Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 gru 2008, 14:15

Wpadłam na szybciocha pogratulować naszej dzielnej ANi.
Nie spodziewałam się, ze już zdjęcia zobaczę. Krzysiu wielkie dzięki. Załapałam się w ostatniej chwili hehe. No to mamy o jedną kruszynkę więcej. A co do Twojej rady o kolejnych bąbelkach na pewno za jakiś czas sie skusimy:)

Co u nas?
Noc niesamowita.
Tomek obudził się o 4 i nie chciał spać. Nic bolało go nic. Po prosu zaczął tak szaleć, skakać, bawić się autami i dopóki go nie wyjęłamto wrzeszczał jak szalony. Jak go do naszego łóżka wzięłam to wszedł na Jarka, usiadł okrakiem i... I HA HA...krzyczał I HA HA i jechał jak na koniku :-D Tylko Jarkowi do śmiechu nie było, bo dziś cały dzien w pracy jeździ i później Tomka zawozi do babci i jeszcze musi wrócić. A tu taki niewyspany. Wkurzył się i poszedł do duzego pokoju spac. A Tomek ganiał po pokoju, po łóżku, śmiał się na cały głos czubek jednen. W końcu wymyślił, ze mam go do okna podsadzić bo on chce wyglądac. W końcu po dłuuugim czasie udało mi się go utulić do snu. Ale jestem padnięta. A on teraz ma drzemkę to się wyśpi cholernik mały. Chyba chciał takie pożegnanie nam zrobić przed wyjazdem.
Dzis już nic nie płacze ufff... Od razu mi lepiej. Spokojniejsza będę.

Aleksandrowicz ja nawet nie wiedziałam, ze Aluś miał to samo robione??
Ja właśnie boję się czy jak nie będę tego podciągała to czy nie zrośnie się znowu?? Ja wrócę to mam wizyte kontrolną to zobaczymy.

Tomek już prawie spakowany. Ja siebie będe wieczorem pakowac. casu za mało zdecydowanie. Jeszcze od 19-21 mam angielski. No ale jutro po 16-tej już będę pływac w cieplutkim baseniku mmmm... bosko.

Aleksandrowicz pisze: tak sobie myślę, że chyba Ty Kamila pisałas ze Tomek tez miał taki bojkot??i to wina trójek??wyszły juz trójeczki Tomkowi??bo pisałas też że Tomek juz jada ładnie..

Aleksandrowicz u nas na razie dwie górnr trójki wyszły. I Tomek sie uspokoił z szałem i z jedzeniem. Dolne na razie nie wychodzę, ale pewnie będzie to samo.
Już będę mądrzejsza i nie bedę się tak denerwować, ze nie je. Bo jak widać wszystko się zawsze normuje.

Asiulka no wielkie brawa dla Emilki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja to mam lenia na wysadzanie. Postanowiłam, ze od nowego roku się za to wezmę. Bo widzę, ze Tomek coraz bardziej czai bazę. dzis kupkę zrobił to od razu mi pokazywał na pieluszke. Dam mu jeszcze troszkę czasu i trzeba będzie się zabrać za nocnikowanie porządnie. A oszczędnosć pieluch to na pewno nie mała będzie.

madziorka hihi pisze:zaciagaj sie szysza co wieczor...

Oj będę będę :-D

madziorka hihi pisze:najfajniejsze z zakupow szwedzkich to ich winko z rumem na cieplo/ juli testowalas?

Ja piłam dawno temu, ale mi nie smakowało. Moze za młoda byłam????

Frydza pisze:Bylismy na szczepieniu,niunia wazy 14 kg

ooo to kolosek. Tomek 10,5 kg

Kurcze przed samym wyjazdem się rozchorowałam. Już trzeci dzień biore gripex a nochal cały zapchany buuuu...

[ Dodano: 2008-12-05, 13:25 ]
Jeszcze pokażę Wam kilka fotek, choć szczerze mówiąc nie są za ciekawe bo mam problem ze złapaniem Tomka w obiektywie hehe. No tak biega, ze nie ma szans.

tutaj przed spankiem w swoim misiowym szlafroczku:
Obrazek
Obrazek
A tutaj testuje mamusi maskę przed wyjazdem. Ile miał przy tym radochy hehe:
Obrazek
Obrazek
No i na koniec tak śpi mój pies hihi:
Obrazek

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

05 gru 2008, 15:24

hej dziewczyny! Ja sIĘ TYLKO PRZYWITAM, PRZECZYTAŁAM CO NAKLIKAŁYŚCIE ALE TERAZ NIE MAM CZASU!
yYLKO NAPISZĘ
gratuluję Ani i Krzyskowi drugiej córuni!
Jestem u rodziców ilecimy na obiadek... pozdrawiam

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

05 gru 2008, 16:34

http://www.bobovita.com.pl/kartka/ Wejdzcie sobie jak wam sie chce i wyslijcie kartkę z Robaczkiem do znajomych, czyrodzinki. JA wyslalam - słodziakowe takie:): hihi.

My dzis latamy. Rano rynek, wszystkoszybko szybko.. zakupy, teraz Duzy pojechal po jakies rzeczydo pracy, po nowe rekawice na moto i kolniezi jedzie motorem do Goteborga! Najpierw do Gdyni na prom,a pozniej z promu z 300 km na dwoch kolkach. Szalony! I rekawice odpadaja z prezentu - bodzis sobie je sprawi ::-)

Mis spal 20minw aucie iteraz absolunie drzemka nie wchodzi w gre..bo co go wloze do wyrka to drze jape. brrr.

I popsul nam monitor! Pulpit jestprzesuniety w prawo iwidac czarny ekran na 1/4 monitora po lewej stronie. Inie da sie trgoskorygowac! wrrr! nie wiem o co chodzi :/ Wszystko mam w malych okienkach i jest niewygodnie.. ale itak dobrze ze jakos net funkcjonuje.

Za oknem zimno, ciemno ichyba łapie mróz na noc. brrr. Mis bałagani i wariuje :-)
A Duzy wyjezdza za kilka godzin :-( Nawet sie nie pokochalismy na pozegnanie bo nie bylo kiedy :ico_zly: i teraz posucha przez dwa tygdnie. /mialo byc tak pieknie, Mis mial pojsc lulac,a mymielismy szalec.. no ale jak zwykle jest troche inaczej :P

Dopisze do konca wieczorkiem, jak sie w domu ustabilizuje, bo kipi zupa, czajnik sie wylaczyl,Mis szaleje, Duzy gdzies bryka i zalatwia na ost chwile.. a ja rwe w;losy z glowy - a jutro na 14 do pracy.. do 5- 6 rano.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 gru 2008, 18:03

-indigo-, superowy Tomus :-D taki szczesliwy i rozesmiany :-D zycze Wam szczesliwej podrozy i milego wypadziku :-D no i wroc z fasolka w brzusiu :ico_oczko:


Juli, fajna ta kartka w tamtym roku tez taka poslalam :-D :-D twoj mezulek niezly motocyklista super :-D szkoda ze z tinti rinti nici odrobicie jak wroci :ico_oczko:
Oby monitor sie naprawil to ci Misio psotnik!!


Ja poszprzatalam a teraz :ico_kawa: i relaksik :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

05 gru 2008, 18:14

Zmiana koncepcji - zadzwonili z firmy Krzysia i ma jechac jutro dziennym promem. Porabani ludzie. iagle cos mieszaja, zmieniaja.. Brrr. No ale mamy wieczor dla siebie! Gnom padnie, a my winko, smakolyki, filmik... i duzo czułosci :):

ANIU! Cudnie ze porod ekspresowy!!! Szkoda ze tak bolesny.. ale chyba nie da sie inaczej! Weroniczka strasznie umeczona..Ale napewno po pierwszych dniachwypieknieje i odpocznie. Gratulacje!!!

Kamilko - super zdjecia Tomka! Zwlaszcza w masce do nurkowania hehe :-)
Oby z siusiakiem wszystko bylo ok.. A wy tam odpocznijcie i poszalejcie!
A co do zebow- straszny jest ten etap :/ Swiety by nie wytrzymal. Ja sie juz boje kolejnych - 3.. bo ledwo co 4 wylazły wszystkie..

Madziorka- aleeee wam fajnie! Te przebrania, mikolajkowe imprezy.. Achhh! Wklej potem duzo fotek,zebysmy oczka nacieszyły :-)
Ja teraz tez bede sie wloczyc po sklepach calymi dniami hihi :P To pewnie tez cos sie trafi.

A dzis bylam u mojej babeczki na rynku. Sciaga teraz towar z Anglii i z Wloch. I miala dostawe zabawek - nonono! Maty edu, chodziki, pchacze, grzechotki,klocki.. Wszystkoma po prostu! Nowe/uzywane.. roznie. Ale bardzo tanio, w bdb stanie.. I kupilam Misiowi klocuszki Chicco - takie duze,telefon fisher proca i autko.. I dalam niecale 20 zł. Najwiecej ma dla takich Noworodkow, Maciupkich maciupkich.. Sliczne przebrania, zabaweczki.. Ipo comi allegro jak mam u niej wszystko!? :):
Apropo - kupilam Misiowi komplet na Swieta- koszule i spodenki.. Mam taka fajna kamizelke w kolorowe paseczki.. wiec dziecko wyszykowane.
http://www.allegro.pl/item493767891_ele ... _r_86.html

Szkoda tylko ze ja nic nie mam :/ Duzy zreszta tez..
Poki co zmykam - Modle sie juz o19 zeby Robal poszedł spac :ico_noniewiem: Poszalejemy dzisiaj! hihi :): Buzka!

[ Dodano: 2008-12-05, 20:58 ]
Pieknie, pieknie..Sama tu tkwie! Juz sie do majowek wprosilam..Imam nadzieje ze mnie polubia :( Ja gadac musze, klikac..A Wyzalatane:(
Ja dzis zrobilam zakupy na allegro iszybko zrobilam przelewy,zeby Duzy sie skumal hihi:P

Sukienka sylwestrowa:
http://allegro.pl/item492064099_atmosph ... 34_xs.html

Sweterek dla Misia- istnie zimowy :):
http://allegro.pl/item495799336_gap_swe ... 4_mcy.html

no a komplet światecznego eleganta dla Misia widzialyscie..
Koncze juz posiadowke przed kompem. Duzy jeszcze gdzies sie wloczy na motorze, a ja czekam juz na tyłku..Mis padł przed 19 i siedze gorąca :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 gru 2008, 22:25

Ja jestem :-D

Juli, zauwazylam ze juz sie rozgadalas na majowkach :-D fajna masz babke na rynku ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciuszki dla Misia odjazdowe a suknia zajebista :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-05, 22:07 ]
Jutro zabiegany dzien wiec zycze Wam i dzieciaczka:


[size=150]Juz Mikolaj grzeje sanie. Czego pragniesz niech sie stanie. Kazde z marzen skrytych w glebi swiety Dziadek moze spelnic[/size].

Obrazek


Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

05 gru 2008, 23:57

Hej dziewczęta!!!!!

po pierwsze = Aniu, Krzysiu = JESZCZE RAZ GRATULUJĘ!!!cudny prezent mikołajkowy......

Kamila - u nas z tym siusiakiem to było nieplanowane, kolega tesciów lekarz pediatra co Alka raz na jakis czas oglada tak sobie bez specjalnego przygotowania odciagnął mu skórke do końca, fakt że ładnie schodziło ale na koncu sie trzymało jeszcze no ale jestem na niego wsciekła ze tak to załatwił :ico_zly:
a co do kataru - współczuje, tez niedawno to przechodziłam :ico_zly:
zdjęcia Tomka - superowe!!!!

Frydza - no ładnie ładnie Wiki waży, ciekawe ile mój chłopak??pod koniec sierpnia ważył cos ponad 11kg..

Juli - dobrze że mężulek nie jedzie daleko i niedługo wraca...sukienka extra!!kolor będzie Ci wg mnie baardzo pasował :-)

Madziorka - no jesteś kobieto, bo zaczęłam sie martwić już :ico_oczko:

ja dzis sie nieźle przestraszyłam, zreszta cały czas myślę o tym..oczywiscie Alek..zascielilismy dywan w salonie a Alek nie jest przyzwyczajony a poza tym on uwielbia biegać i teraz juz po kapieli po kolacji musial sie wybiegać oczywsicie i sie przeliczył bo potknął sie o ten dywan i upadł tak jak długi i uderzył twarzą :ico_olaboga: lekko ma zaczerwieniony nosek i baaardzo płakał :ico_olaboga: ale przykładałam zimny okład i jakos sie uspokoił, pobawił sie jeszcze i zasnał a ja sie martwię :ico_placzek:

nic wiecej nie napiszę bo dziś jak zawsze o tej porze ledwo ledwo..

buziaki kobietki!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 gru 2008, 01:19

Kochane dopiero skończyłam sie pakować uffff...
Mam nadzieję, ze nic nie zapomniałam.
jestem padnięta a jutro o 6 pobudka. nie wiem jak wstanę?
Buziaczki dla wszystkich z okazji MIkołajek!!!!!
No i do zobaczyska :-D

PS: Frydza nie planuję :ico_ciezarowka: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 gru 2008, 03:58

heja... my juz w domu.
po drinach i wscieklych psach troche mi wesolo ale sie trzymam pewnie hehe
nie zostalismy na noc bo adas stwiredzil ze lepiej bedzie wrocic.. on rano 0 6 wstaje brr
a dla nas to lepiej bo musielibysmy razem z nim tam wczesnie sie zwlec
a w domu wiadomo... blues nie? hihi

kamila ty marzysz o sloncu a ja czekam na zime. sanki. narty grzance.. slowacje zakopiec szczawnice..
nie poznaje sie w tym roku hihih

aaa to wy juz jutro lecicie??? cos mi sie pokrecilo ze blizej swiat
bawcie sie super
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

juliego rozkosznego wieczorku..
ja na majowki nie zagladam i nie wiem kiedy tam wpadne
na lipcowkach gadam. i innych watkach i forach gdzie sporo mamusiek
bo ja na czerwcowkach samych to umarlabym z samotnosci hihihihi

lelek kaszle wciaz a buuuu
niby wyglada czuje sie znakomicie...
ale zaczal sie znow kaszel meczacy
to juz trzeci tydzien w buuu
moze pojde znim do lekarza w poniedz
choc jak na moje oko to ma sie niezle....

mikolajki sie udaly
dostalam swieczki i kosmetyki
adas szal. w sam raz do nowego plaszcza-kurtki... ktore trzeba zakupic na dniach hihi

chlopakom juz prezenty pod poduszki powkladalam hehe
mikolaj nadchodzi hurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

06 gru 2008, 11:57

Dzien dobry!
Widze ze tu juz Mikołajkowo, Świątecznie i radosnie! Super
My tez juz po mikołajkowaniu hihi
Zaraz wkleje zdjecia mojego Misia
Tatus nas pozegnał o 7 rano.. Robilam mu sniadanko i wyprawke jedzeniową na cały dzien podrozy.. A My pospalismy do 9:45! Cudnie! Wklejam zdjecia i lece sie pomalowac, umyc, ubrac.. I do pracy!


Madziorka- super, ze tak sie udala imprezka! Dawaj zdjecia!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość