Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 lip 2007, 20:23

Basik sprawdzałam już wszędzie ten numer konta i nonono blada, nigdzie nie ma. Ja tez jestem padnięta, nawet na dwór nie można wyjść. Ciągle leje i słoneczka troszkę. Ale po niedzieli ma być upał :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lip 2007, 20:32

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 675#198675 tu mozna poklikac z inntmi mamusiami z sasiednich terminow. Na majowkach kilka razy byla juz propozycja polaczenia watkow wiec jesli chcecie ... ;)

[ Dodano: 2007-07-13, 20:34 ]
Gabrysia, zamow na innej aukcji wczesniej sprawdz jaka forma platnosci jest uwzgledniana i zobacz czy wszystkie dane sa prawidlowo wpisane a tametmu sprzedawcy ... faktycznie strach ufac i placic :ico_olaboga:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 lip 2007, 20:57

justynko to może sie spotkamy tu mój tel nie wiem czy masz 607402166 jak bedziesz miała ochotę

[ Dodano: 2007-07-13, 21:00 ]
BASIK a jak tam mój zieciunio sie czuje powiedz mi skąd wy jestescie bo chyba mamy daleko do siebie bo my z Poznania?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lip 2007, 21:02

ja tez sie chce spotkac z kims :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 lip 2007, 21:04

Chyba musimy obmyśleć spotkanko z dziewczynami z centralnej Polski. Co o tym myślisz Mordeczko?

[ Dodano: 2007-07-13, 21:07 ]
Kurcze 21, a ja aż wstyd się przyznać jestem już śpiąca. Zmykam pod prysznic, rozbieram łóżeczko i spaciu, bo niedługo pobudka będzie. Miłej nocki życzę
Dobranoc

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lip 2007, 21:11

Gabrysia, mysle ze to wspanialy pomysl :ico_brawa_01: a ja spac ide po 1 dopiero bo na ploteczki przez neta z przyjacielem sie umowilam :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

13 lip 2007, 21:39

kurde dzis mi nerwy pusciły na tą moją córkę... ze ona zawsze mnie musi tak wymeczyc tym rykiem pry cycu... normalnie mam depresję :ico_placzek: teraz siedze i mam doła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

13 lip 2007, 22:11

DAGLES nie denerwuj się będzie dobrze trzeba przetrwać ten okres wszystko jest teraz trudne i cieżkie ale zobaczysz jak za kilka miesięcy będzie fajnie chociaż ciągle coś sie znajdzie.trzeba szukać sposobów,ja karmie małą kiedy śpi więc też muszę się nagimnastykować.A może ty jesteś nerwowa podczas karmienia i Jagódka to czuje ,bo napewno myślisz znowu bedzie sie krecić i płakać a nie jeść.wycisz się i nie denerwuj.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 lip 2007, 22:45

ja cie sune - czytam was od 6 godzin z przerwami :-D

WITAJCIE KOCHANE MOJE :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ale tesknilam za wami. Bylam u mamy,ktora juz jest po operacji - wycieli jej guzek i okazalo sie,ze to tylko jakas zmiana i oni wola chuchac na zimne :ico_brawa_01: Mam zdrowa i puki co,komorek rakowych brak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziekuje za zyczenia zdrowia i modlitwe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Od mamy pojechalam pks-em do Koszalina - czekal tam juz mezus z tesciami :-D Spedzilismy tam kilka milych dni - ogarniajac troszke nasz przyszly domek z rzeczy po dziadkach :ico_olaboga:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla swietujacych :ico_wstydzioch:

Marzenko ja tez poprosze zdjecie dla Jedruli z narzeczona Laura :-D ( od jogobelli )

Kolka gratuluje obrony :ico_brawa_01:

syladziekuje kochana za pamiec :ico_wstydzioch:

Ciesze sie,ze znowu tu jestem,bo widze,ze nie tylko nasz synek sie zmienil :ico_noniewiem: Skonczylo sie spanie zaraz po kapaniu :ico_placzek: Akcja usypanie trwa od pol godziny do 2 :ico_szoking:

Raczki tez ma wiecznie brudne od jakis klaczkow :ico_olaboga:

Slini sie i wpycha sobie piastki do buzi i namietnie ssie kciuk :ico_olaboga:

Glowki nie chce mu sie trzymac wysoko jak lezy na brzuszku ale na raczkach trzyma w pionie elegancko i jeszcze kreci nia na boki :ico_haha_01:

mordeczka moja chrzesniaczka tez do pol roku prawie trzymala glowe na jedna strone ale jakos sama potem z tego wyrosla.

No i super wiadomosc,bynajmniej dla mnie - Andrzejek przybral 230 gram w tydzien :ico_brawa_01: i wazy juz 6080 :-D

Dokarmiam go miedzy cycusiem sztucznym mlekiem ( 90 ml a od 3 dni po 120)z Nutramigenem ( to taki zageszczacz do mleka,ktory utrudnia mu ulewanie ) Chyba jednak pediatra i tesciowa miala racje,ze moje mleczko malo kaloryczne,bo mimo,ze jeszcze czasem ulewa ( po cycusiu zawsze a po sztucznym rzadziej ) to jednak bardzo przybral :ico_noniewiem:
Ale nie zalamuje sie.Z cycusia nie zrezygnuje ale bede go dokarmiac sztucznym mleczkiem,bo widze,ze mu sluzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tylko odkad go dokarmiam to znowu budzi sie w nocy srednio co 3 godziny na cycusia :ico_noniewiem: .W nocy nie daje sztucznego bo mi sie nie chce robic :ico_wstydzioch:

Dalam mu dzisiaj troszke jabluszka Gerbera - wcinal zadowolony i robil duze oczy - co to ????

No i na noc zrobilam mu 150 ml mleczka z kaszka ( wszystko wypil i zasnal sczesliwy :ico_haha_02: )

No i wiecej nie pamietam.Wkleje wam jutro troszke zdjec,mojego pulpecika :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 lip 2007, 23:03

kochaniutkie kwietnióweczki,
solennie obiecuje, że jutro popisze (tzn. poodpisuje na posty) :ico_sorki:

a na razie, powiedzcie mi czy moja Vikula nie je za mało mleczka?? bo od kilku dni je co 4h (tzn. o 8, 12, 16, 20 i 4 rano) ale tylko po 150ml :ico_olaboga: za nic w świecie nie ruszy mleka w mniejszym odstepie czasu niz 4h... jak próbuje jej dac wczesniej (np. po 3h) to mi się wierci, odpycha butelke, płacze i krzyczy przeraźliwie a nerwy ma takie, że potem musze ją z 20 minut uspokajać :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości