Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

31 gru 2008, 23:18

Dziewczyny, wprawdzie troche pozno, chcialabym jednak zlozyc Wam zyczenia, by w tym Nowym Roku wszystko Wam sie gladko ukladalo, by humory dopisywaly, by zdrowka i kasy nie brakowalo, by wszystkie marzenia zostaly spelnione i aby milosc i radosc krolowala w Waszych domach! Caluski dla wszystkich dzieciaczkow, a Was wszystkie mocno sciskam!
Caro, Filipek przecuddny! Chyba zachorowalam...

Do sklikania za rok... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 sty 2009, 14:55

[center][size=150]Kochane Kwietnioweczki
witajcie w 2009 roku!!! :-D

Na ten Nowy Rok zycze Wam
12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni miłości,
8784 godzin wytrwałości,
527040 minut pogody ducha,
1622400 sekund szczęścia ...


Kasia z rodzinka[/size][/center]

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 sty 2009, 23:06

[size=200]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUŻOOOOOOOOOOOO SZCZESCIA W NOWYM ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZYCZA MRÓWKI[/size]

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

02 sty 2009, 08:21

witajcie laseczki w Nowym Roku
Caro - two krasnalek jest cudny :ico_brawa_01: taki słodziuski maluszek , w sylwestra miłam takiego 3 tyg na rękach i wiecie co jestem chor ana takakiego okruszka .
:ico_szoking: :ico_szoking:
dziewczyny słuchajcie ponieważ przed świątami byłam zalatana i wpadałam tylko na chwilke by was poczytać , to teraz wam szybko opisze co u nas jakie zmiany i postanowienia.
Otóż moja firma - w połowie zarejestrowana , lokal wynajety opiekunka jest udało mi sie ściągnąc dziewczynę z tego klubu co chodziła Lenka z jej grupy więc wogóle jestem szczęsliwa , dziewczyna jest fajna taka z jajem , wydaje sie być rozsądna, zobaczymy mam nadzieję że nasza współpraca będzie sie układać dobrze.
aha no i mój klub to ,,Puchatek'' wkońcu na takiej nazwie staneło.
ja narazie jednak z pracy nie odchodze bo podobno mam dostac awanas na zupełnie samodzielne stanowisko do koordynacji 3 projektów , a jeżeli nie (dziś napóźniej w poniedziałek sie to wyjaśni) to zostaje na jakies 6 miesięcy dam rade , akurat myśle będzie to moment rozruchu mojej firmy więc każda kasa sie przyda , nawet moja głodowa pensja , a pod koniec roku mamy zacząc starać sie o dziecko , więc macierzyński płatny tez mile widziany .

natomiast jeżeli chodzi o moje dziecię to o urwanie patyka , dziewczyny toistny wulkan energii ja nie wiem cały dzień na nogach bez drzemki , z niezamykająca sie buzią , skaraneim Boskim okaząl sie prezent od Mikołaja domek dla lalek z lalkami i całym wyposażeniem , teraz idzie zabawa na całego cała reszta poszła w kąt , i ,,Amelek'' czyli piesek z tego domku , a ,,Amelek '' dlatego ,że nasz pies to Kamel i ona go lubi i dla niej wszystkie pieski to Kamelek.
Dziś jak jechałam do pracy to aż me ściskało po 3 tyg siedzenia w domku z nią , ciekawe ja ona to przezyje bo została z teściową , a ostatnio było tak że tylko mama była ,,siuper'' Na pytanie jakia jaet mamusia - ,,kofana i siuper '' wiec niewiem jak to bedzie , ale mysle ze dobrze nam to zrobi może odzwyczai sie troszkę ode mnie.

hmmm co jeszcze .
dziewczyny jak u was ze spoaniem w nocy budza wam sie dzieci , kurde no nasza noc w noc pobudka i musze ja targac do nas do łózka , ale mam mocne postanowienie noworoczne że od przyszłego tygodnia ja odzwyczajam , od tego będe chodzić na rzesach ale trudno...musze bo potem będziemy musieli w 4 tak spac , albo wyeksmitowac tatusia hi hi . Lenki chrzesnej synek ma 5 lat i tak jeszcze do nich w środku nocy wedruje o matko kochana tak byc nie może .
myslicie , że to wina tego , że zasypia jak przy niej siedze na łożeczku ?? no bo ja już niewiem sama . zobaczymy jak to będzie.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 sty 2009, 13:41

czesc dziewczynki :-) :-)
Kamelek super,ze z firma idzie wszystko do przodu , no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: z awansu :-) :-) :-)

ja tez troche niewyspana :ico_oczko: , ale przez młodszego, Oskar spi z tata w jednym pokoju, a ja z Filipem w drugim :-) :-) , młodszy cały czas chce jeść :ico_olaboga: :ico_olaboga:

troche mi smutno, bo mam mniej czasu dla Oskarka :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-02, 12:41 ]
a Filipek ma dziś tydzień :-)

[ Dodano: 2009-01-03, 12:32 ]
ej kobitki gdzie jestescie :ico_nienie: :ico_nienie: , ja nie mam za duzo czsu a wpadam, a wy leniuchy :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

powoli przyzwyczajamy się do nowej sytuacji, choć muszę przyznać,że pierwsze 2 dni po szpitalu płakałam co chwile :ico_wstydzioch: , było mi żal strasznie oskara,że nie mam dla niego tyle czasu, ale teraz wydaje mi się że niepotrzebnie, jak Filip śpi to staram się z nim bawić, a jak karmie małego to starszy często się do mnie przytula, 2 razy tak usnął :-) , ogólnie jest coraz lepiej, z każdym dniem :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

04 sty 2009, 17:29

Boze,laski ,nowy rok a ja jeszcze mniej zorganizowana niz w starym,nawet jeszcze nie zdazylam Wam zyczyc samych szczesliwosci w tym 2009 roku,zeby marzenia sie WAM spelnialy i dzieciatka zdrowo rosly,zebysmy z tymi z Marsami super sie dogadywaly i wszelkiego wszelkiego Dobra.

Musze sie pochwalic,ze u mnie jest MROZ i pada najprawdziwszy snieg,chyba pojde z malym i starym na sanki.Teskno mi za WAmi,wiec wracajcie z tego swiatecznego okresu do normalnego tiktakowego zycia.Buziaczki!!!

Caro-jak tam Twoje chlopaki?Piekne masz te zdjecie w podpisie i dziewczyny maja racje dzialasz zarazliwie,mi tez juz sie zachcialo :)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 sty 2009, 19:47

katrin pisze:wracajcie z tego swiatecznego okresu do normalnego tiktakowego zycia.Buziaczki


ja cały czas jestem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

u nas śnieg trochę popadał, ale za mało na sanki :ico_placzek: :ico_placzek: , kurcze mam nadzieje,że jeszcze będzie okazja, żeby Oskar troche poszalal :-)

katrin pisze:dzialasz zarazliwie,mi tez juz sie zachcialo :)


a co stoi na przeszkodzie :ico_oczko:

u nas wporzo :-) , mały trochę postękuje, ale jak walnie kupę to przechodzi :ico_oczko: , ciagle się obsikuje :-D , muszę chyba pampersy zmienić na większe :ico_noniewiem: ....Oskar coraz lepiej akceptuje małego, jak się pytamy gdzie jest Filipek od razu pokazuje na łóżeczko, rano jak przychodzi do mnie do pokoju to od razu zagląda czy mały w nim leży :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 sty 2009, 01:11

Cześć

No dziewczyny, z nowym rokiem nie jesteście zbyt rozmowne :ico_oczko:
Ja nie miałam kiedy, bo w Sylwestra padał mi net, a od nowego roku do tej chwili nie miałam wcale ale: CHCIAŁAM WAM ŻYCZYĆ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I UPRAGNIONE- ŻEBY STAŁO SIĘ OSIĄGALNE DLA WAS, DUŻO ZDRÓWKA, PIENIĄŻKÓW, CIERPLIWOŚCI I MIŁOŚCI :-D
A u nas Ok. Imprezka się udała, było zajebiście. Żadnych "ale", tylko łosoś nie potrzebny :ico_oczko: - uszy już mniej swędzą i opuchlizna zeszła :-D Po wisiorku miałam czerwony ślad na szyi- identyczny, ale też już zszedł :-D Ale zrobiłam wszystkim zastrzeżenie, że następnym razem proszę o prezenty ze szczerego srebra :-D Nogi już nie bolą, za to szampański humor został. Tylko Julcia daje nam w kość, trzeba o supernianię się chyba postarać, albo nerwy sobie wyrobić :ico_oczko: Jest tak zawzięta i tak uparcie walczy o swoje, że aż głowa mała :ico_olaboga:
W nocy się budzi z płaczem, ale wystarczy ją utulić, poszeptać, pogłaskać, dać pić i dalej.
Kamelek- Lenka przywyknie znowu, chociaż pierwsze dni może być ciężko, ale dacie radę.
Caro, Ty też przywykniesz- buźki dla Twoich mężczyzn :-)

a ja idę spać, bo ostatnio non stop taka jakas niedorobiona chodzę.
Papap

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 sty 2009, 14:25

no ale żeście się rozpisały :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

u nas na razie bez zmian, troche doskwiera mi brak wyjścia na dwór, za 2 tygodnie dopiero będzimy mieli podwójny wózek....a dzis odpadl małemu pępek :-) ...kolka zazdroszczę Ci tego sylwestra :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 sty 2009, 22:45

Nie wiem- chyba dziewczyny zrobiły sobie postanowienie na nowy rok: żadnych tik- taków :ico_nienie: Katrin jak się zachwyciła śniegiem tak do teraz Jej nie ma. Na chwilę tylko zajrzała do domu fotki z sanek wrzucić na NK i dalej śmiga na tych sankach :ico_noniewiem: :-D
kamelek, fajna nazwa na Klub. U nas jest taki sklep z zabawkami i nazywa się"chatka puchatka". Puchatek zawsze działa tak, że się kojarzy z fajnym dzieciństwem, więc myślę, że dobrze trafiłaś.
Caro, niebawem i Ty pobrykasz na jakiejś fajnej imprezie, nie martw się. Ani się obejrzysz jak będziesz kreacji szukać :-D Tam w Kołobrzegu pamiętam taką dużą salę, niedaleko morza, w jakimś ośrodku wypoczynkowym- jak mnie pamięć nie myli to spora sala więc będziesz miała gdzie hasać jak już się wyrwiesz :-D

Moje dziecko teraz bunt dwulatka teraz przeżywa... Nie wiem jak ja to przetrwam- włosy mi się jeżą :ico_olaboga: Jeszcze, żeby w południe dała odetchnąć i poszła kimać, ale gdzie tam!! Jest niezmordowana, jakby duracell miała w dupinie :ico_oczko:

Nie ma Was to ja sobie książeczki poczytam.
Papap

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość