Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 lip 2007, 20:26

Niestety niani nie bede miała. Na poczatku mój mezunio bedzie sie mna opiekowac po CC a jak wróce do szkoły to na poczatku bedzie moja mama, bo przylatuje pod koniec sierpnia, a później to jakos sobie poradzimy. Wiekszosc zajec mam wieczorami, wiec pewnie moj mezus juz bedzie w domku... oj, jakos sie musimy zorganizowac. Damy rade!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 lip 2007, 20:33

No własnie ja mam mały problem, na początku jak wróce na uczelnie to mama moja sie zadeklarowała z pomocą, ale nie może w nieskończoność nie chodzic do pracy :ico_noniewiem: A u mnie jest tak, że jak cos opuszcze to nie mam zaliczenia i dopuszczenia do egzaminu, zero wyrozumiałości, wiem bo koleżanka z grupy urodziła w październiku i musiała jej mama z drugiego końca polski przyjechac i cały rok z nią w akadmemiku mieszkała, żeby sie mała opiekować. Ale jestem optymistycznie nastawiona i najwazniejsza dla mnie dzidzia jest :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

10 lip 2007, 20:49

wisienka24, moja mama to nawet mnie namawiala abym nie jechaala i nie była głupia z takim ryzykiem,ale powiem ci ze dawno tak nie wypoczelam, wszysycy zajmowali sie wszystkim chcialam polezec lezalam, cchcialam pojesc jadlam i wogole bylo super.
Super, że twoja mama ci bedzie mogla pomóc, tokiedy przyjezdza i na jak dlugo.?
U nas jest goronco i dodatkowo często burze, ale w ten weekend bylo chlodnawo i padalo non stop. I akurat było akurat.
Pruedence, to my wszystkie chyba mamy nadzieje aby urodzić zlekka przedwczesnie. :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

10 lip 2007, 21:43

Czesc Dziewczyny!!!
Ja dzis tak pozno bo mialam dzis wizyte kolezanek.
Do szpitala mam juz wszytsko... Dla Nelci biore ciuszki, pieluszki i reczniki a kosmetyki dostane.

Pruedence dzieki za pocieszenie. W drogach moczowych i rodnych nic nie mam bo mailam robiony wymaz z pochwy i posiew moczu i wszytsko jest oki. Po antybiotykach zaczynala mi sie infekcja ale od razu dostalam globulki i juz jest oki.

Dziewczyny rozmwialam z polozna i mozna smoka, tylko zeby mial ksztalt sutka, czyli taki podlozny a nie rozszerzajacy sie na dole, bo ten podlozny nie zaburzy ssania bo dzidzius musi sie wysilic ssac go tak jak przy piersi. A ja tez nie bede zabranaic bo przecioez jestesmy ssakami i tego potzrebujemy , niech cycusiom tez da troszke odpoczac :-D

Buzka

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 lip 2007, 22:11

Pruedence, to nie fajnie masz. Ale jakos sobie poradzisz. Bedziemy Cie mocno dopingowały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia3, moja mama przyjeżdza 27.08 a wylatuje 25.09 więc będzie nie cały miesiąc. Niestety to maksymalny czas jaki moze u mnie spędziec. Nie dostała wiecej urlopu. Ale i tak jestem bardzo zadowolona, ze chociaz tyle czasu moze nam poswiecic. A z drugiej strony mam nadzieje, ze sie nie pozabija z moim R, bo maja oboje tak rózne a zarazem trudne charakterki, że boje sie ze będa noże leciały :ico_olaboga:

A ciekawe co słychac u Anity. Dzis nie zajrzała na TT. Mam nadzieje, ze wszystko u niej w porzadku.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

10 lip 2007, 22:30

szok, nie można nic napisać :ico_zly:

[ Dodano: 2007-07-10, 22:31 ]
martuunia- nie słuchaj we wszystkim połoznej, uwierz we własną intuicję.... jak słyszę, że niektóre mówią, że przez miesiąc z noworodkiem nie można wychodzić na spacer to włos na głowie mi się jeży.....
to Twoje dziecko i jest podobne do Ciebie i czuje podobnie jak Ty.... a nie jak się wydaje połoznej....

smoczek taki niby jak sutek, moim zdaniem nie jest ukojeniem dla dziecka, które może go swobodnie pomietolić w buźce- a o to chodzi, tylko go wnerwia bo ssanie tto cięzka praca- zobaczysz jak dziecko się "męczy"- robi mu się gorąco przy jedzeniu

my mieliśmy zwykłego Nuka dopasowanego zawsze do wieku i był ok
Mały sam zostawił smoka jak miał 8miesiecy, ma ładne ząbki i dobry zgryz, nie slini się- więc no cóż nigdy nie wiadomo do końca jak to będzie z dzieckiem ale smoczek - dlaczego nie spróbować ....

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 lip 2007, 11:15

Dzieńdoberek mamusie :-D

U nas znów pogoda iście jesienna, pewnie niebawem będzie lało. Dzisiaj mnie lekarz wygonił do domu leżec z praktyk, wiec skozystałam i się zmyłam szybko :-D b :ico_zly: o oni nas traktują jak tanią siłe roboczą i nic tylko historie chorób i wyniki badań piszemy :ico_zly: , zamiast się czegos nauczyć...Ale jeszcze tylko dwa dni gineksów i potem ta głupia chirurgia :ico_zly:

Własnie sobie wrzuciłam do pranka dzidziowe kocyki, ręczniczki i takie tam :-D i to już ostatnia partia jest :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 lip 2007, 12:24

nie mogę pisać :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-11, 12:28 ]
wisienka u ciebie gorąco a u nas jesiennie ja caly dzień spać bym mogla a nudzę sie jak nie wiem. Dzisiaj jedyną rzeczą jaką zrobilam to wyparzylam rzeczy dla dzidzi (butelki smoczki itp)

smoczek jednak wezme do szpitala bo duzo miejsca nie zajmie a przydać sie może

Aga a co do polożnych to niestety sie nie zgodzę ty juz masz doświadczenie ale jak kobieta pierwszy raz zostaje mama to rady położnej są baaardzo cenne one są doswiadczone i wiedzą co mowia oczywiscie są wyjatki takie jak z tym pierwszym spacerkiem :ico_olaboga: to my decydujemy o losie maleństwa ale czasem warto posluchać rad innych

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

11 lip 2007, 13:21

Cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam, a nawet bardzo dawno. Miałam problemy i to z ciążą, a najgorsze było wtedy, kiedy dowiedziałam się, że wszystko może polecieć. Ten strach o dziecko był ogromy. Ciągłe leżenie i lekarze - po prostu dół totalny. Wszystkie zakupy zrobił mój mąż,a najgorsze, że nie wszystko widziałam i wiedziałam jak wygląda. W końcu jest lepiej, choć przez ciągłe leżenie czuję się fatalnie. W widzę, że się wiele zmieniło.
Cóż, ja mogę się w końcu pochwalić, że to córcia Amelia Elżbieta. Rzeczy do szpitala mam spakowane i szpital wybrany, ale u nas we Wrocławiu co szpital, to chcą trochę innych rzeczy, zwłaszcza dla dziecka.
Cieszę się, że mogę poczytać o Was :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 lip 2007, 13:31

Yvone, to prawda dawno cie nie było i bardzo się cieszymy z twojego powrotu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja Kasia też nie mogę pisać, wczoraj się napisałąm jak głupia i ten error się pojawił :ico_zly:
JA zapytałam się lekarza apropo ubranek dla dzidiz a on nie przejmuj się oni tam mają tone ubranek, jedynie na wyjście potrzebuje. To już jest jedno wiadome :ico_brawa_01:
Ja może jutro wypiore ubranka dla dzidzi te domowe, bo jedynie to mi zostało. No mama nie przesłała mi jeszcze kosmetyków, ale chyba mam jeszcze czas??
W przyszłym tygodniu zapytam się jaką formułe powinnam zakupić na wszelki wypadek, bo jest tu jedna która mi się strasznie podoba w formie zawartości odrzywczych i są one przechowywane w słoiczkach szklanych gotowe porcje mleczka, jedynie dokrencić smoka i jest gotowe. Podobno super !!!!!! Ciekawe co doktorek powie na ten temat.

[ Dodano: 2007-07-11, 13:39 ]
Wisienko najważniejsze mama może przyjechać i ci pomóc i zobaczyć maluszka. :-D
Ja obawiam się o mnie i moją mamę, jak będziemy razem przez 9 tygodni, bo moja mama ma różne staroświeckie przyzywczajenia i np: nie jaży, że mój mężunio nie toleruje laktozy i potrzeba inaczej wykańczać zupki. Nie ze śmietaną i mąką, dodatkowo mężunio ma jakieś tam zwyrodnienie jelit i również trzeba być ostrożnym co mu się gotuje a moja mama e tam . :ico_olaboga: Co to będzie, już z nia rozmawiałam i jej mowiłam aby nie starała się nas uszczęśliwić na siłe, bo to wyjdzi jak ja byłam w polsce 2 lata temu, ciągle walczyłyśmy ze sobą. Bo moja mama chciałą abym była tą dziewczyną z przed wyjazdu. No ale rozmowa się udała i mam nadzieje, żę wiele sobie wyjaśniłyśmy. :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość