Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

28 lut 2009, 16:59

:ico_tort: :ico_tort: dla Alanka i Dawidka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 lut 2009, 18:02

Beatris60 pisze: trzeba dziecko przystawiać ile chce mimo że już wygląda na to że cyce puste - laktacja sie potem normuje i jest ok tylko trzeba cierpliwości.
mam nadzieje ze sie unormuje ja walcze dalej, tak łatwo sie nie poddam :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 lut 2009, 19:13

ja do południa byłam na spacerku z synkiem, po południu posprzątałam pokoje, potem oglądałam skoki, a po 20 jedziemy do kręgielni, co prawda niestety wszystkie tory są zarezerwowane, ale tam są jeszcze lotki, piłkarzyki i bilard, chociaż na chwilę się oderwę :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 lut 2009, 19:18

Ragazza555 pisze:mam nadzieje ze sie unormuje ja walcze dalej, tak łatwo sie nie poddam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-28, 18:19 ]
moja malutka cos dzisiaj marudna i mam wrazenie ze sie nie najada moim pokarmem..nie wiem dlaczego.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-28, 18:20 ]
mam nadzieje ze to chwilowe

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

28 lut 2009, 19:20

Ragazza555 pisze:walcze dalej, tak łatwo sie nie poddam

trzymam kciuki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

28 lut 2009, 19:22

cześć dziewuszki,

witam się po długiej nieobecności i już piszę co u nas. Otóż ostatni raz jak pisałam to wybierałam się z małą do alergologa. No i pani dr powiedziała, że to może być atopowe zapalenie skóry więc jestem na diecie eliminacyjnej. Jednak nie jest do końca pewna a na zrobienie testów w kierunku alergii Ola jest jeszcze za mała. Ale przepisała nam robioną maść na wazelinie i jest poprawa. Już po tanno hermalu buzia zaczęła wracać do normy ale po tej robionej, która natłuszcza jest już prawie idealna. Przede wszystkim nie jest już szorstka i czerwona :ico_sorki: no ale nadal nie wiemy czy to azs czy też coś innego. Zapisaliśmy się do dermatologa na wszelki wypadek. 4 marca idziemy na szczepienia a 26 do ortopedy.

W czwartek bylismy u pediatry i na kontorli wagi, Oleńka waży 3980, troszkę lepiej zaczęła przybierać bo więcej je. Przystawiam do cyca co 2h a czasami nawet częściej! bo ostatnio to coś się mały głodomorek z niej zrobił :ico_oczko: tylko w nocy to co 3-4h żeby dała nam się wyspać choć i tak nie daje czasami bo płacze. No i kupki robi po kilka dziennie bo ostatnio to była jedna na 2-3 dni.

Nie pisałam długo bo przez kilka dni nie miałam modemu a pozatym byłam strasznie zmęczona. Od poniedziałku mała miała jakieś kiepskie dni i noce, cały czas płakała, mało spała. W nocy to mi mąż pomagał a w dzień mama bo sama nie dałabym rady. Naprawdę umęczyła mnie strasznie na poczatku tygodnia, z oslabienia mało nie zemdlalam któregoś dnia. Już mi ręce opadały dlaczego ona płacze, nie wiem czy to przez te gazy czy co :ico_placzek: nadal czsaem niepsokojnie śpi, zasnie a za 10-15min budzi się i w krzyk. Nawet cyc nie jest w stanie jej uciszyć tylko trzeba nosić i bujać. Poprostu musi się wykrzyczeć, a we mnie aż się wszystko trzęsie jak słyszę jak krzyczy...

kąpiecie codziennie swoje dzieci? ja do tej pory kąpałam codziennie ale pani dr powiedziała, zeby jednak nie bo to też wysusza skórę więc teraz co dwa dni. I dodaję płynu johnson&johnson z oliwką.

Postaram się teraz częściej odzywać jak tylko mała da mi szansę :ico_oczko:
Pozdrawiam
Ania

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 lut 2009, 19:30

aniabella pisze:Postaram się teraz częściej odzywać jak tylko mała da mi szansę :ico_oczko:
fajnie ze zjarzałas i oby częsciej

nie wiemczy wam pisłam ale gaga nadal z młaym w szpitalu, Bartusiowi nie chce przejsc zapalenie płuc, dołożyl mu drugi antybiotyk, na pewno beda do pon w szpitalu..gaga pozdrawia wszytkie styczniowe i lutowe mamusie :-D

trzymamy kciuki za szybki poworót do domku i zdrówka dla Bartusia

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 lut 2009, 19:37

aniabella witaj, super, ze napisałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super, że Oleńka szybciej przybiera na wadze :ico_brawa_01: :-)
nie martw się u nas też są kiepskie, dni, jedno jest dobre, że mój synuś ładnie w nocy śpi
fajnie, że córuni to schodzi, mój synek w dalszym ciągu ma te krostki, ale też jest poprawa zmieniałam płyn do kąpieli z Hermalu na Oilatum i jest lepiej, tym kremem sterydowym nie smarowałam i nie będę mimo, że kazała mi drugi raz, ale za dużo się nasłuchałam i naczytałam
ja muszę znów wybrać się na wizytę do okulisty, bo te oczka synka nadal ropiej, tym razem pojadę do innego, podobno jest super, kawałek drogi jest, ale podobno babka jest najlepsza

[ Dodano: 2009-02-28, 18:38 ]
Marcia77 pisze:nie wiemczy wam pisłam ale gaga nadal z młaym w szpitalu, Bartusiowi nie chce przejsc zapalenie płuc, dołożyl mu drugi antybiotyk, na pewno beda do pon w szpitalu..gaga pozdrawia wszytkie styczniowe i lutowe mamusie :-D

trzymamy kciuki za szybki poworót do domku i zdrówka dla Bartusia

pozdrawiamy również, życzymy zdrówka i szybkiego powrotu do domku i do nas :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 lut 2009, 19:51

aniabella,jak milo ze jestes: )

Marcia77 pisze:nie wiemczy wam pisłam ale gaga nadal z młaym w szpitalu, Bartusiowi nie chce przejsc zapalenie płuc, dołożyl mu drugi antybiotyk, na pewno beda do pon w szpitalu..gaga pozdrawia wszytkie styczniowe i lutowe mamusie
biedna....ale rowniez pozdrawiamy!!

ja bylam na spacerku przemebllowanie zrobione! mala cos mi poplakuje nie wiem czemu zaraz kąpiel i butla

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

28 lut 2009, 20:00

donatka, nam tez pani alergolog przepisała hydrokortyzon w maści i fenistil w kroplach i powiedziała, że jak objawy się nasilą to żeby podać ale do tej pory jeszcze nie podałam bo własnie sie naczytalam w ulotce więc się wstrzymam.

jejku, nawet nie wiedziałam, że synek gagi jest chory... mam nadzieję, ze wszystko dobrze będzie i że szybko wyzdrowieje!!

my jeszcze nie byliśmy na spacerku, tyle co do lekarza i werandujemy. jakoś boję się jeszcze z nią wyjść. może dlatego, ze sąsiadka wyszła szybko ze swoim i już drugi raz ma zapalenie oskrzeli. wolę poczekac na lepszą pogodę, na troszkę cieplejsze dni. pozatym czekamy na wózek, z Niemiec do nas idzie. może za tydzień już przyjdzie

[ Dodano: 2009-02-28, 19:01 ]
milutka204 pisze:zaraz kąpiel i butla
my kapiemy o 20, przed chwilą jadła i po kapieli znów dam.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość