Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 kwie 2009, 19:15

Jeju znowu pusto :ico_szoking: :ico_szoking:

A ja tez zaniedbuje, ciesze sie słoneczkiem na podworku :-D :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

03 kwie 2009, 12:38

wiola - teraz szkoda siedziec przed kompem jak taka pogoda. Wszyscy stęsknieni słoneczka, więc biegają na dworek. Ja juz obskoczyłam spacerek prowadząc synka do szkoły, teraz się ogarnę z lekka i znowu idziemy, bo aż się chce wyjsc z chałupy :-D
Moze wieczorkiem cos dziewczyny popiszą.......

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 kwie 2009, 20:23

Moze wieczorkiem cos dziewczyny popiszą.......
_________________
no kochana chyba jednak nic z tego :ico_szoking:

A ja byłam dzis u rodzicow na kawusi, przy okazji przewietrzylismy sie bo tak ciepło i ładnie na dworze :-D
Jutro tescie wymysliły pierwszego grilla w tym roku, a i fajnie powitanie wiosny :-)

Mały lezy w łozeczku wykompany i najedzony, cos tam sobie mruczy ale tam nie ide moze zasnie :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 kwie 2009, 21:22

U nas ciągle brak czasu..po za tym wiosna piękna. byliśmy dzisiaj na spacerku ze 3 godziny, dużo na podwórku, a po południu u babci, jutro jedziemy kupić Jasiowi garniturek do chrztu, bo babcia coś upatrzyła..

Ugryzł mnie pierwszy wiosenny komar przed chwilą :-))

Kobietki obiecuje, że jak już ten zamęt si skończy to będę częściej zaglądać, ale puki co to padam na twarz wieczorem, a w dzień to nie ma szans..

Aaa Jasiek nadal nie ma ząbków, siedzą skubane tuż pod skórką, bo czuć je pod palcem i jak się łyżeczką stuka.. Jest w takiej desperacji, że nawet nie chce jeść, zamiast 150-180 ml zjada po 60-80 max. 100ml z wielkim płaczem i na raty.. biedactwo męczy się strasznie..

doroonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 27 mar 2009, 23:46

03 kwie 2009, 21:35

Witam:)
My kolejny dzien spedzilismy na ogrodku robiac porzadki i maly o dziwo juz spi :-D
Kochane powiedzcie mi bo niewiem,czy zeby zajsc w ciaze trzeba miec miesiaczke? Bo jak narazie biore tabletki antykoncepcyjne bez przerwy bo to te ktore mozna przy karmieniu,wiec okresu na pewno nie dostane,ale tak za 3 miesiace chcielibysmy zaczac starac sie o drugie,no i wlasnie niewiem czy to mozliwe...?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

03 kwie 2009, 21:44

#ania#, no no spokojnie dasz rade i zagladaj czesciej w miare wolnego czasu :-)

doroonia, ja to kurka sama nie wiem jak to z tym jest, podobno jak sie karmi piersia to niby mozna zajsc w ciaze i wiele dziewczyn wtedy mysli ze jak nie ma okresu to ciazy nie bedzie.
Ale jezeli chodzi o tabletki to nei wiem, a dlaczego bierzesz je bez przerwy na okres?

Moim zdaniem jak chcesz starac sie o kolejne dziecko to powinnas odsrtawic tabletki i tak ze trzy cykle przejsc miesiaczkowe, az wszystko tak sie ureguluje w miare, tak mi sie przynajmiej wydaje :-D

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

04 kwie 2009, 10:55

cześć dziewczyny... stawiam kawe...
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

byłam z Davidkeim wczoraj w szpitalu na wizycie z cgirurgiem dziecięcym... iiiii
jednak nie będą nacinać więzadełka...
tłumaczył mi ze on jest malutki jak na operacje iiii
jest szansa ze jak zaczna mu rosnąć zeby to moze to więzdełko peknie samo,
a wymowa zalezy nie tylko od jezyczka, zalezy od
nosa
gardla
policzkow
zebow i krtani...
no wiec kolejna wizyte mam na 25 wrzesien, wtedy zdecyduja co daej jesli mu to samo nie peknie...
jesli bedzie operacja, to przy znieczuleniu ogolnym... :ico_placzek:

u nas dzis pada deszczyk
...strasznie, smutno zimno i itd...
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:07 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 kwie 2009, 14:26

poccoyo, widocznie maja racje, uszy do gory bedzie dobrze :-D

A u nas dzis słoneczko i sloneczko i pieknie chyba ze 20 stopni, bynajmiej w krotkim rekawku po dworze chodze :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

04 kwie 2009, 21:58

A m dzis nad morzem bylismy :) Pogoda cudna ale tam troszke szronilo bo wialo okropmnie. My codziennie na dworze od rana do wieczora. Z przerwą na karmienie :)

doroonia, mozna zajsc w ciaze nie mająw okresu. Bynajmniej widocznego. Jak bylam u gina to powiedzial ze mam wlasnie okres choc nie krwawilam tak na zewatrz. Zreszta w sumie do dzis nie mialam okresu. Ale owulacje juz normalnie są. Wiec mozna zajsc w ciaze karmiąc piersia i nie mając widocznego okresu. Poza tym, moze lepiej zrob sobie przerwe w tabletkach zeby z tej chemii sie troche oczyscic.


wiola85, karmiąc piersią bierze sie troszkę oslabione piguly anty i bierze sie je bez przerwy na okres :) i trzeba je brac codziennie o tej samej porze i co do minutu pratycznie, bo inaczej nie ma ochrony anty :)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

05 kwie 2009, 08:28

No jednak cos tam naklikałyscie w koncu....
doroonia - dopóki bierzesz tabletki tak jak nalezy je brac, to raczej w ciąze nie zajdziesz - przeciez po to sie bierze pigułki :-D :-D

Natomiast co do okresu, to mozna zajsc w ciąze nie miesiączkując, bo pierwsza (przed okresem) pojawia się przeciez owulacja, więc teoretycznie ciąza jest mozliwa.
To czy odstawic pigułki i ewentualnie kiedy powinnas moim zdaniem skonsultowac z ginem.... na pewno będzie wiedział, jak to wszystko zrobic zeby było dobrze :ico_haha_01:
Fajnie ze planujecie szybko dzidziolka drugiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My wczoraj mielismy zalatany dzien, najpierw zakupy, potem w domku troche roboty bo swięta idą :-D , potem do Wesołego Miasteczka, bo dzieci nam nie przepusciły przeciez, a potem na kinder party.....Oj wieczorkiem byłam wykonczona :-D

Spadam dziewuszki bo muszę sie ogarnąc, a potem zabieram towarzystwo na dworek, na słoneczko..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości