu nie dałam, chociaż muszę przyznać,że ramy mam chyba czystrze niż jakbym to sama robiła, potem pojechgaliśmy tak ok. 12 na działkę i tam mnie dopadły mega skurcze :ico_szoking: już mielismy jechać do szpitala,ale ponieważ były nieregularne,bo raz co 20minut, za chwilę co 7,więc przeleżałam na leżaku, w sumie trwało to ładnych parę godzin i przeszło ok 1 w nocy, na razie spokój. Mała normalnie się rusza,więc chyba wszystko w normie,choć nie wiem co o tym sądzić

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

26 cze 2008, 12:40

hej :ico_ciezarowka:
ja też jeszcze 2 w 1. mojemu Synusiowi się na tą stronę nie śpieszy :)

laupina, ja też już wczoraj myślałam, że coś się zaczyna-bo mialam dosc mocne skurcze-ale nieregularne aż w końcu przeszło :(

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 cze 2008, 14:16

delfi1, no cóz, poczekam pare dni, jak zab nie zechce sie łaskawie uspokoic to czeka mnie wizyta u dentystki jednak :ico_chory:
dzieki za radę o okładach, spróbuje w nocy- bo ta małpa tylko wtedy boli...

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

26 cze 2008, 15:53

Marta26 pisze:delfi1, no cóz, poczekam pare dni, jak zab nie zechce sie łaskawie uspokoic to czeka mnie wizyta u dentystki jednak
dzieki za radę o okładach, spróbuje w nocy- bo ta małpa tylko wtedy boli...
nie ma za co okaldy pomagaja, a ja sie ciesze bo zab nie boli... :ico_brawa_01: mam na 9 lipca kontrole, ale nie wiem czy sie mi uda dojsc do stomatologa, ale chyba dam rade w koncu termin na 23 lipca mam :ico_haha_02:
Dzis dzien jedzenia owocow, slodkiego...mam apetyt, nawet juz na obiad fasolke zolta z bulka tarta mialam, pozniej truskawki, kolejna bedzie kawa plus ciasto i porzeczki czerwone ....a moze pozniej kalarepa(wiec dzis lekkie wielkie jedzonko, ale w ilosciach malych:)))
Pozdro

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

26 cze 2008, 16:13

witam i o zdrówko pytam :-D

delfi1, foteczki ci wieczorkiem przesle ok???bo teraz malutka marudzi,musze ja nakarmic i po olucha do tesciówki isc :-D

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

26 cze 2008, 19:18

Witam się, no to dziewczyny widać, ze juz niedługo, już za minutkę :ico_haha_01:
Ja tylko w ten poniedziałek co tak sie marnie czułam z ta zgaga i mdłościami miałam raz skurcz ale raczej ten przepowidający z rodzaju napinania sie brzucha. Teraz jestem mega szczęśliwa ze sie znow dobrze czuję, dzisiaj byłam drugi dzien z rzędu na warsztatach 8 godzinnych i było super. Czuje sie znakomicie i wypoczęta.

Jeśli chodzi i zębole to radziłabym iść jednak teraz- potem jak urodzisz dzidziusia to jeszcze trudniej będzie- jak sie wtedy oderwać od malucha, no i do potencjonalnego niewyspania i zmęczenia dojdzie jeszcze stres związany z zębem :ico_placzek:
Ja byłam tydzień temu na zdejmowaniu kamienia i fluoryzacji, przegląd na szczescie ok.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

26 cze 2008, 19:28

Witajcie :ico_ciezarowka:

Wpadlam sie zameldowac.Nie bylo mnie kilka dni,bo net mi nie chodzi :ico_zly: A tak sie cieszylam,ze mam go wkoncu w domu.Nietety zlosliwosc rzeczy martwych...ech.

Malutki Beaty śliczniutki :ico_brawa_01:

Co do zebow...dzieki Bogu mam wszystki zdrowe,zaden nie boli :ico_sorki: Ale pamietam jak w pierwszej ciazy,maz kupil mi Rafaello,wszystko ladnie pieknie,ale jak trafilam na orzecha ...cos chrupnelo :ico_szoking: To byl zab :ico_placzek: plombowany zreszta,pekl zaraz przy dziasle.

Wlasnie dowiedzialam sie,ze za chwilke bede miala gosci :ico_brawa_01: Musze zmykac.

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

26 cze 2008, 19:32

Ja na razie też mam spokój z zzębami,niby zdrowe,ale mnie jakaś nadwraliwość dopadła na słodkie i zimne brrrr

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

26 cze 2008, 20:45

karina22 okis czekam na e-maila, podalam na gg adres..
laupina, jagna30, cieszcie sie ze z zabkami oki
Z moim juz jest dobrze, jest zatruty i teraz mam wizyte 9lipca... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jakos mam nadzieje, ze dotrwam i wylecze przed rozwiazaniem, a dentystke mam naprawde dobra....:)))) :ico_brawa_01:
Dzis bylam na spacerkach dluzszych i czuje sie dobrze, choc cos mnie pobolewa w dole niekiedy, oby to nie skurcze przepowiadajace....
Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość