hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

04 lis 2010, 23:37

Qanchita, no to dobrze, że razem z Jola juz lepiej to znosicie. Rozumiem, że czasem wolałabyś być z Jolą, zwłaszcza że nasze maluchy w takim wieku że teraz najszybciej rosną i najwięcej się uczą.... Ale dzielna jestes i tak :-D
A ja pracuję w biurze tłumaczeń, mamy u nas tez zajęcia \kursy językowe, więc zajmuję się trochę tym trochę tym. Bardzo lubię moją pracę, no i pozwalają mi w domu pracowac jak się da, więc czasem wracam szybciej a pracuję jak Tymek zaśnie :-D
Tez uważam nieskromnie że nasz Synek ma sliczne oczka :-D :-D :-D Ale za komplementy bardzo dziękujemy :-D
Ja dzisiaj byłam na aerobiku, tak to polubiłam, że mogłabym codziennie chodzić :ico_haha_02: Ale mięśnie bolą oj bolą
No to spadam spać zaraz, buziaki i mam nadziję, że jutro więcej was się odezwie :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 lis 2010, 12:29

zborra, tak, Tobik był w szpitalu przez 5dni, bo miał zapalenia płuc :ico_placzek: na szczęście antybiotyki i kroplóweczki szybko na niego zadziałały i wyszlismy szybko :ico_sorki: W domku kończył leki brac i teraz jest okazem zdrowia. :ico_sorki: Teraz czeka nas kontrola w szpitalu, czy płucka mu się ładnie oczyściły, potem jeszcze wizyta u nefrologa i miejmy nadzieję, że tym razem wyniki posiewu będą dobre. :ico_sorki:

Mój śniadaniowy Dukan póki co jakoś kuleje, bo zjadłam na szybko na śniadanie płatki czekoladowe :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 lis 2010, 14:23

tibby, ojej, a ja przeoczyłam Waszą wizytę w szpitalu ale najważniejsze że wszystko juz dobrze :ico_sorki:

hormiga, to fajna praca... a szprechasz czy spikasz? :-D
Mój angol kuleje niestety i dopiero teraz człowiek żałuje, że nie uczył się jak miał okazje w szkole za darmo :ico_zly:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

05 lis 2010, 14:37

tibby, to ja pytałam o Tobika, nie zborra :-D Ojej, biedniutki Syneczek, dobrze że w miarę szybko mu pomogły leki...To się pewnie denerwowałaś biedna. Skąd u takiego maluszka zapalenie płuc? :ico_olaboga: Fajnie że jest w domku, na pewno teraz juz będzie wszystko dobrze. Uściskaj go od e-ciotki! :-D A co do diety to ci się nie dziwię, ja się do diet w ogóle nie nadaję...

Qanchita szprechen w dechen jak to mówią :-D Ja kocham języki obce, nieskromnie przyznam że znam 3 ale niemiecki jest tym głównym :) Za to fizyka i matma to były moje pięty achillesowe, dobrze że na mojej maturze matma nie była obowiązkowa tak jak teraz bo nie wiem jak by się to skończyło... :ico_oczko:

Tymek próbuje się dorwać do kabli za telewizorem, raczkuje tam, ja go odciągam i tak w kółko jakieś 100 razy. Fajna zabawa...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 lis 2010, 14:55

tibby, to ja pytałam o Tobika, nie zborra
:ico_sorki: wybacz, za dużo nadrabianych postów na raz :ico_wstydzioch:

sama się zastanawiam skąd to. na początku tygodnia miał 3dniówke, a pod koniec już w niedzielę był w szpitalu z zapaleniem płuc :ico_noniewiem: a to z pewnościa była 3dniówka, bo wysypało go na 3 czy 4 dzien.


od dzis zaczęłam dukana. zrobiłam sobie dietetyczna babeczkę do podjadania :ico_wstydzioch: nawet dobra, taka bez cukru i z otrębami :)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 lis 2010, 17:28

hormiga, no proszę jaka zdolna bestia jesteś :ico_brawa_01: ja bym chciał umieć biegl angielski,a zawsze pogobał i sie francuski :-) Syuś ma takie śliczne oczęta :ico_brawa_01: Wszystkie panny w okolicy są jego :ico_haha_01:
Raczkujący maluch potrafi dać popalić.Wszędzie wlezie,wszystkiego musi dotknąć,skosztować...
tibby, Dobrze,że Tobik zdrowy już i oby wizyta u lekarza wypadła pomyslnie :ico_sorki:
Wy na Dukanie,a ja nie dałam rady :ico_noniewiem: Organizm sie zbuntował i nic z tej diety :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 lis 2010, 20:46

Moje dzisiejsze odchudzanie mało dukanowe było, ale jutro poproszę mojego M. żeby mi poszedł do sklepu po jakieś serki na śniadanie i kolację i jogurcik naturalny. Mieszam go sobie z muesli bo bardziej zapycha. Wcześniej wytrzymałam całą pierwszą fazę dukana. I miałam 8cm mniej w pasie. Zobaczymy co z tego teraz wyjdzie :ico_haha_01: Dziś seria 90brzuchów zrobiona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

06 lis 2010, 20:33

Weekendowe pustki :ico_haha_01:
Syuś ma takie śliczne oczęta :ico_brawa_01: Wszystkie panny w okolicy są jego :ico_haha_01:
O nie!!! My już z Hormigą zeswatałyśmy nasze dzieciaki :ico_nienie:
Ja kocham języki obce, nieskromnie przyznam że znam 3 ale niemiecki jest tym głównym :) Za to fizyka i matma to były moje pięty achillesowe
Ja nie mam zupełnie pamięci do języków, a już do niemieckiego wybitnie! Fizyki też nie lubiłam ale za to matka i chemia baaardzo mi pasowały :-D
Wcześniej wytrzymałam całą pierwszą fazę dukana. I miałam 8cm mniej w pasie.
No to piękny wynik! Podobno mniej więcej przekłada się to tak, że ile cm w talii mniej, tyle też mniej kg na wadze. Zauważyłaś coś takiego?
Te 8 kg to byłaby już rewelacja for me :-D
A ile trwa I etap? Bo jeśli 4 tygodnie to tyle kiedyś ujechałam ale tylko 4 kg spadło a potem odstawiłam bo zaplanowałam ciążę i przybyło z zapasem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-06, 19:35 ]
Dziś seria 90brzuchów zrobiona :ico_brawa_01:
To się zawzięłaś :ico_brawa_01: Na brzuch polecam 6 weidera. Kiedyś robiłam i skutkuje bardzo ale też mięśnie strasznie bolą... wycisk niesamowity.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 lis 2010, 21:00

my na antybiotyku mala ma 40 stopni goraczki od 2 dni i wezwalismy lekrza stwierdzil ze to zeby lub 3dniowka ale kazal zrobic badanie moczu i wyszlo ze ma bakterie i dostala augumentin i za tydz znow musimy zrobic mocz. az plakac mi sie chce bo mala taka rozpromieniona i po 2-3 godzinach znow dostaje wysokiej goraczki po podaniu nurofenu lub czopka

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

06 lis 2010, 21:55

my na antybiotyku mala ma 40 stopni goraczki od 2 dni i wezwalismy lekrza stwierdzil ze to zeby lub 3dniowka ale kazal zrobic badanie moczu i wyszlo ze ma bakterie i dostala augumentin i za tydz znow musimy zrobic mocz. az plakac mi sie chce bo mala taka rozpromieniona i po 2-3 godzinach znow dostaje wysokiej goraczki po podaniu nurofenu lub czopka
biedactwo :ico_placzek: ucałują malutką moooocno i niech szybko zdrowieje :ico_sorki:
A ile trwa I etap?
5-7 dni trwa.Ja po pierwszymdniu myślałam,ze umieram:mdłości,wymioty,mega ból głowy :ico_placzek: Jeszcze 2 dni do siebie dochodziłam.Musiałąm zrezygnować :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość