Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 lut 2009, 20:11

hej hej
my bylismy dzisiaj u jednej i u drugiej babci dopiero niedawno wrocilismy. ja jeszcze na spacery tez nie chodze ale nosimy go w nosidelku do samochodu, z samochodu do domku i tak w kolko. to jest jakas forma werandowania a przynajmniej ruszam sie z domu...bo chyba bym lada dzien zwariowana. jutro tez jedziemy do mamy na obiad cala 3 :-)

no wlasnie dziewczyny kapiecie dzieci codziennie? ja do tej pory kapalam codziennie, ale dzisiaj odpuszcze

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 lut 2009, 20:16

my juz po kąpanku a kąpiemy małą codziennie, pupka musi być umyta
Po kąpieli byl cycus, mała wisiała na nim 40 minut a teraz lezy sobie i chyba cos toczy w pieluszke :-) cieawe czy sie najadła? czy zaraz bedzie krzyk o jeszcze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

28 lut 2009, 20:22

ragzza, ja też mam zawsze taką watpliwość czy się najada. Potrafi zasnąć przy cycu co ja odbieram, ze juz ma dość i po odbeknięciu odkładam do łóżeczka a ona nagle w płacz i ssie rączkę czyli już wiem, ze dostanie drugiego.

Pupa musi być umyta dlatego gdy nie kąpię jej całej myję dokladnie pupę wodą.

A jak jest z kupkami u waszych maluszków? bo moja to już 5 razy dziś robiła :ico_olaboga: a był czas, że jedną na kilka dni ale od kiedy zaczęła porządnie jeść to po kilka na dzień. mam nadzieję, ze to normalne :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 lut 2009, 20:35

aniabella pisze:A jak jest z kupkami u waszych maluszków?

mój synek jak karmiłam piersią to też robił tak często kupki, a od kiedy karmię sztucznym to robi od 1 do 2 kupek dziennie

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 lut 2009, 21:22

oczywiscie był krzyk o drugiego cycka, zjadła i jak narazie 10 minut juz spi
uciekam sie umyc, cos zjesc i poloze sie juz spac bo nie wiadomo kiedy sie obudzi i jaka bedzie nocka
papa do jutra :-)

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

28 lut 2009, 21:34

Ola już też wykapana, nakarmiona z dwóch cyców i jakoś udało nam się ją ululać. ciekawe jak długo pospi? my teraz zjemy kolację i też będziemy się zbierac do spania bo niedługo pewnie znów będę karmić małą.

donatka, to mnie pocieszyłaś, bo już myślałam, że z Olą jest coś nie tak

ja już też się pożegnam, do jutra, dobrej nocki

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 lut 2009, 21:37

Mamy drugą lutową dziewczynkę :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

28 lut 2009, 22:33

aniabella uważaj z tą dietą eliminacyjną - ola też miała azs i doszło do tego że na indyku i ryżu byłam - pokarm nic nie wart, mała słabo przybierała, ja wyglądałam jak cień i czułam sie strasznie a okazało sie że to nie od pokarmu wcale, w końcu bardzo sie rozchorowałam i zaczęłam wszystko jeść a plamki raz były raz znikały i tak jest do tej pory.do dziś nie doszli od czego, nic nowego nie je a plamy sie pojawiają i tak samo znikają. na jesień ma mieć testy teraz dopiero.

Ragazza, czyżby niktusia???? jakoś wydawało mi sie że ona na synka czeka...nic sie dziś nie rozkręcało...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 lut 2009, 23:22

hej dziewczyny

ja dzis cały dzień sprzątanie miałam , trochę się uzbierało takich dokładnych porządków
ale w końcu jest czysto jak na święta :-D

Ragazza555, ciężko jest określić twój pokarm czy jest wartościowy czy nie, trzeba poczekać do ważenia i jak dziecko przybiera na wadzę tzn , że wszystko jest ok
może twoja mała potrzebuje dużo twojej uwagi
moja siostra z pierwszym maluszkiem praktycznie pierwsze 3 miesiące nie wychodziła z łóżka bo mały wisiał jej na cycu
ale później już było ok

a może jak Beatris pisze to kryzys 2-3 dniowy?? :ico_noniewiem:

aniabella, mój synek praktycznie za każdym razem jak wstaje to robi kupę
bardzo bardzo często :-)

marcia a no zdarzyło się obsranie ubranek no i ładnie w pralce się wypierają :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-28, 22:22 ]
jedwabna, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 2 tygodnie

Ananke :ico_tort: dla Alanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 lut 2009, 23:57

Beatris60 pisze:Ragazza, czyżby niktusia???? jakoś wydawało mi sie że ona na synka czeka...nic sie dziś nie rozkręcało...
nie, ona nie dawała jeszcze znac

A dziewczynke urodziła marcówka Katia :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość