Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

12 lip 2007, 23:33

Kasik jakie ona ma wielkie oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ma sliczne fałdki i piękne usteczka!!!!!! a mamusia gada bzdury!!!!!!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

13 lip 2007, 00:43

Dales pierwsza kapiel w duzej wannie byla krotka,ale ile radości- mozna z mamy cycusiów zrobić zjezdzalnie :-D

ktos robi 5 sierpnia chrzest tak jak my :ico_haha_01:

kasik Vikula ma wielgachne te oczeta i śliczne!!!

Eryk zanim dzis usnal tak skikal ze :ico_olaboga: i myslalam ze juz spac niepojdzie!!!
ale juz śpi słodko i śnią mu sie kolorowe sny!!!

Doranoc

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 lip 2007, 10:27

Vikusia jest po prostu przepiękna......... te oczy........... te usta.......... oj zakręci w głowie niejednemu kawalerowi!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-07-13, 10:30 ]
Dobrze że już się lepiej czuje, to najważniejsze!!!!!!!

Syla mojemu synusiowi też lepiej smakuje jabłko z marchewką niż samo jabłuszko!!!!!!!!!!

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 lip 2007, 10:49

caro pisze:Vikusia jest po prostu przepiękna......... te oczy........... te usta.......... oj zakręci w głowie niejednemu kawalerowi!!!!!!!!!!!!!

Wy mni nie straszcie, Wikusia ma tylko Antonia czarowac, ale cos widze, ze Antonio bedzie musial walczyc z konkurencja, bo w tych pieknych oczach nie tylko on bedzie rozkochany.

Kasik-luzna randka, rozumiem, przeciez dopiero na oswiadczyny musi przydreptac w garniturku.A moze zrobimy wieksze przy okazji spotkanie z kwietniowkami z poludnia?Chyba tylko Im i Kari moglyby sie zalapac .Zdjecie fajniste , tylko czasem podpisy sie nie zgadzaja

Syla-ciesze sie, ze juz za kilka dni pojedziesz z mezem i dzieciakami wypoczac.Zycze udanej pogody



A teraz opis kapieli w wiadrze.
otoz ja bylam wystraszona tak bardzo, ze widocznie maly odbieral moje emocje i moje dwie proby wlozenia go do wiadra zakonczyly sie fiaskiem-tak ryczal ze strachu.Wtedy maz stwierdzl, ze widac fajne wiadro kupil mi do mycia podlog :ico_haha_01:
i w koncu maz postanowil sam go wlozyc i ...calkowity spokoj Antonia-Byl tak zadowolony, ze milo bylo patrzec i wiecie co jak jestem sceptykiem jesli chodzi o nowe wynalazki to musze przyznac, ze rewelacja dla dziecka i mamy taka kapiel.Polecam.

Zdjec nie umiem wkleic, bo komputer nie widzi SDkarty , nie wiem czemu, moze maz poradzi cos jak wroci-ale to dopiero wieczorkiem.
Zycze milego dnia.Ja mam pelno pakowania i innej roboty-najwyzej wyjedziemy w niedziele

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lip 2007, 11:14

czesc
No i zczal sie nowy dzien :ico_spanko: Ciekawe czym sie bedzie roznil od poprzednich :ico_noniewiem: No tak!! niczym :ico_olaboga: :-D
a dzis piatek 13 :ico_szoking:
kasi.k, chyba nie musze juz pisac ze Vikusia piekna!!! kazdy juz to wie :ico_brawa_01: :-D
Mróweczka, zazdroszcze wanny.ja mam prysznic :ico_zly: :ico_placzek:
caro, Twoj Oskarej juz duzy facet :ico_brawa_01:
katrin, z niecierpliwoscia czekam na fotki z kapieli w wiedrze... szczerze mowiac nie bardzo sobie to wyobrazam :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 lip 2007, 11:16

hejka :-D

slicznie dziękujemy z Vikulką za komplementy :ico_sorki: jest nam bardzo miło :-D a oczka me dziecię ma po tatusiu, i z koloru i z wielkości :-D

Katrin ja jestem jak najbardziej za spotkaniem południowych kiwetnióweczek :ico_brawa_01: ale będzie superasnie... i tak sobie ploiczyłam i będzie nas chyba wiecej, bo IM z Sosnowca, Kari spod Zakopanego, Jogobella z Gliwic i Dorunia (jesli sie odnajdzie) z Częstochowy :-D jesli którąs kwietnióweczkę pominęłam to ślicznie przepraszam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

13 lip 2007, 13:11

witajcie...
Mróweczko hehe ciekawe jak to bedzie u nas, musze spróbowac takiej kąpieli!!!!!!
wstyd sie przyznac, ale pomimo ze mała wazy około 5600 to ja juz czasem mam trudnosci z jej karmieniem... wykreca sie przy cycu to nawet porządnie jej złapać nie mogę... nie mam siły :/ w wannie bedzie ja woda wypierac to bedzie lżejsza... :ico_oczko:

ja chyba we wrzesniu ochrzczę. wraca moja ciocia z zagranicy, która musi byc z nami (wyjechała do rodzinki na 2 miechy). wiec bedzie "weselej" bo jagoda bedzie miec ponad 5 miesięcy i juz bedzie bardziej absorbująca. ciekawa jestem czy bede ostatnia z tym sakramentem?? :-)

dzis rano znów była niedojedzona.... mleczko miałam ale ona nie chciała silniej ssac - najlepiej jak jej samo tryska to wtedy łyka chętnie :/

[ Dodano: 2007-07-13, 13:16 ]
jakich kremów do pupki używacie????
ja mam linomag, ale nie jestem zadowolona, a sudocremu nie wolno cały czas stosować...

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 lip 2007, 13:55

DAGLES dlaczego sudokremu nie wolno cały czas stosować ja u nicoli stosowałam i martynce też dupke smaruje .
MRÓWECZKO powiedz mi co to za ośmiorniczka leży w łóżeczku koło twojego maluszka jakiej firmy bo bardzo mi sie podoba?fajnie ze masz chrzciny 5 sierpnia
KASIK malutka przesłodka zresztąwszystkie dzieciaczki sa superaśne












kasik malutka przesłodka

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

13 lip 2007, 14:22

Ja nie uzywam zadnych kremow, znalazlam fajne chusteczki z firmy dzidzius kolor rozowy sa delikatne i nasaczone jakims balsamem i maly nie czerwonej pupci jedynie jak robil czesto kupy i w szpitalu zrobily mu sie odparzenia to kazali smarowac tormentiolem

Katrin a skad pochodzisz

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 lip 2007, 15:23

ta pogoda to mnie już wk... bo słońce wychodzę i zaczyna lać to do domu znopwu słońce to ja znowu na dwór a tu znowu pada i latam jak taska idiotka

[ Dodano: 2007-07-13, 15:34 ]
czy słyszałyście o dzieciach które piją mleko tylko na śpiku?bo moja martynka wypije tylko jak spi a jak nie śpi to bawi się smoczkiem wypluwa tylko owoce i kaszke łyzeczką jak jej daje to je.to chyba jakieś nienormalne jest czy co?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości